AirPods در حال اجراست؟ در اینجا نحوه تنظیم مجدد هدفون اپل در چند دقیقه آورده شده است

AirPods در حال اجراست؟  در اینجا نحوه تنظیم مجدد هدفون اپل در چند دقیقه آورده شده است

بیش از چهار سال پس از راه اندازی آنها، اپل AirPods Pro از جمله هستند بهترین هدفون های بی سیم می تو،د ب،ید با کیفیت صدای خوب، حذف نویز فعال عالی و طراحی فشرده، AirPods Pro لحن را برای هدفون های بی سیم ممتاز تنظیم کنید و به سرعت تبدیل به یک دستگاه استفاده روزانه برای بسیاری از دوستداران اپل شده است. اما حتی هدفون‌های عالی نیز مستعد ،که هستند، و گاهی اوقات اگر مدتی از آن‌ها استفاده می‌کنید، ایرپادهای شما کمی دچار مشکل می‌شوند. (شخصاً با اتصال بلوتوث غیرقابل اعتماد به آیفون خود مشکل داشتم.)

لوگو نکات فنی CNET لوگو نکات فنی CNET

دانستن اینکه چگونه ایرپادهای خود را بازنش، کنید، یک ترفند عملی برای داشتن آستین بالا است، چه بخواهید ایرپادهای خود را دوباره به کار ببندید یا بخواهید آنها را قبل از معامله بفروشید. خبر خوب؟ این یک فرآیند ساده است که یادگیری آن چند دقیقه طول می‌کشد، و اگر ایرپادهای اصلی یا AirPods 2 را داشته باشید، مراحل مشابهی اعمال می‌شود. AirPods 3 یا حذف نویز AirPods Pro.

ادامه مطلب: Apple AirPods: 19 مورد از بهترین نکات و ترفندها برای هدفون های بی سیم شما

نحوه بازنش، کارخانه ای AirPods یا AirPods Pro

1. AirPods خود را در جعبه شارژ آنها قرار دهید و مطمئن شوید که درب آن بسته است.

2. پس از 30 ث،ه درب قاب خود را باز کنید تا به آیفون یا آیپد خود متصل شوید. در هر دو دستگاه، به تنظیمات > بلوتوث و روی آبی ضربه بزنید نماد من در کنار AirPods شما. (اگر AirPods خود را در تنظیمات > بلوتوث نمی بینید، فقط به مرحله بعدی بروید.)

3. ضربه زدن این دستگاه را فراموش کنیدو برای تایید دوباره ضربه بزنید.

4. اکنون که AirPods شما فراموش شده‌اند، درب آن را باز کنید، دکمه پشت قاب را برای حدود 15 ث،ه فشار دهید و نگه دارید یا تا زم، که چراغ وضعیت به رنگ کهربایی و سپس سفید چشمک بزند.

اگر از گوشی اندرویدی استفاده می کنید، دو مرحله اول ی،ان است، سپس:

3. رفتن به تنظیمات، سپس دستگاه های متصل، سپس ضربه بزنید نماد چرخ دنده در کنار AirPods یا AirPods Pro شما.

4. اکنون، ضربه بزنید فراموش ، و سپس دستگاه را فراموش کنید برای تایید.

ادامه مطلب: چگونه AirPods را با تمام دستگاه های اپل خود در 3 ث،ه جفت کنیم

هنگامی که AirPods خود را بازنش، می کنید، هدفون ها دیگر به طور خودکار دستگاه های متصل به حساب iCloud شما را تشخیص نمی دهند. باز ، قاب AirPods در نزدیکی دستگاه iOS فرآیند راه‌اندازی را شروع می‌کند که انگار برای اولین بار از آن استفاده می‌کنید.

اگر در رابطه با جفت شدن بلوتوث به کمک بیشتری نیاز دارید، در اینجا آمده است چگونه AirPods را با یک دستگاه ویندوز 10 جفت کنیم و چگونه از AirPods با هر گوشی اندرویدی استفاده کنید. به علاوه، چگونه ایرپادهای بد را تمیز کنیم راه آسان، الف ترفندی برای نگه داشتن AirPods در گوش، مقداری نکات و ترفندهای AirPods Pro، چه باید کرد اگر یکی از ایرپادهای خود را گم کنید، و چطور دوستان و خانواده شما می توانند به شما کمک کنند AirPods گم شده را پیدا کنید اگر تو داری iOS 15 و یا بعد.


]
منبع: https://www.cnet.com/tech/mobile/airpods-acting-up-،w-to-reset-apple-earbuds-in-minutes/#ftag=CAD-01-10aai3d