تا به حال به این فکر کرده اید که رانندگان اوبر شما واقعاً در مورد شما چه فکر می کنند؟ در اینجا نحوه بررسی است

تا به حال به این فکر کرده اید که رانندگان اوبر شما واقعاً در مورد شما چه فکر می کنند؟  در اینجا نحوه بررسی است

من در طول دهه گذشته سهم خود را از سواری های Uber داشته ام، و خوشبختانه برای همه ،، که درگیر هستند، تقریباً همه آنها بدون حادثه بوده اند — این همان چیزی است که شما از یک سواری می خواهید.

سوار ماشین می‌شوید، چیزهای خوشایندی با هم رد و بدل می‌کنید، شاید کمی گپ بزنید و سپس در مقصدتان پیاده می‌شوید. کار طبق معمول.

همه چیز همیشه اینطور پیش نمی رود.

(امیدواریم) زم، که اتفاق می‌افتد نادر است، اما بله، مواقعی وجود دارد که تجربه بد یا عجیبی در اوبر خواهید داشت. راننده ای سرم فریاد زد که به راحتی نتوانست مرا در خیابان پیدا کند. همچنین مجبور شده ام راننده ای را که پشت فرمان پشت چراغ قرمز خوابیده است بیدار کنم.

همیشه روی راننده هم نیست. من قطعاً چند نفر با دوستانم زیاد بوده‌ام و سپس روی صندلی عقب خوابیده‌ام و در تمام مسیر برگشت به خانه با صدای بلند ،وپف کرده‌ام. برای راننده جالب نیست، مطمئناً.

در هر صورت، احتمالاً گاهی اوقات سواری ناخوشایندی در اوبر خواهید داشت، و اگرچه ممکن است هرگز ند،د یک راننده خاص در مورد شما چه فکری می کند، راهی برای بررسی رتبه بندی هایی که رانندگان اوبر به شما داده اند وجود دارد. درست است؛ اگر راننده ای تصمیم بگیرد به شما امتیاز یک ستاره بدهد، اوبر به شما اطلاع می دهد — فقط باید کمی جستجو کنید.

برای اطلاعات بیشتر، سرویس بازگشت بسته Uber و بهترین خدمات تحویل غذا در سال 2024 را بررسی کنید.

چگونه رتبه‌بندی‌های سوار اوبر خود را ببینیم

در اندروید یا آیفون خود، به برنامه Uber بروید و موارد زیر را انجام دهید:

  1. ضربه زدن حساب در سمت راست پایین
  2. رفتن به تنظیمات > حریم خصوصی.
  3. اصابت خلاصه را ببینید در جعبه زیر داده ها و حریم خصوصی شما در Uber.

اکنون می‌تو،د داده‌هایی را که Uber از تجربیاتتان ذخیره کرده است، کاوش کنید، از جمله اینکه چند روز عضو بوده‌اید، چند بار سوار شده‌اید و چند بار Uber Eats را سفارش داده‌اید. در این صورت، می‌خواهید درباره رتبه‌بندی‌های خود بیشتر بد،د، بنابراین به پایین بروید تا ببینید رتبه بندی ها و ضربه بزنید رتبه بندی های من را مشاهده کنید.

در زیر رتبه‌بندی‌های سوارکار، یک امتیاز خواهید دید. این میانگین شما از 500 رتبه بندی آ،ی است که از 5 ستاره دریافت کرده اید. این عددی است که احتمالا قبلاً دیده اید زیرا زیر نام شما در صفحه اصلی Uber ظاهر می شود. این رتبه بندی همچنین به رانندگان نشان داده می شود که شما درخواست سواری می کنید.

در زیر آن، نمودار میله‌ای را مشاهده می‌کنید که تمام رتبه‌بندی‌های مختلفی را که دریافت کرده‌اید، از جمله بررسی‌های احتمالی 1 ستاره را تجزیه می‌کند. رتبه بندی ها ناشناس هستند، اما اگر اخیراً تجربه بدی داشته اید، احتمالاً می تو،د این دو را کنار هم قرار دهید.

رتبه بندی در برنامه Uber رتبه بندی در برنامه Uber

رتبه بندی 2 و 3 ستاره تقریباً بدتر از رتبه 1 ستاره است. بدیهی است که آنها از چیزی ناراضی بودند، اما به اندازه ای نبودند که یک ستاره را تضمین کنند؟ هوم من تمام هفته به آن فکر خواهم کرد.

نلسون آگیلار/CNET

توجه داشته باشید: اگر کمتر از 10 سفر رتبه‌بندی شده داشته باشید، رتبه‌بندی خود را نخواهید دید.

در بالا، می تو،د رتبه بندی سوارکاران Uber من را ببینید. من یک امتیاز کلی 4.95 دارم — که فکر می کنم خوب است — و یک امتیاز تک ستاره ، که مطمئنم بعد از راننده Uber به دست آوردم و 10 دقیقه نتوانستم همدیگر را پیدا کنم و وارد شدم بحث در مورد اینکه چه ،ی در اشتباه بوده است. چند نام و نشان درگیر بود. حداقل می توان گفت این یک سواری بی دست و پا و بی صدا به خانه بود.

اگر از رتبه‌بندی سوارکار خود که می‌تواند بر توانایی شما در سوار شدن تأثیر بگذارد راضی نیستید، اوبر نکاتی در مورد نحوه ارائه آن دارد، از جمله آماده بودن هنگام ورود راننده، بستن کمربند ایمنی، قرار گرفتن در مکان من،. ، تمیز بودن و خوب بودن

وقتی اینجا هستید، تا،ی بدون راننده Waymo را ببینید.


]
منبع: https://www.cnet.com/tech/mobile/ever-wondered-what-your-uber-drivers-really-think-of-you-heres-،w-to-check/#ftag=CAD-01-10aai3d