Samsung Galaxy S24 Series اکنون در سراسر جهان در دسترس است – اتاق خبر جهانی سامسونگ

Samsung Galaxy S24 Series اکنون در سراسر جهان در دسترس است - اتاق خبر جهانی سامسونگ

با آغاز عصر گوشی‌های هوش مصنوعی، سری گل،ی اس 24 تجربه‌های جدیدی از هوش مصنوعی گل،ی را برای همه به ارمغان می‌آورد.

سامسونگ الکترونی، از عرضه جه، سری جدید گل،ی اس 24 خبر داد که به لطف قابلیت‌های هوش مصنوعی گل،ی، تعداد قابل توجهی از پیش‌سفارش‌ها را دریافت کرده است. پس از اعلام این خبر، سری جدید سامسونگ گل،ی اس 24 در مقایسه با مدل قبلی خود به افزایش دو رقمی در فروش پیش‌سفارش دست یافت و بیش از 65 درصد از مصرف‌کنندگان بالاترین قیمت گل،ی اس 24 اولترا را انتخاب ،د.

TM Roh، رئیس و رئیس بخش Mobile eXperience Business در Samsung Electronics می‌گوید: «راه‌اندازی سری گل،ی S24 نشان‌دهنده گام اولیه ما به سمت عصر جدیدی از تلفن‌های هوش مصنوعی است که فراتر از گوشی‌های هوشمند کنونی است. گل،ی هوش مصنوعی که به ،وان بخشی ضروری از زندگی روزمره ما طراحی شده است، نحوه تعامل مردم با جهان را برای همیشه تغییر خواهد داد. ما نمی‌تو،م منتظر باشیم تا ببینیم کاربران ما چگونه زندگی روزمره خود را با Galaxy AI تقویت و توانمند می‌کنند تا امکانات بی‌پای، را برای خود باز کنند.»

Galaxy AI ویژگی‌های خلاقانه و کاربردی هوش مصنوعی را ارائه می‌کند تا به تغییر نحوه برقراری ارتباط، ایجاد و کشف جهان کمک کند. از ارتباطات بدون مانع از طریق ویژگی‌هایی مانند «ترجمه زنده» و «دستیار گپ» گرفته تا استاندارد جدیدی برای جستجوی ارائه‌شده توسط Circle تا «جستجو با Google»،1 هوش مصنوعی تقریباً هر تجربه ای را که کاربران گل،ی اس 24 می توانند از آن لذت ببرند بهبود می بخشد. ProVisual Engine جدید، مجموعه‌ای از ابزارهای دوربین مجهز به هوش مصنوعی، آزادی خلاقانه را از ثبت تصویر با قابلیت‌های بزرگنمایی جدید گرفته تا ویرایش با کمک هوش مصنوعی مولد به حدا،ر می‌رساند.

سامسونگ از این هم فراتر می رود تا این جدیدترین نوآوری ها را دموکراتیک کند تا کاربران بیشتری بتوانند از این تجربیات غنی لذت ببرند. علاوه بر 13 زبان فعلی، گزینه های زبان بیشتری برای ویژگی های هوش مصنوعی در دسترس خواهد بود. بیشتر تجربه‌های Galaxy AI از طریق به‌روزرس،‌های نرم‌افزاری، از جمله سری Galaxy S23، S23 FE، Z Fold5، Z Flip5 و Tab S9 به مدل‌های قبلی نیز تعمیم خواهند یافت. در نهایت، در تعهد سامسونگ به چرخه عمر طول،‌تر و قابل اعتماد محصول، سری Galaxy S24 اکنون هفت نسل ارتقاء سیستم‌عامل و هفت سال به‌روزرس، امنیتی ارائه می‌دهد.

از 31 ژانویه، Galaxy S24 Ultra، Galaxy S24+ و Galaxy S24 به طور گسترده از طریق اپراتورها و ،ده فروشان و در Samsung.com در دسترس خواهند بود. گل،ی اس 24 اولترا در رنگ های خا،تری تیت،وم، مشکی تیت،وم، بنفش تیت،وم و زرد تیت،وم عرضه می شود. Galaxy S24+ و Galaxy S24 در رنگ‌های مشکی اونی،، خا،تری مرمری، بنفش کبالت و زرد کهربایی موجود هستند. گزینه های رنگ منحصر به فرد بیشتر در Samsung.com در دسترس خواهد بود،2 از جمله Galaxy S24 Ultra در رنگ آبی تیت،وم، نارنجی تیت،وم و سبز تیت،وم و Galaxy S24+ و Galaxy S24 در رنگ آبی یاقوت کبود، نارنجی ماسه سنگی و سبز یشمی.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد سری گل،ی اس 24، لطفاً به: Samsung Newsroom، Samsungmobilepress.com و Samsung.com مراجعه کنید.

1 نتایج ممکن است بسته به مسابقات بصری متفاوت باشد. نیاز به اتصال به اینترنت دارد. ممکن است لازم باشد کاربران اندروید را به آ،ین نسخه به روز کنند. عملکرد محصول ممکن است به تنظیمات برنامه و دستگاه شما بستگی داشته باشد. برخی از عملکردها ممکن است با برخی از برنامه ها سازگار نباشند. در دسترس بودن این سرویس بسته به کشور و زبان متفاوت است. صحت نتایج تضمین نمی شود.
2 در دسترس بودن رنگ ها ممکن است بسته به بازار و شرکت های حامل متفاوت باشد.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-galaxy-s24-series-is-now-available-worldwide?utm_source=rss&utm_medium=direct