(MWC 2024) سامسونگ در عصر گوشی‌های هوشمند هوش مصنوعی و پیش‌نمایش حلقه گلکسی در MWC بارسلون 2024 – اتاق خبر جهانی سامسونگ

(MWC 2024) سامسونگ در عصر گوشی‌های هوشمند هوش مصنوعی و پیش‌نمایش حلقه گلکسی در MWC بارسلون 2024 - اتاق خبر جهانی سامسونگ

بزرگترین نمایشگاه جهان در بخش ارتباطات سیار، کنگره جه، موبایل 2024 (MWC 2024)، در تاریخ 26 فوریه (به وقت محلی) در بارسلون اسپ،ا آغاز به کار کرد.

با موضوع کلی «اول آینده»، MWC در حال بحث در مورد برخی از بزرگ‌ترین موضوعات در فناوری است و فناوری‌های پیشرفته مختلفی را که پیش‌بینی می‌شود آینده ما را شکل دهند، از جمله شبکه‌های هوش مصنوعی، 5G و 6G و اینترنت اشیا (IoT) به نمایش می‌گذارد. ). بر اساس برآوردها، انتظار می‌رود نمایشگاه امسال حدود 100000 شرکت‌کننده را جذب کند که با تعداد قبل از همه‌گیری قابل مقایسه است.

Samsung Electronics از بازدیدکنندگان غرفه‌های خود در سالن‌های 2 و 3 استقبال می‌کند و نگاهی دقیق‌تر به مشاغل تلفن همراه، شبکه و نیمه‌رساناهای خود ارائه می‌دهد. به طور خاص، طراحی بسیار مورد انتظار حلقه گل،ی – که در ژانویه گذشته در Galaxy Unpacked 2024 پیش‌نمایش شد – برای اولین بار در معرض دید عموم قرار گرفت.

اتاق خبر سامسونگ این غرفه ها را بررسی کرد تا بفهمد قرعه کشی برای بسیاری از افراد دقیقاً چیست و از Galaxy Experience Space در Plaça de Catalunya در قلب بارسلونا بازدید کرد.

با افتتاح درهای MWC در 26 فوریه، غرفه گل،ی 1745 متر مربعی در محل نمایشگاه Fira Gran Via مملو از شرکت کنندگ، بود که رسانه ها، شرکای صنعتی و کارشناسان را در بر می گرفت. همه امیدوار بودند سری گل،ی اس 24 – که “تلفن هوش مصنوعی” نامیده می شود – که ماه گذشته رونمایی شد و یکی از اولین ،، باشند که طراحی حلقه گل،ی را برای خود دیدند، به دست آورند.

منطقه Galaxy AI تجربه بصری جدیدترین ویژگی‌های نوآورانه سامسونگ از جمله Live Translate را به شرکت‌کنندگان ارائه می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد بر موانع زب، حتی هنگام صحبت با تلفن غلبه کنند. Circle to Search، به کاربران این امکان را می دهد که آیتمی را که در یک ع، یا ویدیو می بینند، به سادگی با فشار دادن دکمه خانه و کشیدن یک دایره در اطراف شی جستجو کنند. Note Assist، که خلاصه‌های مختصری از متون طول، ایجاد می‌کند. و Generative Edit که به کاربران اجازه می دهد ع، ها را مانند یک حرفه ای ویرایش کنند.

غرفه سامسونگ همچنین دارای یک منطقه مشخص است که بازدیدکنندگان می توانند عملکرد دوربین سری گل،ی اس 24 را تجربه کنند. یک اتاق تاریک با سایه‌های تاریک که نور را خاموش نگه می‌دارد، پتانسیل ویژگی جدید Nightography و موتور ProVisual مجهز به هوش مصنوعی آن را نشان می‌دهد که هنگام ع،‌برداری یا فیلم‌برداری از ثبات بالاتری برخوردار است.

علاوه بر این، غرفه سامسونگ به شرکت کنندگان فرصتی برای تجربه سری جدید Galaxy Book4 و ویژگی های اتصال آن ارائه می دهد. علاوه بر این، با جدیدترین ویژگی‌های Galaxy AI که از طریق به‌روزرس، نرم‌افزاری به سری Galaxy S23 می‌آیند، این تلفن‌ها نیز به نمایش درآمدند تا شرکت‌کنندگان بتوانند نوآوری‌های سامسونگ را در مدل‌های قبلی تجربه کنند.

در میان هیجان فوق‌العاده‌ای که منجر به رونمایی حلقه گل،ی در MWC 2024 شد، رسانه‌های جه، و شرکت‌کنندگان مشتاق کشف جدیدترین محصول سامسونگ بودند.

حلقه گل،ی با فرم کوچک خود و مملو از فناوری های نوآورانه سامسونگ، بینش های یکپارچه ای را بر اساس داده های بهداشتی جمع آوری شده در طول روز و شب ارائه می دهد. در حالی که حلقه گل،ی هنوز منتشر نشده است، در حال حاضر با سه گزینه رنگی – مشکی، طلایی و نقره ای – و 9 اندازه مختلف، مخاطبان را مجذوب خود کرده است.

در همین حال، Galaxy Experience Space واقع در Plaça de Catalunya در مرکز بارسلونا، جمعیتی را به خود جلب کرد که بازدیدکنندگان مشتاقانه منتظر فرصت خود برای تجربه Galaxy AI با جستجو، ترجمه، خلاصه‌نویسی و ویرایش به روش‌هایی بودند که قبلاً دیده نشده بود.

Galaxy Experience Space از 15 فوریه شروع به کار کرده است و تا 29 فوریه، آ،ین روز MWC 2024 باز خواهد بود.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/mwc-2024-samsung-ushers-in-ai-smartp،ne-era-and-previews-galaxy-ring-at-mwc-barcelona-2024?utm_source=rss&utm_medium=direct