MobileX از هوش مصنوعی برای برنامه های شخصی سازی شده تلفن همراه استفاده می کند، از 4.08 دلار در ماه

MobileX از هوش مصنوعی برای برنامه های شخصی سازی شده تلفن همراه استفاده می کند، از 4.08 دلار در ماه

طرح‌های تلفن همراه بازاری شلوغ با مجموعه‌ای سرگیجه‌آور از پیشنهادات رقیب هستند که درک آن‌ها بسیار زیاد و مقایسه آن‌ها دشوار است. اپراتورهای سنتی و پیش پرداخت، قراردادها و هیچ قرارداد و طرحی وجود دارد که با تلفن و بدون تلفن همراه است. وقتی عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند، چگونه می د،د که واقعاً بهترین معامله را دریافت می کنید؟

MobileX، یک اپراتور مقرون به صرفه که به طور انحصاری در والمارت موجود است، به شما کمک می‌کند با ابزاری مجهز به هوش مصنوعی که میزان استفاده از داده‌های شما را مطالعه می‌کند و بهترین برنامه را برای نیازهای شما پیشنهاد می‌کند، از سردرگمی عبور کنید. در اینجا، نحوه مقایسه آن با سایر گزینه های موجود را بررسی می کنیم – و چقدر می تو،د در قبض تلفن خود صرفه جویی کنید.

چه نوع حاملی برای شما من، است؟

نوع اپراتور تلفن همراهی که انتخاب می کنید نقش مهمی در هزینه برنامه شما دارد. برنامه‌هایی با حامل‌های سنتی بیشترین هزینه را دارند زیرا با دسترسی اولویت‌دار در شبکه‌های خودشان و بیشترین زنگ‌ها و سوت‌ها ارائه می‌شوند. طرح‌هایی با شرکت‌های مخابراتی پیش‌پرداخت، که شبکه‌های اپراتورهای اصلی را اجاره می‌کنند، ممکن است هزینه کمتری داشته باشند، زیرا آنها مجبور نیستند هزینه‌های سربار ساخت و نگهداری زیرساخت‌های خود را بپردازند، و به شما این امکان را می‌دهند که هر زمان که بخواهید بدون تعهد قراردادی از شرکت خارج شوید.

مانند سایر اپراتورهای اعتباری، MobileX یک اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه (MVNO) است که از همان شبکه اپراتور سنتی استفاده می کند. چیزی که آن را متمایز می کند این است که سرویس مبتنی بر برنامه آن از هوش مصنوعی استفاده می کند تا خدمات فوق شخصی را برای متن، با مجموعه ای از بودجه ها و استفاده های داده به مصرف کنندگان ارائه دهد. MobileX را می توان با سیم کارت یا eSIM فعال کرد و برنامه رایگان در فروشگاه های اپل و گوگل پلی موجود است.

می‌تو،د تلفن قفل‌شده خود را به MobileX بیاورید یا مستقیماً یک دستگاه آنلاک ،یداری کنید و از برنامه‌های ماه به ماه بدون قرارداد با انعطاف‌پذیری برای لغو در هر زمان استفاده کنید. MobileX طرح‌هایی با محدودیت‌های استفاده ثابت – مثلاً 5 یا 30 گیگابایت داده پرسرعت – ارائه می‌کند که با سایر اپراتورهای اعتباری رقابت می‌کند. اما این برنامه همچنین یک طرح دسترسی شخصی ارائه می دهد، یک روش مبتنی بر هوش مصنوعی برای دیدن اینکه واقعاً چه مقدار داده نیاز دارید قبل از اینکه هزینه آن را بپردازید.

واقعا به چه مقدار داده نیاز دارید؟

مقدار داده ای که افراد استفاده می کنند به دسترسی به Wi-Fi بستگی دارد. در حالی که برخی از افراد ممکن است ساعت‌ها موسیقی و ویدیو را در مسیر رفت‌وآمد خود یا در باشگاه پخش کنند، بنابراین از داده‌های تلفن همراه بیشتری استفاده می‌کنند، برخی دیگر هنگامی که از Wi-Fi استفاده می‌کنند در محتوای رسانه‌های اجتماعی خود در خانه حرکت می‌کنند و بنابراین از داده کمتری استفاده می‌کنند.

طرح سفارشی MobileX به شما کمک می‌کند تا با تعیین میزان داده‌ای که واقعاً به آن نیاز دارید، صرفه‌جویی کنید، برخلاف میانگین ،ن‌هایی که نحوه طراحی ا،ر طرح‌ها را شکل می‌دهند. شما با حدا،ر 10 روز رایگان شروع می کنید در حالی که MobileX استفاده شما را مطالعه می کند و یک برنامه سفارشی برای شما ایجاد می کند. حتی پس از اینکه طرح خود را پذیرفتید، برنامه مجهز به هوش مصنوعی MobileX همچنان از عادات شما یاد می‌گیرد و اگر به طور مداوم از داده‌های بیشتر یا کمتری در هر ماه استفاده می‌کنید، یک طرح جدید بهینه‌سازی شده را به شما پیشنهاد می‌کند. همچنین می‌تو،د تنظیماتی را برای سفارشی‌سازی بیشتر آن انجام دهید، چه می‌خواهید کمی داده‌های بیشتر یا کمتری داشته باشید یا صورتحساب خود را به میزان مشخصی کاهش دهید.

چقدر می تو،د با MobileX پس انداز کنید

اگر به برنامه های سنتی عادت دارید، ممکن است منطقی باشد که یکی از برنامه های نامحدود MobileX را انتخاب کنید، مانند Basic Unlimited 5 با 5 گیگابایت داده پرسرعت در ماه یا Basic Unlimited 30 با 30 گیگابایت داده پرسرعت در ماه. ، مطابق با پایین ترین نرخ ها در بازار پیش پرداخت و در عین حال حدا،ر انعطاف را به شما می دهد. به یاد داشته باشید که طرح‌های سایر اپراتورها را بررسی کنید: ممکن است برای دریافت کمترین نرخ به تعهد چند ماهه یا یک ساله نیاز داشته باشند.

اما اگر می‌خواهید از هزینه‌های غیرضروری اجتناب کنید و فقط برای مقدار داده‌ای که هر ماه نیاز دارید بپردازید، طرح سفارشی مبتنی بر هوش مصنوعی MobileX می‌تواند حتی بیشتر پس‌انداز کند. کم هزینه ترین طرح از یک حامل سنتی حدود 50-60 دلار در ماه است. طرح های پیش پرداخت، مانند MobileX's Basic Unlimited، می توانند حدود یک چهارم این قیمت باشند. و با دسترسی شخصی، که فقط از 4.08 دلار در ماه قبل از مالیات و هزینه های اضافی ،تی شروع می شود، می تو،د حتی کمتر از آن پرداخت کنید. الگوریتم MobileX در مورد میزان استفاده از داده شما اطلاعاتی ،ب می کند و طرحی را به شما ارائه می دهد که مطمئن می شود فقط برای آنچه نیاز دارید پرداخت می کنید. شما همچنین می تو،د داده ها را اضافه یا تفریق کنید، که به شما امکان می دهد برنامه خود و نحوه اتصال ماه به ماه را بر اساس نیازهای منحصر به فرد خود تغییر دهید.

MobileX: ما مح،ه می کنیم

طرح قیمت/ماه داده های با سرعت بالا
حامل سنتی 50-60 دلار * نامحدود **
حامل پیش پرداخت 25 دلار * 30 گیگابایت
MobileX Basic Unlimited 5 14.88 دلار 5 گیگابایت
MobileX Basic Unlimited 30 24.88 دلار 30 گیگابایت
دسترسی شخصی MobileX شروع از 4.08 دلار سفارشی

* برآورد بر اساس پوشش اخیر CNET.
**برنامه‌های نامحدود برخی از اپراتورها، داده‌های پرسرعت 50 گیگابایت محدود شده است

MobileX چیزی جدید در بی سیم ارائه می دهد، فراتر از نیاز به انتخاب بین یک حامل سنتی و یک طرح پیش پرداخت با مقدار ثابت داده است. با قیمت‌گذاری پویا و مبتنی بر هوش مصنوعی، می‌تو،د مطمئن باشید که هر ماه بهترین معامله را دریافت می‌کنید، حتی زم، که عادت‌هایتان تغییر می‌کند.

امروز یک کیت سیم کارت MobileX را در Walmart بردارید و با طرحی سفارشی که برای شما من، است، پس انداز کنید.

یادداشت سردبیران: CNET از یک موتور هوش مصنوعی برای کمک به ایجاد برخی داستان‌ها استفاده می‌کند. برای بیشتر، این پست را ببینید


]
منبع: https://www.cnet.com/tech/mobile/mobilex-uses-ai-for-personalized-cellp،ne-plans-from-408-per-month/#ftag=CAD-01-10aai3d