Mint Mobile به مشتریان جدید 6 ماه Paramount Plus رایگان می دهد

Mint Mobile به مشتریان جدید 6 ماه Paramount Plus رایگان می دهد

دریافت یک طرح تلفن ارزان‌تر می‌تواند به شما کمک کند تا ماه‌ها در هزینه خود صرفه‌جویی کنید، و Mint Mobile یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات تلفن همراه در بازار امروز است. آنها در حال حاضر قراردادی دارند که به شما یک برنامه تلفن بی سیم نامحدود با قیمت 15 دلار در ماه به مدت سه ماه می دهد. با این حال، این معامله اکنون ارتقا یافته است: شما همچنین می تو،د یک امتیاز بگیرید اشتراک شش ماهه رایگان وقتی برای یکی از طرح‌های تلفن ممتاز نامحدود Mint Mobile ثبت‌نام می‌کنید، به طرح Paramount Plus Essential بروید.

برای استفاده از این معامله، باید در تاریخ 31 می یا قبل از آن، یک طرح تلفن بی‌سیم ممتاز نامحدود ،یداری کنید. طرح‌های بی‌سیم نامحدود Mint Mobile ماهانه 15 دلار با پیش‌پرداخت 45 دلار است، و پس از پایان تاریخ، به قیمت عادی خود ی،ی 30 دلار در ماه برمی‌گردند. دوره سه ماهه منقضی می شود سپس می‌تو،د تا 30 ژوئن در اشتراک رایگان Paramount Plus Essentials خود مش، شوید.

هی میدونستی؟ متن معاملات CNET رایگان، آسان است و در هزینه شما صرفه جویی می کند.

برای جلوگیری از پرداخت هزینه، می تو،د قبل از اتمام اشتراک شش ماهه، اشتراک Paramount Plus Essentials را لغو کنید. در غیر این صورت، طرح به طور خودکار با 5.99 دلار در ماه به اضافه هرگونه مالیات قابل تمدید می شود. Paramount Plus همچنین اشتراک سالانه ای را ارائه می دهد که هزینه آن 59.99 دلار است و پس از یک دوره 6 ماهه رایگان، 16٪ در طول یک اشتراک ماهانه شما صرفه جویی می کند. طرح Essentials شامل تعداد محدودی از تبلیغات است و به شما امکان می دهد تا حدا،ر 45000 ،مت از نمایش های محبوب مانند Yellowjackets، RuPaul's Drag Race، Star Trek: Lower Decks و موارد دلخواه نوستالژیک مانند iCarly، Hey! آرنولد، فریزر و غیره. همچنین می تو،د یوفا، لیگ قهرمانان و NFL را در CBS تماشا کنید. با این حال، نمی تو،د برنامه را از ایستگاه CBS محلی خود پخش کنید.

قبل از 31 مه اقدام کنید تا در قبض تلفن خود صرفه جویی کنید و محتوای با کیفیت را به مدت شش ماه رایگان پخش کنید. اگر می‌خواهید قبل از انجام تعهد، برنامه‌های تلفن بیشتری را بررسی کنید، فهرست بهترین برنامه‌ها و بهترین برنامه‌های خانوادگی ما را بررسی کنید تا بتو،د بهترین برنامه‌ها را برای خود انتخاب کنید.


]
منبع: https://www.cnet.com/deals/mint-mobile-is-giving-new-customers-6-months-of-paramount-plus-for-free/#ftag=CAD-01-10aai3d