HMD از کنار گذاشتن این برند خاطره‌انگیز خبر داد + ویدیو

HMD از کنار گذاشتن این برند خاطره‌انگیز خبر داد + ویدیو

شرکت Human Mobile Devices (HMD Global) اعلام کرد که قصد دارد گوشی‌های هوشمند آینده خود را با برند نوکیا عرضه کند که این امر، به‌م،ای پایان‌انتظار گوشی‌های هوشمند نوکیا است.

گزارش‌های منتشر شده، این خبر توسط HMD به اشتراک گذاشته شده است که همچنین به محصولات آینده خود اشاره کرده است. این محصولات شامل گوشی‌های هوشمند، تبلت و هدف‌های بی‌سیم می‌شود که اگر شایعات مطمئن باشید، قرار است اولین گوشی هوشمند با برند HMD را در نمایشگاه MWC بارسلونا قرار دهید که 26 تا 29 فوریه (7 تا 10 اسفند) برگزار می‌شود، ببینید.

HMD قصد دارد گوشی‌های جدید، قدرتمند، سرگرم‌کننده، ایمن، سریع و مقرونبه‌صرفه‌ای را روانه بازار کند. به این گزارش، ا،ر گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های دنبال برند نوکیا هستند، در وب‌سایت این شرکت با تحفیف به فروش می‌رسند. تمام این موارد را نشان می‌دهد که HMD Global قصد دارد مجموعه محصولات خود را به‌روزرس، کند. همچنین آ،ین ویدیویی که توسط این شرکت فنلاندی در یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است، بیشتر در این رابطه اطلاع‌رس، می‌کند. این ویدیو را در ادامه می‌تو،د مشاهده کنید.

خداحافظی با نوکیا

این ویدیو به‌طور مختصر توضیح می‌دهد که Human Mobile Devices را در مورد چیست و گوشی‌های هوشمند، اه، بیسیم و تبلت‌های جدید آن را به تصویر می‌کشد. نکته جالب اینکه این ویدیو شاهد یک نسخه به‌روز شده از گوش محبوب نوکیا 3310 هستیم (تصویر زیر) که از شبکه 5G پشتیب، می‌کند.

اما باید به این نکته اشاره کرد که در سایت HMD Global ذکر شده است که «ما سازنده گوشی‌های نوکیا هستیم» و نشریات حوزه فناوری ادعا کرده‌اند که با این وجود، شرکت‌های رسمی فن‌لاندی می‌توانند چندین گوشی ویژه‌ای را با برند نوکیا عرضه کنند. اطلاعات و رندر اولین گوشی شرکت HMD بدون نام تجاری نوکیا اوایل این ماه افشا شده بود.

]
منبع: https://digiato.com/mobile/hmd-dropping-nokia-،nding

رنگ مو، لاک ناخن و صورت در دوران بارداری.