Galaxy AI را در برنامه Galaxy Try کاوش کنید، اکنون در دسترس کاربران Samsung Galaxy – اتاق خبر جهانی سامسونگ

Galaxy AI را در برنامه Galaxy Try کاوش کنید، اکنون در دسترس کاربران Samsung Galaxy - اتاق خبر جهانی سامسونگ

عصر هوش مصنوعی موبایل فرا رسیده است و کاربران اولیه در حال حاضر سوار بر امواج جدیدترین نوآوری هستند. برای تقویت مکالمه، سامسونگ به‌روزرس،‌های قابل توجهی را در برنامه Try Galaxy انجام داده است تا ترجمه زنده، کمک چت، دستیار نوت، کمک ع، و دایره برای جستجو با Google را ارائه دهد – به طوری که ،، که هنوز در حصار هستند بتوانند بدون تغییر تلفن، هوش مصنوعی Galaxy را تجربه کنند.

برنامه Try Galaxy که قبلاً برای کاربران iOS طراحی شده بود، اکنون در همه دستگاه‌های اندرویدی از جمله Galaxy در دسترس است1 مدل ها برای اولین بار این بدان م،است که کاربران بیشتری می‌توانند جدیدترین ویژگی‌های سری Galaxy S24 و One UI 6.1 را بررسی کنند.

با در نظر گرفتن همه موارد، ممکن است زمان آن رسیده باشد که Try Galaxy… را امتحان کنید.

چه جدید است: هوش مصنوعی Galaxy را از طریق ابزارک ها و آموزش ها کاوش کنید

برنامه به روز شده Try Galaxy تجربه نگاه ، به یک صفحه اصلی واقعی Galaxy S24 را شبیه سازی می کند. هنگامی که کاربران وارد برنامه می شوند، آموزش ها و محتوای تعاملی به آنها کمک می کند تا در آ،ین رابط حرکت کنند.

ویجت جدید در صفحه دوم صفحه اصلی، ویژگی های هسته ای مبتنی بر هوش مصنوعی سری گل،ی اس 24 و ابزارهای دوربین پیشرفته آن را معرفی می کند. کاربران می‌توانند برای تماشای ویدیوهای نمایشی کوتاه که ویژگی‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها در زندگی روزمره را توضیح می‌دهند، روی هر مورد ضربه بزنند. علامت های بررسی در کنار موارد تکمیل شده ظاهر می شوند تا کاربران بتوانند پیشرفت خود را پیگیری کنند.

در زیر مروری بر ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی که در ویجت برجسته شده است:

  • ترجمه زنده: با استفاده از قابلیت ترجمه تماس دوطرفه و بلادرنگ که در برنامه بومی تعبیه شده است، بدون موانع زب، ارتباط برقرار کنید. با ترجمه صوتی و متنی تماس های تلفنی که به 13 زبان پشتیب، می شود، بدون زحمت با یک راننده اشتراکی در تماس باشید یا یک رستوران در یک کشور خارجی رزرو کنید.2

  • یادداشت کمک: طبق معمول یادداشت برداری کنید، اما اکنون خلاصه های فوری ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را دریافت کنید تا به ساده سازی و سازماندهی یادداشت ها کمک کند. برای بررسی آسان، پاراگراف های متراکم را با سرصفحه به نقاط گلوله تبدیل کنید. این ویژگی امکان قالب بندی خودکار، بررسی املا و ترجمه را فراهم می کند.

  • کمک چت: لحن هر پیام متنی را برای این من،ت، از حرفه ای گرفته تا معمولی، اصلاح کنید. برنامه های جلسه صیقلی را برای رئیس بفرستید و با دوستان بین المللی به زبان اسپ،ایی چت کنید. هوش مصنوعی تعبیه شده در صفحه کلید سامسونگ همچنین می تواند پیام ها را در زمان واقعی به 13 زبان ترجمه کند2 تا کاربران بتوانند در میان موانع فرهنگی و زب، ارتباط بهتری برقرار کنند.

  • کمک ع،: با کمک Generative Edit، یک ابزار هوش مصنوعی که به کاربران امکان تغییر اندازه، تغییر موقعیت یا حتی حذف اشیاء درون ع،‌ها را می‌دهد، ع،ی عالی بگیرید. ،یب یک ع، را در یک لحظه با پیشنهاد ویرایش تغییر دهید. از ابزار Erase Reflection برای حذف خودکار سایه های ناخواسته و بازتاب نور استفاده کنید.

  • دایره برای جستجو با گوگل: با یک حرکت چرخشی، هر چیزی را که روی صفحه نمایش داده می شود بدون تغییر برنامه جستجو کنید. هنگامی که کاربران در یک پست رسانه اجتماعی چیزی را که دوست دارند می بینند، به سادگی می توانند دکمه هوم را طول، فشار داده و دایره ای دور تصویر بکشند تا نتایج جستجوی فوری و مفیدی در مورد مورد مورد علاقه دریافت کنند. بسته به موقعیت مک،، مرورهای کلی مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه خواهد شد.

این ویجت علاوه بر ویژگی‌های هوش مصنوعی، ابزارهای دوربین پیشرفته سری گل،ی اس 24 را روشن می‌کند. از طریق ویدیوهای آموزشی همه جانبه گرفته شده از دید اول شخص، کاربران می‌توانند یاد بگیرند که چگونه با استفاده از Nightography Zoom در شب از راه دور ع،‌های واضح و روشن بگیرند، با قابلیت Super Steady ویدیوهای ثابتی از سوژه‌هایی که با سرعت بالا حرکت می‌کنند ضبط کنند و پرتره‌ها و سلفی‌های چشمگیر ثبت کنند. در حالت پرتره

سایر به روز رس، ها و در دسترس بودن

در حین استفاده از برنامه، کاربران همچنین می‌توانند تم‌های جدید گل،ی یا تصاویر پس‌زمینه فراتر از تصاویر پس‌زمینه را که در Galaxy S24 Ultra ارائه می‌شوند، بررسی کنند. به ،وان یک جایزه، سه نوع والپیپر هنری شامل گرافیتی و هنر پاپ برای دانلود در دسترس هستند.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد ا،یستم گل،ی، کاربران می‌توانند از طریق کارت‌های اطلاعاتی با ویژگی‌هایی مانند اتصال چند دستگاه بدون درز، قابلیت‌های اشتراک‌گذاری فایل و داده‌های ،یب بدن که از طریق Samsung Health در دسترس هستند، انگشت خود را تند بکشند. برای معرفی سریع آ،ین تجربه تاشو، کاربران می‌توانند ویدیوهای معرفی Galaxy Z Flip5 و Z Fold5 را تماشا کنند.

برنامه Try Galaxy در حال حاضر از 20 زبان پشتیب، می کند3 شامل 120 کشور است و از زمان راه اندازی آن در سال 2022 بیش از 18 میلیون بار دانلود جمع آوری کرده است. برنامه به روز شده را به سادگی با اسکن یک کد QR یا بازدید از trygalaxy.com دانلود کنید.

1 برنامه Try Galaxy در گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل Android پشتیب،‌شده با آ،ین نسخه کروم در دسترس است، اما ممکن است بسته به مدل دستگاه، تنظیمات، اندازه صفحه‌نمایش و غیره کاملاً بهینه نشده باشد. این برنامه در Safari، در iP،ne 7 و بالاتر با iOS 14 اجرا می‌شود. یا بالاتر
2 زبان های پشتیب، شده عبارتند از چینی، ،یسی، فرانسوی، آلم،، هندی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، لهست،، پرتغالی، اسپ،ایی، تایلندی و ویتنامی.
3 این برنامه به زبان های ،ی، چینی ساده شده، چینی سنتی، چک، ،یسی، فرانسوی (FR/CA)، آلم،، مجارست،، اندونزیایی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، روسی، اسپ،ایی آمریکای لاتین، اسپ،ایی، سوئدی، ،ی و ویتنامی

]
منبع: https://news.samsung.com/global/explore-galaxy-ai-on-try-galaxy-app-now-available-to-samsung-galaxy-users?utm_source=rss&utm_medium=direct

قیمت پارافین مایع دیجی کالا.