Galaxy AI اکنون با آخرین به‌روزرسانی از زبان‌های بیشتری پشتیبانی می‌کند – اتاق خبر جهانی سامسونگ

Galaxy AI اکنون با آخرین به‌روزرسانی از زبان‌های بیشتری پشتیبانی می‌کند – اتاق خبر جهانی سامسونگ

سامسونگ به ش،تن موانع زب، و نوآوری ارتباطات برای کاربران بیشتر از طریق Galaxy AI ادامه می دهد

سامسونگ الکترونی، امروز از گسترش آینده سه زبان جدید برای Galaxy AI خبر داد: ،ی، اندونزیایی و روسی، و همچنین سه گویش جدید: ،یسی استرالیایی، کانتونی و فرانسوی کانادایی. علاوه بر 13 زبان1 سامسونگ در حال حاضر به کاربران گل،ی بیشتری در سراسر جهان قدرت می دهد تا از قدرت هوش مصنوعی موبایل استفاده کنند. علاوه بر این زبان‌ها و گویش‌های جدید، سامسونگ قصد دارد تا اوا، سال جاری چهار زبان دیگر از جمله روم،ایی، ،ی، هلندی و سوئدی و همچنین چینی سنتی و پرتغالی اروپایی را اضافه کند.

TM Roh، رئیس و رئیس بخش Mobile eXperience Business در سامسونگ گفت: “با متعهد به دموکراتیزه ، هوش مصنوعی تلفن همراه برای همه، گسترش زبان Galaxy AI در سال جاری به کاربران گل،ی بیشتر اجازه می دهد تا فراتر از موانع زب، در مقیاسی که کاملاً منحصر به فرد سامسونگ است ارتباط برقرار کنند.” الکترونیک. ما به نوآوری در فناوری خود و تجربیات پیشگام هوش مصنوعی موبایلی ادامه خواهیم داد تا کاربران بیشتری به ابزارهای من، برای آزادسازی پتانسیل نامحدود خود مجهز شوند.

توضیحات ویژگی Galaxy AI

  • ترجمه زنده ترجمه دو طرفه و هم‌زمان صوتی و متنی تماس‌های تلفنی را تولید می‌کند و رزرو رزرو را در سفر یا گپ زدن با پدربزرگ و مادربزرگتان به زبان مادری‌شان آسان‌تر از همیشه می‌کند.
  • مترجم می‌تواند فوراً مکالمات زنده را از طریق یک نمای ت،یم‌شده کاربر پسند ترجمه کند، و به افرادی که در مقابل یکدیگر ایستاده‌اند اجازه می‌دهد ترجمه متنی آنچه را که طرف مقابل می‌گوید بخوانند.
  • کمک چت می تواند با ایجاد پیشنهادهای آگاه از زمینه برای اطمینان از صداهای ارتباطی همانطور که در نظر گرفته شده است، به صدای مکالمه عالی کمک کند، خواه این یک پیام مودبانه برای یک همکار باشد یا یک عبارت کوتاه جذاب برای یک ،وان در رسانه های اجتماعی.
  • یادداشت کمک می تواند خلاصه های تولید شده توسط هوش مصنوعی، قالب های از پیش قالب بندی شده و صفحات جلد ایجاد کند و بهره وری روزانه شما را افزایش دهد.
  • دستیار رونوشت از هوش مصنوعی و فناوری گفتار به متن برای رونویسی، خلاصه و حتی ترجمه صداهای ضبط شده استفاده می کند.
  • کمک مرور به شما کمک می‌کند تا با ایجاد خلاصه‌های مختصر از مقالات خبری یا صفحات وب، در زمان صرفه‌جویی در جریان اتفاقات جهان با خبر باشید.

زبان‌ها و گویش‌های جدید Galaxy AI که از ماه آوریل شروع می‌شود و در ماه‌های آینده عرضه می‌شوند، هر کدام به‌،وان یک بسته زبان از برنامه تنظیمات برای دانلود در دسترس خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy AI، لطفاً از: Samsung Newsroom، Samsungmobilepress.com یا Samsung.com دیدن کنید.

1 زبان های پشتیب، شده عبارتند از: چینی، ،یسی (هند، بریت،ا، ایالات متحده)، فرانسوی، آلم،، هندی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، لهست،، پرتغالی (برزیل)، اسپ،ایی (مکزیک، اسپ،ا، ایالات متحده)، تایلندی و ویتنامی.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/galaxy-ai-now-supports-more-languages-with-latest-update?utm_source=rss&utm_medium=direct