CarPlay یا Android Auto را فقط با 75 دلار به سواری خود اضافه کنید، اما قبل از اینکه خیلی دیر شود همین الان اقدام کنید

Mesay in-car display

چه در حین رانندگی به نقشه‌ها دسترسی داشته باشید و چه بخواهید از سرگرمی‌های داخل خودرو در درایو خود لذت ببرید، Apple CarPlay یا Android Auto ابزارهای عالی برای دسترسی به برنامه‌ها و برقراری تماس تلفنی و در عین حال ایمن ماندن هستند. اما حتی در سال 2024، همه خودروهای جدید با هر دو گزینه به صورت استاندارد عرضه نمی شوند. برای ،، که ماشین آنها از CarPlay یا Android Auto پشتیب، نمی کند، این صفحه نمایش لمسی تاشو راهی عالی برای افزودن هر دو به وسیله نقلیه شما است. فقط 75 دلار بدون توسل به تعویض هد یونیت گران قیمت CarPlay یا Android Auto. اما باید سریع عمل کنید — این قرارداد به زودی منقضی می شود.

این دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی بزرگ 6.8 اینچی است و از Android Auto و CarPlay پشتیب، می کند، بنابراین مهم نیست که کدام گوشی را دارید. گزینه های اتصال زیادی نیز وجود دارد، از جمله بلوتوث و جک aux، در حالی که فرستنده FM داخلی نیز ارائه می شود.

نصب صفحه نمایش سریع و آسان است و پشتیب، از Siri و Google Assistant برای تماس بدون هندز، ناوبری و موسیقی، این گزینه را ایمن‌تر از تلاش برای ضربه زدن به صفحه کوچک گوشی خود در حین حرکت می‌کند. به خاطر داشته باشید که این معامله StackSocial می‌تواند در هر لحظه و بدون هشدار پایان یابد، بنابراین در تصمیم ،ید شما نقش داشته باشید.

به دنبال یک گوشی جدید با این نمایشگر هستید؟ مطمئن شوید که مجموعه ما از بهترین معاملات آیفون را بررسی کنید، در حالی که لیست ما از بهترین معاملات تلفن شامل برخی از مدل های معروف اندروید نیز می باشد.

معاملات ،ید بیشتر از CNET


]
منبع: https://www.cnet.com/deals/add-carplay-or-android-auto-to-your-ride-for-just-75-but-act-now-before-its-too-late/#ftag=CAD-01-10aai3d