Bixby کاربران را قادر می‌سازد تا ویژگی‌های کلیدی Galaxy AI – اتاق خبر جهانی سامسونگ را راه‌اندازی کنند

Bixby کاربران را قادر می‌سازد تا ویژگی‌های کلیدی Galaxy AI - اتاق خبر جهانی سامسونگ را راه‌اندازی کنند

Bixby کاربران را قادر می سازد تا ویژگی های کلیدی Galaxy AI را راه اندازی کنند

در دنیایی که به طور فزاینده ای توسط هوش مصنوعی پشتیب، می شود، سامسونگ با دستیار صوتی خود Bixby در حال برداشتن گام هایی است تا قابلیت استفاده آسان و یکپارچه از هوش مصنوعی را در زندگی روزمره کاربران گل،ی فعال کند.

در اوایل سال جاری، ما گل،ی اس 24 و همراه با آن، گل،ی هوش مصنوعی را راه اندازی کردیم و عصر جدیدی از تجربیات تلفن همراه را آغاز کردیم. اکنون، به لطف ادغام Galaxy AI با قابلیت‌های فعال‌سازی صوتی Bixby، کاربران می‌توانند از طریق فعال‌سازی سریع و آسان این ویژگی‌ها – فقط با صحبت ،، به کارهای روزمره خود بپردازند. با Bixby، کاربران می توانند به سرعت ویژگی های Galaxy AI را مطرح و فعال کنند1 هندزفری، نیاز به جستجوی فیزیکی در دستگاه خود را برای یافتن ویژگی مورد نظرتان از بین می برد.

تقویت هوش مصنوعی هندزفری با Bixby

Bixby استفاده از ویژگی‌های صوتی شهودی Galaxy مانند Live Translate را آسان‌تر می‌کند. کاربران حتی می‌توانند به‌طور یکپارچه‌تر ویژگی‌هایی مانند ترجمه هم‌زمان، تصحیح املا، و ایجاد خلاصه‌های صفحه وب و جلدهای خودکار یادداشت را کشف کنند.

بیایید Interpreter را به ،وان مثال در نظر بگیریم. دفعه بعد که خود را در حال مکالمه با فردی که به زبان دیگری صحبت می‌کند، می‌بینید، دیگر نیازی نیست برای یافتن و کلیک ، بر روی ویژگی مترجم لحظه‌ای وقت بگذارید – فقط بگویید: «سلام Bixby، مترجم را روشن کن» و خاموش می‌شوید.

هنگامی که به ویژگی مورد نیاز خود حرکت می کنید، دیگر از سرعت آن کم نمی شود. گل،ی AI حتی نزدیکتر از آن است که در نوک انگشتان شما باشد. یک فرمان صوتی ساده، و این امکانات جدید – از فعال ، ارتباط بدون مانع تا افزایش بهره وری – در اختیار شماست.

هوش مصنوعی قابل دسترس در سراسر جهان

سامسونگ صرف نظر از اینکه در کجا هستند، تلاش می کند تا تجربه های روزمره را برای همه کاربران خود حماسی کند. فعال‌سازی Bixby Galaxy AI برای همه زبان‌های پشتیب، اعمال می‌شود: چینی، ،یسی (ایالات متحده، بریت،ا و هند)، فرانسوی، آلم،، ایتالیایی، کره‌ای، پرتغالی (برزیل)، اسپ،ایی (اسپ،ا) و اسپ،ایی (آمریکای لاتین).

1 همه ویژگی‌های Galaxy AI با Bixby پشتیب، نمی‌شوند.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/bixby-enables-users-to-launch-key-galaxy-ai-features?utm_source=rss&utm_medium=direct

کتاب شیمی مواد غذایی.