5 ابزار به کمک هوش مصنوعی که بهره وری در محل کار را به حداکثر می رساند – از تلفن شما – اتاق خبر جهانی سامسونگ

5 ابزار به کمک هوش مصنوعی که بهره وری در محل کار را به حداکثر می رساند - از تلفن شما - اتاق خبر جهانی سامسونگ

آینده هوش مصنوعی که مدت ها وعده آن را داده بودیم اکنون در دسترس است. به م،ای واقعی کلمه.

این هوش مصنوعی است که در طول روز کاری شما بر،ب گذاری می کند. در رفت و آمد با مترو، پاسخی شیوا به ایمیل رئیستان پیشنهاد می کند. در بعدازظهر، تماس مستقیم با تیم جه، شما را ترجمه می کند و بلافاصله پس از آن خلاصه و رونوشت را ارائه می دهد. در شب، به شما کمک می‌کند تمام منابع و مطالبی را که در یک روز سرگیجه‌آور دیگر چندوظیفه‌گی جمع‌آوری کرده‌اید – در چند ث،ه بایگ، کنید.

با وجود تمام صحبت‌هایی که در مورد کار تبدیل هوش مصنوعی وجود دارد، تغییر بازی برای نیروی کار، هوش مصنوعی است که به هر کجا که می‌روید می‌رود. به عبارت دیگر، هوش مصنوعی به اندازه دستگاه تلفن همراه شما متحرک است.

وارد گل،ی اس 24، اولین گوشی مجهز به هوش مصنوعی.

با گل،ی اس 24، سامسونگ از هوش مصنوعی برای ارائه ابعاد جدید استفاده می کند راحتی شخصی، بهره وری و ارتباطات وارد زندگی روزمره ما می شود. تأثیر در دنیای کار عمیق خواهد بود، جایی که بهره‌وری در حال حرکت بخشی از کار شده است.

در اینجا چند مورد از ویژگی‌های دستگاه که توسط Galaxy AI پشتیب، می‌شوند، نحوه کار ما را تغییر می‌دهند:

رفع موانع ارتباطی

امروزه ،ب و کارها به طور معمول در سراسر مرزها و مناطق زم، به هم متصل می شوند تا فرصت های جدید بازار را دنبال کنند. دقت و سرعت یک امر ضروری است، اما ارتباط بین المللی می تواند سوء تفاهم، چرخش و تاخیر ایجاد کند. گل،ی اس 24 به متخصصان کمک می کند تا به طور مؤثرتری با هم همکاری کنند، چه در دفتر باشند، چه از خانه کار کنند یا جایی در این بین.

ترجمه بی‌درنگ، دو طرفه در تماس‌های کنفرانسی: در حال برقراری تماس کنفرانسی با یک شریک تجاری بالقوه در یک شرکت خارج از کشور هستید. شما می خواهید که تا آنجا که ممکن است راحت پیش برود، اما نگران موانع زبان هستید.

گل،ی اس 24 ترجمه زنده مکالمات تلفنی را در زمان واقعی ترجمه می کند و اطمینان می دهد که با همکاران یا مشتریان خارج از کشور به همان اندازه شفاف، خلاق و حرفه ای خواهید بود که به زبان خود می خواهید. ترجمه زنده که در زمان راه اندازی به 13 زبان ارائه می شود، ترجمه دو طرفه را در هر دو دستگاه ارائه می دهد، حتی اگر یکی از طرفین از Galaxy یا حتی تلفن هوشمند استفاده نمی کند.

لحن ترجمه شده و من، برای ایمیل ها یا متون حرفه ای: اولین روز شما در یک کار جدید است و می خواهید در اولین ایمیل خود برای همکاران خود تأثیر خوبی بگذارید.

با گل،ی اس 24 کمک چت، گزینه های مختلف ایجاد شده توسط هوش مصنوعی در مورد نحوه تغییر ساختار پیام و سبک نوشتن به شما پیشنهاد می شود، بنابراین لحن درست را دریافت می کنید. این ویژگی چه در حال تهیه پیش‌نویس یک پست رسانه‌های اجتماعی جذاب باشد یا یک ایمیل رسمی برای رئیس‌تان، این ویژگی مستقیماً از صفحه‌کلید سامسونگ قابل دسترسی است، بنابراین می‌تو،د از آن در هر برنامه‌ای استفاده کنید و مطمئن شوید که هر بار یادداشت من، را بزنید. و اگر با همکار خود در خارج از کشور کار می کنید، در دسترس بودن Chat Assist به 13 زبان به شما امکان می دهد همه این کارها را به زب، انجام دهید که حتی به آن صحبت نمی کنید.

گفتگوی رودررو بدون موانع زب،: به‌،وان یک مالک ،ب‌وکار کوچک که در نمایشگاهی در مورد روندهای بازارهای نوظهور شرکت می‌کند، از یک صفحه ،ب‌وکار محبوب YouTube، یک متخصص مشهور را در جایگاه خود می‌بینید. شما می خواهید مغز او را انتخاب کنید، اما از برنامه می د،د که او ایتالیایی صحبت می کند و شما این کار را نمی کنید.

مترجم ترجمه زنده را از اپلیکیشن تماس خارج کرده و به دنیای فیزیکی وارد می کند. با این ویژگی، گل،ی اس 24 به یک مترجم بی‌درنگ و حضوری تبدیل می‌شود. از آنجایی که این ابزار صفحه گوشی را به صورت افقی به دو ،مت ت،یم می کند، هر فرد می تواند متن ترجمه شده را به همراه صدای همراه به دیگری نشان دهد. همچنین به شما امکان می‌دهد زبان مورد نیاز خود را انتخاب کنید و به راحتی و حرفه‌ای با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید.

تلفن و افکار خود را سازماندهی کنید

اگرچه تلفن‌های ما راهی مفید برای ثبت ایده‌ها، پروژه‌های تحقیقاتی و ترتیب دادن جلسات ارائه می‌کنند، اما سازماندهی همه آن‌ها روی یک دستگاه دستی می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. با این حال، با استفاده از قابلیت‌های پاسخگوی هوش مصنوعی Galaxy، گل،ی اس 24 گوشی شما را هوشمندانه سازماندهی می کند، بنابراین روی تصویر بزرگ متمرکز می شوید.

اسناد و برنامه های خود را مرتب نگه دارید: در اعماق یک پروژه کاری، متوجه می شوید که منابع مربوطه مورد نیاز شما در همه جا پراکنده شده است: ایمیل های طول،، مقالات دقیق، فایل های PDF و موارد دیگر. اگر بتو،د همه چیز را در یک قالب منسجم جمع آوری کنید، ساعت ها از یادداشت برداری و تبدیل فایل های پر زحمت صرفه جویی می کنید.

با تشکر از یادداشت کمک با این ویژگی، می‌تو،د نسخه‌های خلاصه‌شده همه مطالب خود را با چند ضربه انگشت خود تولید، بخو،د و ذخیره کنید، و حجم روزانه اسناد را به یک آرشیو با ساختار خوب تبدیل کنید. با بالا کشیدن یک سند، Note Assist از شما می خواهد که محتوای آن را مستقیماً در برنامه Samsung Notes خود ذخیره کنید. زم، که این ویژگی وجود داشت، می‌تواند متن را به صورت خودکار قالب‌بندی کند و اشتباهات املایی را قبل از ایجاد خلاصه‌ای ساده یا دقیق از کل سند در بالای متن اصلی تصحیح کند، بنابراین هر زمان که نیاز داشتید بتو،د تمام نکات کلیدی را در یک نگاه مشاهده کنید.

این ویژگی همچنین می‌تواند متن را مستقیماً از کتاب‌ها و مقالات فیزیکی است،اج و خلاصه کند و یادداشت‌ها را به زبان‌های دیگر ترجمه کند، در حالی که قابلیت‌های Browsing Assist آن می‌تواند مقالات طول، و مفصل را به خلاصه‌های مختصر تبدیل کند.

همه چیز را به طور دقیق مستند کنید: این یک معضل ک،یک است: شما در یک جلسه کاری مهم هستید، و باید یادداشت های دقیقی بردارید و در عین حال متمرکز بم،د و مشارکت کنید. با گل،ی اس 24، می تو،د آن را به هر دو صورت داشته باشید.

دستیار رونوشت سوابق کامل و دقیقی از جلسات و مکالمات ایجاد می کند. به سادگی جلسه را با استفاده از برنامه ضبط صدای بومی سامسونگ ضبط کنید، و پس از آن، Transcript Assist تبدیل آن را به متن، با جملاتی که بر اساس تک تک گویندگان از هم جدا شده اند، ارائه می دهد. هنگامی که رونوشت خود را دریافت کردید، می تو،د آن را همانطور که هست با همکاران خود به اشتراک بگذارید، یا آن را به Samsung Notes ارسال کنید و با استفاده از Note Assist خلاصه گلوله تولید شده توسط هوش مصنوعی را به آن اضافه کنید.

اگر فایل‌های صوتی قبلی‌ای دارید که بدون کمک رونویسی ضبط شده‌اند، این ویژگی می‌تواند این فایل‌ها را با استفاده از متن به صدا به یادداشت تبدیل کند.

وقتی ،ت به کار می رسد، قدرت داشتن هوش مصنوعی در دستگاه های تلفن همراه ما فراتر است خودکار ، کارهای روزمره گل،ی اس 24 نشان می‌دهد که چگونه فناوری می‌تواند نحوه کار، تفکر و خلق ما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد – با ضروری بودن، موبایل بودن و نزدیک بودن.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/5-ai-،isted-tools-that-،mize-workplace-،uctivity-from-your-p،ne?utm_source=rss&utm_medium=direct