29 مدل دکوراسیون داخلی طلافروشی ؛ نمایش جواهرات در فروشگاه های لوکس و شیک !

هر گونه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی و دکوراسیون بیرونی آن ، به شما عزیزان ارائه می شود. دکوراسیون و طراحی داخلی طلا فروشی باید به گونه ای باشد که نظر مشتریان را به خود جلب کند. اما به طور معمول بهره مندی از طیف رنگی طلایی، سفید و قهوه ای با نورپردازی زیبا میتواند طراحی داخلی طلا فروشی را دوبرابر کند. به طور معمول؛ طراح داخلی، عضو سندیکاها، اصناف و کلوپهای مرتبط با حرفه خود هستند که از این طریق مشتریان میتوانند سابقه کاری آنها را به این صورت بررسی و ارزیابی نمایند. ما در این مقاله سعی کردیم با قرار دادن تصاویر و نکاتی شما را برای دکور مغازه و تزیین ویترین مغازه راهنمایی کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

می توانید در آن واحد نسبت به بهبود وضعیت چیدمان طلا های خود اقدام کنید. قطعاً اسباب های مغازه می توانند به جذاب شدن دکور مغازه کمک کنند. یکی از اصلی ترین اسباب های موردنیاز برای طلافروشی ، صندلی راحتی و مبلمان می باشد که باید به درستی انتخاب شود تا هارمونی خوبی با سایر اسباب موجود در مغازه داشته باشد. در طراحی داخلی طلا فروشی مهم نیست شما برای طراحی یک دکور طلا فروشی کوچک به دنبال ایده می گردید یا برای طراحی دکور برای طلا فروشی های بزرگ.

طراحی مدرن طلا فروشی

طراحی و زیباسازی خروجی فروشگاه هم به اندازۀ داخل آن مهم است. میتوانید در خروجی فروشگاه، برای جلوگیری از ورود افراد مشکوک دوربین کار بگذارید. سرویس های جواهرآلات را به صورت خاصی چیده و در معرض نمایش بگذارید. همچنین با نورپردازی جذاب نیز می توانید آنها را به نمایش بگذارید و بیشتر در معرض دید قرار دهید. حال انتخاب رنگ با توجه به سلیقه افراد صورت می گیرد. نورپردازی مناسب و استاندارد در طراحی داخلی طلا فروشی یکی از مهم ترین مباحثی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. بازسازی نمای ویلا نورپردازی از دیگر موارد مهم در زیباسازی دکوراسیون مغازه طلا و جواهر است. اما نور عمومی در دکور هر مغازه ای وجود دارد و استفاده خلاقانه از نورهای ال ای دی و نورهای مخفی در جزییات مغازه، تفاوت را در مغازه شما ایجاد میکند و مغازه شما را متمایز میکند. این که فروشگاهی برای چه اموری طراحی می شود، انتخاب کننده طیف رنگی کاربردی در طراحی داخلی مغازه است که این دکوراسیون رابطه مستقیمی با متراژ در اختیار داشته در مغازه طلافروشی دارد.

معمولا در طراحی جواهر فروشی ها از سبک کلاسیک استفاده می کنند اما با این حال مکان هایی هم با سبک مدرن طراحی شده اند. اصلا از لامپ مهتابی برای نورپردازی بهره نبرید، چون روشنایی حاصل از این نوع لامپ ها طوری می باشد که جواهر و طلاها را به شکلی غیر مناسب نمایش دهد و در نتیجه موجب تردید در خرید و پایین آمدن راندمان خرید می شود. در و دیوارها باید طوری رنگ آمیزی و طراحی شوند که بر جذابیت و جلوه طلا و جواهرات بیافزاید. چنین مکان ها باید طوری طراحی بشوند تا زیباترین کالکشن های جواهر آلات را به معرض نمایش بگذارند. ویترین جلوی مغازه به طور معمول با کمک شیشه های ضد ضربه و بسیار محکم از فضای بیرون جدا می شود و جدیدترین اجناس فروشگاه را به نمایش می گذارد. به طور کلی ریسههای LED کاربردهای وسیعتری دارند و روشنایی با کیفیتتری را نیز در مقابل مهتابیها در محیط ایجاد می کنند.

طراحی داخلی طلا فروشی

با در نظر گرفتن این موضوع که ایجاد نور و روشنایی کافی موجب درخشش و جلوه ی بیشتر جواهرات و طلاها شده و نیز متمرکز شدن بیشتر خریداران بر روی طلا و جواهرات می گردد. یکی از عوامل بسیار مهم که باعث جلب توجه مشتریان و زیباتر به نظر رسیدن طلا و جواهرات میشود، نور زیاد و البته انعکاس نور است. وجود این دوربینها به اندازۀ دوربین درون فروشگاه مهم است. بطور کلی، مزایای مختلفی برای طراحی داخلی طلا فروشی وجود دارند.

در مرحله اول ، ما انواع مختلفی از سیستم های تجاری را انتخاب کردیم تا مشتریان بتوانند محصولات را در ارتفاع ، موقعیت و ارتباط فیزیکی مطلوب تجربه کنند. طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی می تواند با متریال مختلفی انجام شود؛ برای مثال، یکی از بهترین ایده ها برای طراحی داخلی طلا فروشی، طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ است. شرکت معماریان با بهرهمندی از متخصصین حوزه طراحی دکوراسیون داخلی، خدمات گوناگونی را به مشتریان ارائه می دهد. در حال حاضر طراحان داخلی هر چه در این عرصه مهارت و آموزشهای لازم را کسب کرده باشند و در این راستا به تجربیات، سرعت و دقت خود در این حوزه اضافه کرده باشند، در اجرا کردن طراحی داخلی مغازه موفق تر بوده و راندمان مطلوب تری را برای مالکان فراهم میکنند. اگر طراحان داخلی در این حرفه اموری درخشان و حرفه ای را کسب کرده باشند، مشهور و معروف میشوند و در صنف حرفه و پیشه خود به خوبی آنها را میشناسند.

طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر

فناوری و تولید ساخت انواع شیشه ها، تقریباً بعضی از شیشه ها را نفوذ ناپذیر کرده است. علاوه بر آن کنترل تمامی چراغ ها روی ریموتی مخصوص تنظیم شد. به دلیل صاف بودن سطح MDF، این امر سبب شده است که چسباندن سایر مواد دیگر بر روی آنها به راحتی صورت پذیرد. سعی کنید از شلوغ کردن فضا بپرهیزید زیرا که باعث سردرگمی مشتری می شود و نمی تواند به راحتی انتخاب کند. اما با ضربات بسیار سختتر، شکستن آن ها به راحتی صورت می پذیرد که باید متذکر شد، این شیشه ها گزینه مناسبی برای طراحی داخلی طلا فروشی ها به شمار نمی آیند. طلافروشی مکانی است که کلیه اجناس موجود در آن قیمتی و با ارزش هستند که باید از طریق یک طبقه بندی صحیح و درست به بهترین شکل دسته بندی شوند و تمامی مسائل امنیتی در این چیدمان در نظر گرفته شود. این سقفها می توانند یا به صورت دکوراتیو و یا به شکل ساده طراحی گردند.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ

به کارگیری از دکوراتیو و یا تابلوهای زیبا در طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی، از تدابیر شگفت انگیزی است که می توانید با ذوق خود و هماهنگ با دیگر اجزای محیط توسط مجرب ترین طراحان داخلی اجرا نماید. کلیه موارد ذکر شده از پارامترهای تاثیرگذار در هزینه طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی است که لازم است، مالکان پیش از اجرا نمودن آنها در مغازه به آن توجه نمایند. در حقیقت هر وسیله ای که سرعت سارقین را تا حد زیادی کاهش دهد، آنها را از انجام این امر باز می دارد. پروژه «طلافروشی رحیمزاده» با قدمت ِ113 سالهی خود، در راسته طلافروشان بازار تهران قرار دارد. به همین دلیل پیشنهاد میشودفضا و دکوراسیون مغزاه طلا فروشی را با این رنگها انجام دهید که نشانگر کسبوکار شما باشد و با نگاه کردن سرسری از فاصلهی دور، مشتری متوجه شود که مغازه شما برای فروش طلا و جواهر است.

طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر فروشی

از همراهی تان تا انتهای این مطلب اختصاص یافته به دکوراسیون طلا و جواهر متشکریم. برای مثال، اگر شما بدنبال ایده دکور طلا فروشی کوچک هستید، می توانید ایده های مختلف که در ادامه به شما می گوییم را بررسی کنید تا از بین آن ها نکات مثبت مربوط به حیطه کاری خود را پیدا کنید. حال شما برای انتخاب رنگ مبلمان می توانید از تکنیک های ست نمودن رنگ ها یا تضاد رنگ ها استفاده کنید. هزینه نصب و همچنین مصالح کاربردی و استاندارد برای تمامی سرامیک ها یکسان بوده است. روشنایی و نور حاصل از این نوع لامپ ها با کمترین صرف هزینه فضایی شیک و زیبا ایجاد می کند.

هیچ مشتری ای حاضر نیست از مغازه ای کم نور که اجناس به خوبی در آن قابل بررسی نیستند خرید کند، زیر این مغازه ها احساس نا امنی را برای مشتری به وجود می آورد. توجه داشته باشید که در بکارگیری رنگ های نقره ای و طلایی زیاده روی نکنید. نمونه طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی دارای برخی ویژگی های خاص است که در طراحی باید اعمال شود . بنابراین مکانی که آن ها را در معرض فروش قرار می دهد دارای اهمیت بالایی از لحاظ زیبایی بصری فضا می باشد. لازم به ذکر است که در طراحی داخلی طلا فروشی، علاوه بر حفظ کلیه قواعد زیبایی در طراحی، حتماً باید امنیت این مجموعه را در اولویت کاری خود قرار دهیم.

به یاد داشته باشید که در طراحی دکوراسیون داخلی ، توجه به ایجاد یک نقطه عطف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در بازسازی طلا فروشی طراحی کف و سقف و دیوارها دارای اهمیت یکسانی است. معمولا در قفسه های داخل مغازه، منتخب محصولات قرار می گیرد؛ بنابر این طراحی و نصب آن به بهترین شکل، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در طلافروشی بزرگ نیز توجه به کنترل و دسترسی به تمامی ویترین های فروشگاه نیز باید در نظر گرفته شود. همچنین به دلیل قدیمی بودن پاساژ و عدم امنیت دیوارهای مشترک بین مغازه ها، درخواست برقراری امنیت و مسلح کردن دیوارها و حفظ کامل امنیت نیز جزو خواسته های کارفرما در اولویت کار ما قرار گرفت.

از دیگر شیشهها که به مقدار چشمگیری در ساخت جعبه های شیشه ای استفاده می شود (شیشه سکوریت) است که به عنوان (شیشه ایمنی) نیز شهرت دارد. زمانی که این سیستم فعال شود به محض ورود دزد با حسگرهای فعالی که دارد به مرکز نظارتی اطلاع میدهد. دکوراسیون مدرن طلافروشی با رنگ های خنثی ، سفید و سیاه بیشترین محبوبیت در سفارشات طراحی کارفرمایان را به خود اختصاص دارد. شیشه های هوشمند به وسیله ریموت در مواقعی که نیاز است، شفاف و در سایر مواقع به صورت مات در می آیند که این امر سبب گردیده هیچ دیدی را نداشته باشند.

طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی

دکوراتور های ما به کمک شما می آیند! بنابراین، این سری از شیشه های حرارت دیده که تقریباً در حدود چهار برابر شیشه های معمولی مستحکم و مقاومتر هستند، قابل شکستن بوده و انتخاب مناسبی برای طلافروشی ها به حساب نمی آیند. برای مکان های مسکونی، جهت مکان های تجاری و فروشگاهها باید از کفپوش هایی مانند سنگ، سرامیک و غیره بهره ببرید. پشت پیشخوان طلافروشی باید از ارتفاع بلندتری از سطح مکان دید اشخاص حاضر در مغازه ، برخوردار باشد. مفهوم ِ توجه به قدمت و تاریخ پروژه فقط در تکرار الگوی آینهکاری قاجاری و ارائه مدرن آن نبوده، بلکه این توجه از طریق نمایش سابقهی خودِ، تاریخ و لایههای گذشته مکان نیز صورت گرفتهاست. مالک یک فروشگاه یا مغازه طلا و جواهر فروشی همیشه سعی می کند بهترین مدل ها و چشم گیرترین مدل ها در مغازه خود داشته باشد تا مشتریان را به سمت خود جلب کند اما دکوراسیون مغازه جواهر فروشی هم باید همانند محصولات داخل ویترین مغازه مثل جواهر بدرخشد تا نهایت تاثیر گذاری را در جلب مشتریان به داخل مغازه ایجاد کند.

طراحی دکور ویترین طلا و جواهر

در بازسازی آقای پاکنهاد برای حفظ امنیت دیوارهای مغازه فرایند مسلح سازی دیوارهای مشترک را با مش میلگرد و ورق و در نهایت رابیتس بندی و گچ کاری روی آن شروع کردیم. مهم این است که از هر ایده ای که می بینید جند نکته را برای خود جدا کنید و همه آن ها را در نهایت برای دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی استفاده کنید. این تختههای فیبری با هر چگالی از فیبر چوبی تولید میشوند که در حقیقت مخلوطی از خردههای ریز چوب نرم و همچنین چوب سخت هستند. تمامی متریالها از لحاظ کیفیت و همچنین قیمت با یکدیگر تفاوت دارند.

خانم ها اصولا شخصیتی ریز بین دارند و خیلی خوب، جزئیات را تشخیص می دهند. توجه خانم ها بیشتر معطوف به زیبایی و زرق و برق است و یک طراح حرفه ای باید از این امور روانشناسی اطلاع کافی داشته باشد. بدین معنی که نباید طراحی فضا و رنگ آن به نحوی باشد که جلا و زرق و برق طلا و جواهر به چشم نیاید. آینه کاری می تواند تلالو و زرق و برق فضا را تقویت کند. براساس ضوابط و قوانین اتحادیه طلافروشان، نصب آینه نباید در محیط بسته و یا خفا طراحی شود و همچنین باید این محیط برای مشتریان که اغلب بانوان هستند، حس اطمینان و آرامش را ایجاد نماید.