گوشی‌رده وان پلاس نورد CE 4 به هوش مصنوعی AI Eraser مجهز شد

گوشی‌رده وان پلاس نورد CE 4 به هوش مصنوعی AI Eraser مجهز شد

وان پ، برای گوشی میانرده نورد CE 4 به‌روزرس، عامل سیستم با ،وان OxygenOS 14.0.1.427 را منتشر کرده است. این آپدیت پیشرفت‌ها را در زمینه عملکرد و کارایی دستگاه به همراه دارد و مهم‌تر آن است قابلیت های هوش مصنوعی را به گوشی میان‌رده وان پ، نورد CE 4 اضافه می‌کند.

گزارش‌های منتشرشده، OnePlus با این آپدیت روی بهینه سازی ال،ای مصرف انرژی برای کاربران در سنوهای مختلف از عمر طول،‌تری بهره می‌برد. علاوه بر تغییرات کلی مربوط به عملکرد دستگاه، آپدیت OxygenOS 14.0.1.427 به ویژگی‌های خاص دیگری می‌پردازد تا تجربه یکپارچه‌تری به کاربران ارائه دهد. به‌،وان مثال، سیستم بلوتوث دستگاه کنونی دقیق‌تر را دریافت می‌کند و ارتباط بی‌سیم وان پ، نورد CE 4 با سایر دستگاه‌ها پایدارتر است.

قابلیت هوش مصنوعی وان پ، نورد CE 4

برای علاقه‌مندان به عکاسی نیز تغییراتی در نظر گرفته شده است تا سیستم دوربین دستگاه‌های تصاویر واضح‌تری گرفته شود و به‌طور کلی عملکرد قابل اطمینان‌تری داشته باشد. یکی از نکات برجسته این آپدیت، معرفی ویژگی هوشمند مصنوعی پاک کن هوش مصنوعی است که با وجود آن، می‌توان ،اصر ناخواسته یک ع، را به سرعت و به‌طور خودکار حذف کرد. پیش از این نیز گوگل و سامسونگ قابلیت مشابهی را در اختیار کاربران خود قرار داده بودند.

در حال حاضر، این آپدیت فقط برای کاربران هندی ارائه می‌شود و قصد دارد تا در آینده، این نرم‌افزار را در دسترسی کاربران بیشتر قرار دهد.

]
منبع: https://digiato.com/tech/new-oxygenos-update-enhances-oneplus-nord-ce-4-experience