گلکسی S25 اولترا احتمالاً از نظر تغییری نخواهد کرد

گلکسی S25 اولترا احتمالاً از نظر تغییری نخواهد کرد

به نظر می‌رسد سامسونگ همان ظرفیت باتری 5000 میلی‌لیتری و سرعت شارژ 45 واتی را برای پرچمدار نسل بعدی سری S گل،ی حفظ خواهد کرد. حالا سوالی که پیش می‌آید این است که چرا شاید احتمالاً چنین تصمیمی در گل،ی S25 اولترا پیش می‌گیرد؟ ظاهراً مثل همیشه پای پول در میان است.

پیش‌از‌این شایعه شده بود که باتری فناوری در گل،ی S24 اولترا معرفی می‌شود، اما به نامشخصی این شایعه به حقیقت نپیوست. اکنون یک منبع آگاه به نام ساویر گالو، در شبکه اجتماعی ای، ادعا کرده است که غول کره ای از این تغییر سختافزاری در گل،ی S25 اولترا نیز چشم پوشی می کند تا در قطعات صرفه جویی شود. علاوه بر Sawyer Galox، منبعی دیگر به نام PandaFlash نیز ناامیدی خود را از عدم تغییر باتری و قابلیت شارژ سریع پرچمدار آینده سامسونگ پیشنهاد کرده است. او می‌گوید سری گل،ی اس 25 باید انتظارات خود را پایین نگه دارند.

گل،ی S25 اولترا

دلیل احتمالی سامسونگ برای استفاده از باتری نسل قبل در گل،ی S25

با توجه به اینکه شاید گل،ی S25 اولترا از همان باتری 5000 میلی‌لی‌آمپرساعتی نسل قبل استفاده کند، این شرکت قطعات بهبود یافته و پیشرفته را در این سری قرار می‌دهد که احتمالاً از چیپست شروع می‌شود. قبلاً گزارش شده بود که شرکت کره‌ای احتمالاً تمام مدل‌های سری گل،ی S25 را در دو نسخه متفاوت از نظر تراشه عرضه می‌کند. این شرکت اوایل این ویژگی را با سری Galaxy S24 دنبال کرد و این گوشی‌ها را در دو نسخه اسنپدرا و دایمنسیتی گون عرضه کرد. بااین‌، گوشی Galaxy S24 Ultra را به‌طور انحصاری با اسنپدراگون 8 نسل 3 عرضه می‌کند.

با فرض اینکه گل،ی S25 اولترا دارای اسنپدراگون 8 نسل 4 باشد، ادعایی سامسونگ برای نادیده گرفتن فناوری جدید باتری به‌خوبی قابل توجیه است. این امر از آن جهت است که یکی از مدیران کوالکام اعلام کرده است به‌لطف هسته‌های سفارشی Oryon، اسنپدراگون 8 نسل 4 گرانتر از اسنپدراگون 8 نسل 3 خواهد بود. از آنجایی که قیمت اسنپدراگون 8 نسل 3 حدود 200 دلار ،ن زده می‌شود، سامسونگ با گل،ی S25 اولترا از برخی فناوری‌ها را نادیده می‌گیرند – و بنابراین از فناوری‌های پیشرفته باتری‌ها را فراموش می‌کنند.

با توجه به این موضوع، احتمالاً سامسونگ از باتری فناوری در گل،ی S26 اولترا استفاده خواهد کرد. بااین‌حال، این موضوع فقط در حد حدس‌ و گمان است و شاید تصمیم‌گیری تغییر کند.


]
منبع: https://digiato.com/mobile/galaxy-s25-will-probably-not-use-stacked-battery-technology