گزارش

Samsung Galaxy Z Flip 6, Galaxy Z Fold 6 Could Arrive With Advanced AI Features: Report

سامسونگ گل،ی زد فلیپ 6 و سامسونگ گل،ی زد فولد 6 می‌توانند اولین گوشی‌های هوشمند این شرکت باشند که ویژگی‌های هوش مصنوعی پیشرفته (AI) نامیده می‌شوند. بر اساس یک گزارش، یک درخواست ثبت اختراع توسط غول فناوری کره ج،ی به صورت آنلاین منتشر شده است که به ویژگی خلاصه ، اسناد اشاره می کند. در حالی که چنین ویژگی از قبل در مجموعه GalaxyAI وجود دارد، درخواست ثبت اختراع به برخی از عملکردهای جدید در ایجاد خلاصه اشاره می کند که ترجیحات کاربر را نیز در نظر می گیرد.

بر اساس گزارشی از رسانه کره ج،ی C،sun Biz (از طريق tipster @Tech_Reve)، درخواست ثبت اختراع سامسونگ در وب سایت خدمات اطلاعات حقوق مالکیت م،وی کره (KIPRIS) مشاهده شد. این برنامه برای ثبت اختراع یک فناوری هوش مصنوعی است که می تواند با استفاده از Samsung Gauss خلاصه اسناد ایجاد کند. قابل ذکر است که ،س مدل زبان بزرگ مادری غول فناوری (LLM) است و در قلب Galaxy AI باقی مانده است.

با این حال، طبق گزارش، این فناوری خاص قابلیت های بیشتری را به خلاصه ها اضافه می کند. با این کار، کاربران می‌توانند از هوش مصنوعی بخواهند که خلاصه‌هایی را در سبک‌های خاصی مانند «کوتاه و خنثی» یا «طول، و با لحن منفی» تولید کند. در نمونه‌ای که گزارش شده در پتنت به اشتراک گذاشته شده است، از هوش مصنوعی خواسته شد تا مقاله‌ای را در مورد «برنامه اج، سران کره ج،ی – ایالات متحده» با استفاده از عبارت «لطفاً به طور خلاصه و بی‌طرف خلاصه کنید» را خلاصه کند، که منجر به کلمات کلیدی خنثی مانند «کره شمالی، سلاح‌های هسته‌ای» شد. ، موشک ها و کره ج،ی – رزمایش های نظامی ایالات متحده.' اما زم، که به این سوال پاسخ داد «لطفا با لحن طول، و منفی خلاصه کنید»، «اگر اختلاف نظر بین کره ج،ی و ایالات متحده در مورد راه حل کره شمالی آشکار شود، می تواند آب سردی را به سمت ج، آینده بریزد. نشست کره – آمریکا.

در حالی که تغییر سبک و تونالیته پاسخ یکی از ویژگی های چت ربات های هوش مصنوعی است، ویژگی خلاصه سازی اسناد در Galaxy AI این قابلیت را ندارد. علاوه بر این، فناوری جدید هوش مصنوعی همچنین می‌تواند خلاصه‌ها را بر اساس ترجیحات، سطح دانش و حتی تمایلات سیاسی کاربر شخصی‌سازی کند. این گزارش نشان می‌دهد که هوش مصنوعی می‌تواند به داده‌های کاربری تاریخی استفاده از دستگاه‌های گل،ی دسترسی داشته باشد.

این گزارش همچنین به نقل از منابع ناشناس آشنا با این موضوع ادعا می کند که نسخه جدید Samsung Gauss و ویژگی خلاصه اسناد AI را می توان به Samsung Galaxy Z Flip 6 و Galaxy Z Fold 6 اضافه کرد که می تواند در Unpacked حتی در سال 2018 رونمایی شود. جولای. بعداً، اعتقاد بر این است که به سری گل،ی اس نیز گسترش خواهد یافت. با این حال، خاطرنشان می شود که این فقط یک درخواست ثبت اختراع است و هیچ اطمین، وجود ندارد که آیا به یک ویژگی تبدیل می شود و آیا می توان آن را در چنین بازه زم، کوتاهی اضافه کرد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بی،ه اخلاقی ما مراجعه کنید.


]
منبع: https://www.gadgets360.com/mobiles/news/samsung-z-flip-fold-6-advanced-ai-features-do،ent-summary-galaxy-report-5267912#rss-gadgets-mobiles

برای خرید اسانس انار اینجا کلیک کنید.