کنترل امنیت خود را حفظ کنید – داده‌های شما دقیقاً همانطور که می‌بینید استفاده می‌شوند – اتاق خبر جهانی سامسونگ

کنترل امنیت خود را حفظ کنید - داده‌های شما دقیقاً همانطور که می‌بینید استفاده می‌شوند - اتاق خبر جهانی سامسونگ

با داشبورد امنیت و حریم خصوصی Galaxy، Find Samsung و تنظیمات هوشمند پیشرفته، انتخاب در دستان شماست.

ما هر روز صدها بار دستگاه‌های تلفن همراه خود را برمی‌داریم و اکنون به اندازه‌ای به آن‌ها اعتماد می‌کنیم که به ندرت بدون آنها از خانه خارج می‌شویم. آنها توسعه ما هستند و فناوری‌های جدید انفجاری مانند هوش مصنوعی و هوش مصنوعی مولد فرصت‌های بسیار هیجان‌انگیزی را برای کارهایی که می‌تو،د با دستگاه خود انجام دهید به ارمغان می‌آورند – یا بهتر بگوییم، آنچه دستگاه شما می‌تواند فعال کند. شما انجام دادن.

اما در حالی که تکنولوژی تغییر می کند، حق شما برای حفظ حریم خصوصی اینطور نیست. تحولات جدید به م،ای روش های جدید پردازش داده ها است. در سامسونگ، ما فکر می کنیم که شما باید تصویر کاملی را در مورد اطلاعات شخصی خود داشته باشید. ما معتقدیم شفافیت، انتخاب و کنترل باید در هسته تجربه تلفن همراه باشد.

در این دنیای بسیار دیجیتالی، امنیت و حریم خصوصی شما مهمتر از همیشه است، بنابراین درست است که کاربران ما کنترل کاملی بر دستگاه های خود داشته باشند. به همین دلیل است که ما بر ارائه راه‌حل‌هایی تمرکز می‌کنیم که به شما امکان کنترل کامل و قدرت کامل در مورد نحوه استفاده از داده‌هایتان را می‌دهد.

داشبورد امنیت و حریم خصوصی:

این باور سنگ بنای داشبورد امنیت و حریم خصوصی ما است. داشبورد فعال می کند شما تا کنترل کاملی بر داده های خود داشته باشید، از جمله اینکه چه ،ی آن را می بیند و چگونه از آن استفاده می کند. در یک رابط کاربری ساده و کاربردی، می‌تو،د مجوزهای برنامه، کنترل‌ها و ویژگی‌های اشتراک‌گذاری داده را مشاهده، ایجاد و به‌روزرس، کنید – به طور مؤثری شما را قادر می‌سازد ع،‌های روی داده‌هایتان را فراخو، کنید و تجربه‌تان را به روش دلخواه شخصی‌سازی کنید.

داشبورد همچنین به شما امکان می دهد هر داده ای را که ممکن است در معرض خطر باشد مشاهده کنید و به طور مستقیم وضعیت ایمنی موارد امنیتی را به شما نشان دهد.

▲ تنظیمات > امنیت و حریم خصوصی

از آنجا، می تو،د به سرعت و به راحتی تنظیمات خود را برای مدیریت خطرات احتمالی با لمس یک دکمه تغییر دهید. موارد با اولویت عملکردهایی که می توانند بیشترین تأثیر را بر ایمنی آنلاین شما داشته باشند – مانند صفحه قفل، امنیت حساب، محافظت از دستگاه گم شده از طریق Find My Mobile، امنیت برنامه و به روز رس، ها مرتب می شوند. اینها فوراً در بالا قابل دسترسی هستند، با هشدارهای قرمز، زرد یا سبز بصری که هر مشکلی را در یک نگاه نشان می دهد و نشانگرهای واضحی از هرگونه مشکل امنیتی ارائه می دهد.

البته ما هم کار را برای شما انجام می دهیم. برنامه‌ها می‌توانند ماه‌ها به ردیابی داده‌ها ادامه دهند، حتی زم، که از آن‌ها استفاده نمی‌شود – اما دستگاه‌های Galaxy به طور فعال مجوزها را از برنامه‌هایی که مدتی استفاده نشده‌اند حذف می‌کنند، که در صورت انتخاب در داشبورد، می‌توانند بازگردانده شوند.

شما می تو،د این کار را از طریق مدیریت مجوز و استفاده از مجوز انجام دهید. مدیریت مجوز به راحتی به شما نشان می‌دهد که کدام برنامه‌ها می‌توانند به داده‌های شما دسترسی داشته باشند – چه موقعیت مک،، دوربین یا میکروفون شما و در چه زمینه‌ای (مثلاً اگر فقط هنگام استفاده از برنامه باشد). استفاده از مجوز راه آس، را برای شما فراهم می کند تا مجوزهای اخیراً استفاده شده خود را ببینید – به ویژه اینکه کدام برنامه ها از مجوز خاصی در 24 ساعت یا هفت روز گذشته استفاده کرده اند. و برای آسان‌تر ، کارها، ما همچنین از طریق داشبورد، دستورهای اقدام فوری را ارائه می‌کنیم تا به تصمیمات داده‌ها بصری‌تر و شفاف‌تر شوند.

دسترسی به داشبورد امنیت و حریم خصوصی شما ساده است. فقط به تنظیمات و امنیت و حریم خصوصی بروید، جایی که می تو،د مجوزها را به دلخواه خود بررسی و تنظیم کنید.

همچنین می‌تو،د با ویژگی‌هایی برای افزایش بیشتر حریم خصوصی دستگاه خود بازی کنید، مانند دسترسی به کلیپ بورد تغییر وضعیت. روشن ، این تنظیم (با رفتن به تنظیمات، سپس حریم خصوصی و جستجوی ضامن «هشدار هنگام دسترسی به کلیپ‌بورد») به این م،ی است که هر زمان که برنامه چیزی را از کلیپ‌بورد شما جای‌گذاری کند، اعل، دریافت خواهید کرد. دیگر هیچ فعالیت پنه، وجود ندارد.

دیدن و درک حریم خصوصی داده های خود با Galaxy هرگز آسان تر نبوده است. ما کنترل را در دستان شما قرار می دهیم.

Find My Mobile / Samsung Find:

این یکی از اجتناب ناپذیرهای زندگی است – در برخی مواقع، همه ما تلفن های خود را به اشتباه درج می کنیم. اما با Find My Mobile و Samsung Find، دیگر نیازی نیست نگران باشید که اطلاعات شخصی دستگاهتان به دست افراد نادرست برسد.

پس از فعال شدن Find My Mobile، Samsung Find به شما امکان می دهد اطلاعات دستگاه خود را مکان یابی، قفل و حتی پاک کنید تا یک قفل دسترسی ایجاد کنید. شما می تو،د دستگاه خود را حتی اگر به شبکه تلفن همراه متصل نباشد، تا زم، که روشن باشد، پیدا کنید. و از طریق Samsung Find، نه تنها گوشی گل،ی شما را می تو،د شکار کنید – بلکه گل،ی بادز، تبلت، ساعت و سایر دستگاه های خود را نیز می تو،د پیدا کنید.

گزینه های اضافی موجود یافتن دستگاه های خود را آسان تر از همیشه می کند. کاربران می توانند اعضای خانواده را در برنامه Find Samsung برای مشاهده مکان دعوت کنند یا صداهای زنگ را برای کمک به ردیابی دستگاه های مش، فعال کنند. برای اینکه بهترین شانس را برای یافتن دستگاه‌های گمشده با Samsung Find داشته باشید، می‌تو،د با روشن ، حالت ذخیره انرژی از راه دور، عمر باتری را افزایش دهید.

▲ تنظیمات > امنیت و حریم خصوصی > محافظت از دستگاه گم شده

با Galaxy، شما این قدرت را دارید که کنترل کامل دستگاه خود را حفظ کنید – حتی زم، که از نظر فیزیکی همراه شما نیست.

تنظیمات هوشمند پیشرفته:

سامسونگ به ،وان یک تولید کننده جه، پیشرو در صنعت، بر ارتقای تجربه دستگاه از طریق ویژگی های اختصاصی هوش مصنوعی تمرکز دارد و در عین حال حفظ حریم خصوصی را در عصر هوش مصنوعی در اولویت قرار می دهد. بسیاری از ویژگی‌های Galaxy AI ما از پردازش داده‌های روی دستگاه استفاده می‌کنند که به این م،ی است که اطلاعات حساس تنها با شما و شما باقی می‌ماند. برای ویژگی‌هایی که نیاز به پردازش در سرورهای ابری یا خارجی دارند، مطمئن می‌شویم که داده‌های شما با خط‌مشی‌های سخت‌گیرانه محافظت می‌شوند.

در دنیایی از تجربیات تقویت‌شده با هوش مصنوعی، می‌د،م که همه نمی‌خواهند از هوش مصنوعی مبتنی بر ابر استفاده کنند. برای برخی، حفظ داده ها در دستگاه یک اولویت است. بنابراین، در حالی که نوآوری برای ما مهم است، ما معتقدیم که به همان اندازه است، اگر نه بیشتر مهم است که ما همچنان به کاربران خود قدرت انتخاب در مورد تجربه خود را ارائه دهیم.

این انتخاب با تنظیمات هوش پیشرفته ما با شماست.1 این تنظیمات که در دستگاه‌های مجهز به هوش مصنوعی Galaxy ما تعبیه شده است، به شما امکان می‌دهد تصمیم بگیرید که چقدر به داده‌هایتان اجازه می‌دهید تجربیات هوش مصنوعی را بهبود بخشند و آیا می‌خواهید به پردازش آنلاین برای عملکرد کامل هوش مصنوعی اجازه دهید یا خیر.

برای دسترسی به تنظیمات، تنظیمات را باز کرده و Advanced features و سپس Advanced Intelligence را انتخاب کنید. در اینجا، گزینه «پردازش داده‌ها فقط در دستگاه» را خواهید دید.

▲ تنظیمات > ویژگی های پیشرفته > هوش پیشرفته

ما همچنان به همان اندازه متعهد هستیم که در این دنیای جدید حماسی شفافیت، انتخاب و کنترل دستگاه‌های خود را به کاربران خود ارائه دهیم. همه چیز به شما بستگی دارد، و دیدن و درک اینکه در هر زمان چه اتفاقی برای داده‌های شما می‌افتد، هرگز آسان‌تر نبوده است.

حریم خصوصی شما، با Galaxy ایمن شده است.

1 در دسترس بودن ممکن است بسته به مدل دستگاه، سیستم عامل و/یا بازار متفاوت باشد.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/the-knox-journals-stay-in-control-of-your-security-your-data-used-exactly-،w-you-see-fit?utm_source=rss&utm_medium=direct