چگونه قابلیت Universal Gestures Galaxy Watch دسترسی را افزایش می دهد – اتاق خبر جهانی سامسونگ

چگونه قابلیت Universal Gestures Galaxy Watch دسترسی را افزایش می دهد – اتاق خبر جهانی سامسونگ

به من،ت روز جه، افراد دارای معلولیت (IDPD)، زمان آن فرا رسیده است که در مورد اینکه چگونه فناوری می تواند نقشی در پرورش جه، فراگیرتر ایفا کند فکر کنیم.

سامسونگ همیشه متعهد به ارائه یک تجربه ثابت برای همه کاربران گل،ی سامسونگ بوده است. در راستای این تلاش، سامسونگ ژست های جه، را برجسته می کند،1 یک ویژگی دسترسی نوآورانه برای Galaxy Watch. Universal Gestures که برای توانمندسازی افراد با یک تجربه بدون لمس از طریق حرکات ساده و شهودی طراحی شده است، به ،وان بخشی از به‌روزرس، One UI 5 Watch معرفی شد.

Universal Gestures یک جایگزین ارزشمند برای تعاملات مورد نیاز برای کار با دستگاه، بدون برداشتن انگشت یا فشار دادن یک دکمه، به کاربران ارائه می دهد. با چهار حرکت متمایز – Make Fist، Make Fist Twice، Pinch و Double Pinch – کاربران می‌توانند ساعت گل،ی خود را به روش‌هایی هدایت کنند که بهترین کار را برای آنها دارد.

چگونه ژست های جه، را روشن کنیم

برای استفاده از ژست های جه، در ساعت گل،ی خود، این مراحل ساده را دنبال کنید:


ابتدا به تنظیمات در Galaxy Watch بروید تا منوی Accessibility را پیدا کنید. برای یافتن ژست های جه، در بخش تعامل و مهارت به پایین بروید. سپس، گزینه Universal Gestures را تغییر دهید و با آموزش Gestures در مورد پتانسیل کامل این ویژگی بیشتر بد،د.

پس از فعال شدن ویژگی Universal Gestures، برای جابجایی یکپارچه از روش ناوبری معمولی مبتنی بر لمس، دو بار مشت کنید.2 Galaxy Watch شما آن را با یک طرح کلی رنگی قابل تنظیم نشان می دهد و به شما امکان می دهد از این حالت بصری برای تجربه ای متن، و قابل دسترس استفاده کنید.

برای باز ، Action Menu و انتخاب، Fist را بسازید

در Universal Gestures، ژست Make Fist فرآیند انتخاب و باز ، موارد در Galaxy Watch را ساده می‌کند.

ژست Make Fist Twice منوی Action را که مجموعه‌ای از گزینه‌های راحت است که مستقیماً از مچ دست شما قابل دسترسی است، آشکار می‌کند. این منو را به‌،وان یک جعبه ابزار مملو از ابزارهای ضروری تصور کنید، مانند باز ، منوی برنامه‌ها، رفتن به صفحه قبلی و نمایش برنامه‌های اخیر، که هر زمان که به آن نیاز داشتید به راحتی در دسترس است. منوی Action نیز پویا است و محتوای آن را بر اساس هر صفحه ای که در حال حاضر هنگام فعال ، منوی Action باز است تنظیم می کند. هنگامی که برای انتخاب مورد آماده شدید، به سادگی یک مشت بزنید.

برای پیمایش به جلو و عقب فشار دهید

ژست‌های Pinch و Double Pinch در Galaxy Watch راه‌های بدون لمس جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با Galaxy Watch خود تعامل داشته باشند، که مخصوصاً برای افرادی که با محدودیت‌های حرکتی مواجه هستند مفید است. با این دو حرکت می تو،د از یک آیتم به آیتم دیگر بروید یا به آیتم قبلی برگردید.

در پیام‌های خود پیمایش کنید، آیتم‌های تقویم خود را مرور کنید یا آلبوم ع، خود را مطالعه کنید – همه اینها با ژست Pinch امکان پذیر می‌شوند.

دسترسی به حذف موانع و ارائه تجربیات یکپارچه به همه است. به همین دلیل است که Universal Gestures به کاربران کنترل بصری بر روی ساعت گل،ی خود را ارائه می دهد. به ،وان مثال، کاربران گل،ی سامسونگ به راحتی می توانند هر یک از عملکردهای این چهار حرکت را تغییر دهند و دستگاه خود را بیشتر شخصی کنند تا نیازهای خود را بهتر برآورده کنند.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه کنترل Galaxy Watch

ژست های ساعت گل،ی،3 در ویژگی‌های پیشرفته قرار دارد، یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته است که میانبر من،ی برای اقدامات ارائه می‌دهد – پاسخ دادن به تماس‌ها، رد ، هشدارها یا راه‌اندازی سریع برنامه‌ها – همه از طریق حرکات ساده دست و بازو قابل دستیابی هستند.

1 در سری های Galaxy Watch6، Watch5 و Watch4 با One UI 5 Watch موجود است.
2 اشاره فعال‌سازی که برای فعال‌سازی ژست‌های جه، استفاده می‌شود، ممکن است بر اساس مدل Galaxy Watch، نسخه نرم‌افزار، منطقه و شرکت مخابراتی متفاوت باشد.
3 برای فعال ، ژست‌ها، به تنظیمات بروید > ویژگی‌های پیشرفته را پیدا کنید و به پایین بروید و به «ژست‌ها» بروید > هر حرکت را روشن کنید.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/more-than-a-gesture-،w-galaxy-watchs-universal-gestures-feature-enhances-accessibility?utm_source=rss&utm_medium=direct

رنگ مو، لاک ناخن و صورت در دوران بارداری.