چرا رویداد iPad بسیار ناامید کننده بود؟

iPad Pros on a table with keyboard cases connected

اپل این هفته از آیپد پروهای جدید، آی پد ایر، مداد و کیبورد جادویی جدید رونمایی کرد. اما پس از ارائه پر زرق و برق — که حتی از سیلی، ارتقا یافته اپل و تراشه M4 نیز رونمایی کرد — احساس می کنم اپل از آنچه که مشتریانش واقعا می خواهند چشم پوشی کرده است.

آیپد پرو جدید 2024، به هر حال، به نظر می رسد دستگاهی با کیفیت بالا باشد، اما چیزی در این رویداد پخش جری، “Let Loose” احساس می شود. اپل با گران‌تر ، محصولات و لوازم جانبی یک آشفتگی گیج‌کننده سازگاری، در جزئیات اشتباه گرفتار شد. اگر امتیاز خود را حفظ می کنید، Air جدید سنگین تر از Pro است، مداد قابل فشردن جدید سازگاری با عقب صفر دارد و صفحه کلید جادویی جدید فقط برای iPad Proهای جدید است. پرو جدید باریک‌ترین و گران‌ترین آی‌پد تا کنون است، اما قدرتمندترین تراشه هوش مصنوعی را نیز دارد – بنابراین می‌تواند به ،وان مک‌بوک هم بازی کند؟ شاید هدف ارائه اپل بیشتر وال استریت بود تا خیابان اصلی.

در اپیزود این هفته One More Thing، که در بالا تعبیه شده است، تمام راه هایی را که رویداد اپل با این دسته جدید از iPad ها از دست داد، توضیح می دهم. همچنین ما را از “درهم ش،تن” آن به هم ریخته بود. تبلیغی که اپل اکنون به دلیل ایجاد لحن اشتباه در مورد آن عذرخواهی کرده است.

اما امیدی برای خط تولید آی‌پد وجود دارد – و شاید اپل بهتر باشد درس‌هایی از استیو جابز را به خاطر بسپارد و خط تولید را برای بازگشت به اصول اولیه کاهش دهد.


]
منبع: https://www.cnet.com/tech/mobile/why-the-ipad-event-was-so-disappointing/#ftag=CAD-01-10aai3d