پیکسل 8A احتمالاً هم‌قیمت پیکسل 7A خواهد بود

پیکسل 8A احتمالاً هم‌قیمت پیکسل 7A خواهد بود

پی،ل 8A ممکن است نسبت به نسل قبل با افزایش قیمت روبه‌رو شود. قبلاً شایعاتی وجود داشت که احتمالاً نسل جدید پی،ل افزایش قیمت قابل‌توجهی پیدا می‌کند. بااینحال گزارشی جدید می‌گوید قیمت نسخه پایه و 128 گیگابایتی آن، مشابه نسل قبل 499 دلار خواهد بود.

طبق گزارش وب‌سایت «Smartprix»، به‌نقل از منبع آگاه موسوم OnLeaks، گوگل قصد دارد قیمت نسخه 256 دانشگاهی Pixel 8A را به 559 دلار افزایش دهد. قبلاً شایعاتی منتشر شده بود که احتمالاً این گوشی در حدود 150 دلار نسبت به نسل قبل از افزایش قیمت خواهد داشت، اما به نظر می‌رسد که چنین افزایش قیمتی در نسخه‌ی پایه‌ای کاهش یابد. گوشی پی،ل 7A با یک باتری 4385 میلی‌متری‌امپرساعتی عرضه می‌شود. اکنون به‌نظر می‌رسد گوگل قصد دارد در 8A ظرفیت باتری را به 450 میلی‌مپرساعت برساند.

پی،ل 8A

مشخصات احتمالی پی،ل 8A

گزارش جزئیات افشا شده درباره Pixel 8A به تراشه G3 تنسور، صفحه نمایش 120 هرتزی روشن تر نسبت به نسل های قبل، مقاومت در برابر آب با IP67 و هفت سال آپدیت امنیتی اشاره کرده است. همچنین شایع شده است که باید منتظر ویژگی‌های مصنوعی مصنوعی گوگل مانند Circle to Search باشد، گزینه‌ای را انتخاب کنید که ع، گروهی Best Take و ویژگی حذف نویز برای تماس‌ها باشد.

انتظار می‌رود گوگل پی،ل 8A در جریان رویداد Google I/O در تاریخ 14 می (25 اردیبهشت) معرفی شود.

گوشی‌های پی،ل گوگل معمولاً به‌دلیل از اندروید خالص، مشهور و محبوب هستند. نسخه اندروید به‌کاررفته در این گوشی‌ها بدون استفاده از ویژگی‌ها هستند و به‌همین دلیل عملکرد روان و آرامش دارند. این دستگاه‌ها تا مدت‌ها نسخه‌های مختلف و جدید اندروید را دریافت می‌کنند. همچنین از تراشه تنسور استفاده می‌کنند. گوگل در پی،ل 7A از تراشه تنسور G2 استفاده کرد و انتظار می‌رود در پی،ل 8A، تراشه تنسور G3 را قرار دهد.

به‌تازگی بسیاری از گوشی‌ها و سیستم‌عامل‌های مختلف، از ویژگی‌های هوش مصنوعی استفاده شده است. گوگل قصد دارد در پی،ل 8A نیز ویژگی‌های هوش مصنوعی متنوعی قرار دهد تا گوشی آن‌ها در این زمینه و بازه قیمتی خود، به یکی از قدرتمندترین محصولات اندرویدی تبدیل شود.

]
منبع: https://digiato.com/mobile/base-model-of-pixel-8a-will-probably-cost-same-as-pixel-7،