پشت صحنه فیلم «Over the Horizon» در سال 2024 – اتاق خبر جهانی سامسونگ

پشت صحنه فیلم «Over the Horizon» در سال 2024 – اتاق خبر جهانی سامسونگ

صدای نمادین برند Galaxy، “Over the Horizon” در سال 2024 بازگشته است و حسی پویا را به ارمغان می آورد که نشان دهنده آینده ای امیدوارکننده است.

در سال 2011، Samsung Electronics برای اولین بار از “Over the Horizon” رونمایی کرد. از آن زمان هر سال این آهنگ با پیامی جدید تکامل یافته است. با موضوع «صدایی از طبیعت»، نسخه امسال سازهای ک،یک را با سازهایی که در «گوگاک»، موسیقی سنتی کره ای استفاده می شود، ،یب می کند. این قطعه با تلفیق هنرمندانه سنت و مدرنیته، نماد سفری به سوی آینده است.

را

▲ پشت صحنه «Over the Horizon» محصول 2024

«Over the Horizon» که در 16 ژانویه 2024 منتشر شد، ار،تر گوگاک دانشگاه ملی سئول را به رهبری کارگردان موسیقی وون ایل، که به دلیل نظارت بر موسیقی در بازی‌های المپیک زمست، 2018 در پیونگ چانگ شناخته می‌شود، به نمایش می‌گذارد. این آهنگ با Dolby Atmos ضبط شد و با همکاری کارگردان صدا برنده جایزه Byeong Joon H، تنظیم شد. «موسیقی که با سازهای سنتی ساخته می‌شود فراتر از مقیاس سنتی پنتاتونیک است. وون ایل، کارگردان موسیقی گفت: در این نسخه از «بر فراز افق»، ما سعی کردیم مفهوم پذیرش سنت، مدرنیته و آینده را به تصویر بکشیم. “در نتیجه، ما عبارات مختلف موسیقی، از جمله هفتم و مقیاس های رنگی را ،یب کردیم.”

کارگردان صدا، بیونگ جون هوانگ، برنده جایزه گرمی برای تولید و ضبط موسیقی،1 بر صداهای منحصر به فرد گوگاک در کار خود در “بر فراز افق” تاکید کرد.

هوانگ توضیح داد: “گوگاک یک سبک موسیقی است که زیبایی های طبیعت را تداعی می کند، مانند باد و آب جاری، بنابراین برای ،، که قبلا آن را نشنیده اند، می تواند بسیار ناآشنا و خام به نظر برسد.” او گفت: «موسیقی ک،یک معمولاً از طنین زیادی استفاده می‌کند و برای جبران آن، ما تمام تلاش خود را کردیم که در حین ضبط در سالن کنسرت با طنین فراوان، صدایی بهینه ایجاد کنیم.

ویدیوی کانال YouTube سامسونگ را برای نگاهی به پشت صحنه ساخت فیلم «Over the Horizon» در سال 2024 تماشا کنید.

1 بیونگ جون هوانگ برنده جوایز گرمی برای بهترین آلبوم مهندسی، ک،یک و بهترین اجرای کرال شد.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/a-harmonious-blend-of-nature-and-tradition-behind-the-scenes-of-2024s-over-the-،rizon?utm_source=rss&utm_medium=direct

کتاب شیمی مواد غذایی.