پاور بانک 20000 میلی آمپر ساعتی سامسونگ با خروجی 45 وات، سازگاری USB Type-C معرفی شد

Samsung 20,000mAh Power Bank With 45W Output, USB Type-C Compatibility Launched

سامسونگ در سکوت یک پاوربانک جدید 20000 میلی آمپر ساعتی را در بریت،ا راه اندازی کرده است. پاوربانک Quick Charge 45W سامسونگ اخیراً در یک پلتفرم تجارت الکترونیک در بریت،ا فهرست شده است. این جانشین پاوربانک 10000 میلی آمپر ساعتی غول فناوری کره ج،ی است که در پایان سال 2022 عرضه شد. این فهرست همچنین نشان می دهد که لوازم جانبی موبایل سازگار با محیط زیست است زیرا با استفاده از مواد بازیافتی تولید می شود.

قیمت پاوربانک شارژ سریع 45 واتی سامسونگ

فهرستی در Mobile Fun، یک ،ده فروش آنلاین متمرکز بر لوازم جانبی موبایل، جزئیات پاوربانک 20000 میلی آمپری سامسونگ را نشان می دهد. جالب اینجاست که حتی وب سایت رسمی سامسونگ هنوز این محصول را فهرست نکرده است. همانطور که در لیست آمده است، پاوربانک دارای رنگ بژ و بدنه خمیده با طراحی مینیمال، مشابه مدل قبلی خود است. با این حال، اکنون به جای دو درگاه USB Type-C دارای سه پورت USB Type-C است. در ،ستان، 59.99 پوند (تقریباً 6340 روپیه) قیمت گذاری شده است.

مشخصات پاوربانک شارژ سریع 45 واتی سامسونگ

در حالی که پاوربانک 20000 میلی آمپری سامسونگ دارای سه پورت است، لیست محصول نشان می دهد که تنها می تواند دو دستگاه را به طور همزمان شارژ کند. علاوه بر این، هنگام شارژ دو دستگاه با هم، حدا،ر توان ،وجی 9 وات خواهد بود. با این حال، با حدا،ر توان ،وجی 45 وات، می‌تواند تمام گوشی‌های هوشمند گل،ی، از جمله گل،ی اس 24 اولترا و گل،ی اس 24 پ، را که اخیراً عرضه شده است، با بالاترین سرعت شارژ کند. در کنار پورت، این شرکت یک دکمه تنظیم مجدد اضافه کرده است. در صورت بروز مشکل یا شارژ نشدن پاوربانک، کاربران می توانند با فشار دادن آن به مدت 7.5 ث،ه دستگاه را ریست کنند.

طبق این فهرست، پاوربانک از مواد بازیافتی دارای گواهی UL ساخته شده و سازگار با محیط زیست است. گواهینامه UL توسط یک شرکت صدور گواهینامه شخص ثالث Underwriter Laboratories به محصولاتی داده می شود که مقررات زیست محیطی و ایمنی آن را رعایت می کنند.

پاوربانک 20000 میلی آمپری سامسونگ با کابل شارژ USB Type-C به USB Type-C عرضه می شود که هم برای شارژ دستگاه های دیگر و هم برای پاوربانک قابل استفاده است. طول کابل 20 سانتی متر است.

جالب اینجاست که این اولین پاوربانک 20000 میلی آمپر ساعتی سامسونگ نیست. سامسونگ یک پاوربانک 20000 میلی آمپر ساعتی و 25 واتی را منحصراً در منطقه لوانت فهرست کرده است. با این حال، این اولین باری است که سامسونگ یک پاوربانک 20000 میلی آمپر ساعتی با ،وجی 45 وات عرضه می کند. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد زمان عرضه این پاوربانک در سایر بازارها از جمله هند وجود ندارد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بی،ه اخلاقی ما مراجعه کنید.

]
منبع: https://www.gadgets360.com/mobiles/news/samsung-power-bank-price-specifications-20000mah-45w-output-sale-4918467#rss-gadgets-mobiles