واکنش جهان به عصر جدید هوش مصنوعی موبایل – اتاق خبر جهانی سامسونگ

واکنش جهان به عصر جدید هوش مصنوعی موبایل - اتاق خبر جهانی سامسونگ

در مراسم Galaxy Unpacked امسال در 17 ژانویه، Samsung Electronics از سری Galaxy S24 رونمایی کرد و عصر جدیدی از هوش مصنوعی موبایل را آغاز کرد. با Galaxy AI، این سری رسانه ها و مصرف کنندگان داخلی و بین المللی در سراسر جهان را مجذوب خود کرد.

بازدیدکنندگان در Galaxy Unpacked در مرکز SAP در سن خوزه شرکت ،د و اتاق خبر سامسونگ در صحنه حضور داشت تا اولین واکنش‌های مردمی را که با جدیدترین مجموعه گل،ی به کار می‌رفتند، ثبت کند. برای ع،‌ها، نکات برجسته و به‌روزرس،‌های Galaxy Unpacked 2024 به خواندن ادامه دهید.

تنظیم مرحله برای اولین تلفن هوش مصنوعی سامسونگ

قبل از ورود به عرصه Galaxy Unpacked، رسانه ها، اینفلوئنسرها و طرفداران از سراسر جهان لابی را پر ،د. جو مملو از هیجان و انتظار برای جدیدترین دستگاه های گل،ی بود که نوید انقلابی در چشم انداز موبایل با Galaxy AI را می داد.

▲ مصرف کنندگان از سرتاسر جهان، همراه با رسانه های محلی و بین المللی، و ستاره های اعضای سامسونگ، برای ثبت نام در Galaxy Unpacked 2024 در پذیرایی به صف شدند.

با سری گل،ی S24 در منطقه تجربه کار کنید

پس از ارائه Unpacked، بازدیدکنندگان به منطقه تجربه Galaxy S24 هجوم آوردند، جایی که می‌توانند برای اولین بار Galaxy AI را تجربه کنند.

را

▲ بازدیدکنندگان Galaxy Unpacked 2024 تجربه عملی با آ،ین سری Galaxy S24 داشتند.

▲ اینفلوئنسرها، رسانه ها و طرفداران گل،ی هوش مصنوعی Galaxy را در Galaxy Unpacked 2024 آزمایش ،د.

اولین برداشت از تیم سامسونگ گل،ی و ستارگان اعضای سامسونگ

▲ (برترین) تیم اسکیت براون و جگر ایتون (سمت چپ و راست) تیم سامسونگ گل،ی با رئیس و رئیس MX TM Roh و جانشین Google هیروشی لاکهایمر در Galaxy Unpacked 2024 ع، گرفتند. ایتون.

پس از رویداد Galaxy Unpacked، اتاق خبر سامسونگ با سفیران ورزشکار قابل توجه تیم سامسونگ گل،ی، ستارگان اعضای سامسونگ و مصرف کنندگان به گفتگو نشست تا اولین واکنش های آنها را نسبت به محصولات تازه رونمایی شده گل،ی بشنوند.

اسکای براون، اسکیت بورد حرفه ای، موج سوار و عضو تیم سامسونگ گل،ی، گفت: «اینجا برای اولین بار در Unpacked بودن شگفت انگیز است. ویژگی جدید مورد علاقه او Instant Slow-mo بود که توسط Galaxy AI پشتیب، می‌شد و فریم‌های جدیدی را برای کاهش سرعت ویدیوها اضافه می‌کرد. او فاش کرد: “من همیشه در حال فیلمبرداری از اسکیت و موج سواری خود هستم.” «Slow-mo دیوانه کننده است. من می توانم همه چیز را برای تجزیه و تحلیل و اصلاح ترفندهایم ضبط کنم. با کارهایی که انجام می دهم بسیار مفید است.»

جگر ایتون، اسکیت‌بردباز المپیک و یکی از اعضای تیم سامسونگ گل،ی، گفت: “ارائه به طرز باورن،ی با جزئیات بود و اشتیاق غیرواقعی بود.” چیزی که بیش از همه توجه او را به خود جلب کرد دوربین گل،ی اس 24 اولترا، به ویژه ویژگی‌های زوم فضایی و حرکت آهسته آن بود. او به اشتراک گذاشت: «اولین کاری که وقتی وارد Galaxy Experience Space شدم این بود که گوشی را گرفتم و از دوربین استفاده کردم. با Galaxy AI، احساس می‌کنم می‌تو،د از آن برای زندگی روزمره استفاده کنید.»

اتاق خبر سامسونگ سپس این فرصت را داشت که با ستارگان اعضای سامسونگ، سفیران برند این شرکت که اشتیاق خود را برای Galaxy با اعضای انجمن سامسونگ در سراسر جهان به اشتراک می گذارند، ملاقات کند.

▲ ستاره های اعضای سامسونگ و خواهران دوقلوی آهیون لی و آیونگ لی در Galaxy Unpacked 2024

Ahyeon Lee و Ayeong Lee، خواهران دوقلوی کره ای، هیجان خود را از دیدن حضوری از سری کاملا جدید سامسونگ گل،ی S24 به اشتراک گذاشتند. از میان تمام عملکردهای جدید Galaxy AI، آنها Note Assist و Circle to Search را به ،وان چشمگیرترین ویژگی ها انتخاب ،د. من از لپ‌تاپ‌های سامسونگ برای مطالعه و یادداشت برداری برای سازماندهی برنامه‌ام استفاده می‌کنم. این فوق‌العاده است که هوش مصنوعی می‌تواند یادداشت‌های من را در یک حرکت خلاصه کند، و من را از انجام آن به صورت دستی نجات دهد.» «پیش از این، وقتی با لباس‌ها یا کفش‌هایی برخورد می‌کردم که دوستشان داشتم، ع، می‌گرفتم و می‌پرسیدم که کجا ب،م. اکنون، با Circle to Search، می‌توانم فوراً با یک انگشت ساده به دنبال اطلاعات بگردم.» خواهر او، Ayeong Lee افزود.

▲ ال،یس ماسون، ستاره اعضای سامسونگ از فرانسه، در Galaxy Unpacked 2024

«پیش از این، من فقط رویداد Galaxy Unpacked را از طریق YouTube به صورت زنده تماشا می کردم. ال،یس ماسون، ستاره اعضای سامسونگ از فرانسه گفت: مایه افتخار بود که می‌توانم TM Roh، رئیس و رئیس بخش Mobile eXperience (MX) را شخصاً ببینم. ویژگی‌های ویرایش هوش مصنوعی و Chat Assist که امروز در Unpacked فاش شد توجه من را به خود جلب کرد، به‌ویژه در این که چگونه ویژگی‌ها با پیشنهاد سبک‌ها و آهنگ‌های مختلف متن به شما کمک می‌کنند. به ،وان ستاره اعضای سامسونگ، قصد دارم از این ویژگی های هوش مصنوعی برای کمک به نوشتن مقاله برای انجمن سامسونگ استفاده کنم.

▲ (از سمت چپ) ستاره های اعضای سامسونگ و ستاره های اعضای تیم در Galaxy Unpacked 2024

ضربه زدن به هیجان کاربران گل،ی

در نهایت، اتاق خبر سامسونگ با اینفلوئنسرها و رسانه های حاضر صحبت کرد تا نبض مورد علاقه آنها را در ویژگی های هوش مصنوعی گل،ی بررسی کند.

▲ اینفلوئنسر سبک زندگی راغدا کویومجیان در Galaxy Unpacked 2024

را

گیمرها، ورزشکاران و تأثیرگذاران سبک زندگی به طور ی،ان – تعداد زیادی از شرکت کنندگان Unpacked به Circle to Search with Google به ،وان برجسته‌ترین ویژگی سری Galaxy S24 اشاره ،د. “Circle to Search ،ید را برای من بسیار آسان می کند!” رغدا کویومجیان، یک تأثیرگذار رسانه‌های اجتماعی و یوتیوب‌بر سبک زندگی از اردن، گفت. «نیازی به گرفتن اسکرین شات، تایپ اطلاعات بیشتر یا تغییر به برنامه دیگری ندارید. شما فقط می تو،د دور مورد مورد نظر قرار دهید، و این شگفت انگیز است.

▲ پخش کننده توییچ Denise Teo JiaQi (Supercatkei) در Galaxy Unpacked 2024

مخصوصاً گیمرها نیز نسبت به تجربه تماشای روشن و فراگیر Galaxy S24 Ultra ابراز اشتیاق ،د. با صفحه نمایش 6.8 اینچی صاف تر و حاشیه های باریک تر و یکنواخت تر که امکان اندازه صفحه نمایش بزرگتر را فراهم می کند، انتظار زیاد بود. Denise Teo JiaQi (Supercatkei)، یکی از پخش کننده های Twitch از سنگاپور، هیجان خود را به اشتراک گذاشت و گفت: «از قبل می دانستم که قرار است بسیار حماسی باشد، صادقانه بگویم. تجربه یکپارچه صفحه نمایش در Galaxy S24 چیزی است که من به ،وان یک گیمر و پخش کننده زنده از آن لذت می برم. من خیلی مشتاقم که خودم آن را امتحان کنم!»

▲ خبرنگار دلفی توماس استاسیوکوویچیوس در Galaxy Unpacked 2024

را

توماس استاسیوکوویچیوس، خبرنگاری از لیتو، برای دلفی، تلاش های سامسونگ برای غلبه بر موانع زب، را به ویژه چشمگیر یافت. او گفت: «من از تمام هوش مصنوعی که تجربه سری گل،ی اس 24 سامسونگ را بهبود می بخشد، کاملا متحیر شدم. “من واقعاً در مورد ویژگی های جدید مترجم و ترجمه زنده که می تو،د برای برقراری ارتباط به زبان خارجی بدون هیچ مرزی استفاده کنید، هیجان زده هستم.” توماس یک تجربه شخصی در مواجهه با موانع زب، در اسپ،ا را بازگو کرد، جایی که ،یسی به طور گسترده صحبت نمی شد و این امر ارتباط را چالش برانگیز می کرد. با این حال، با سری جدید گل،ی اس 24، سفر نامحدود شده است.

▲ Ngô Trần Thịnh از تلویزیون هوشی مین در Galaxy Unpacked 2024

Ngô Trần Thịnh، رئیس محتوای دیجیتال در تلویزیون شهر هوشی مین، ترجمه Live Translate را حتی برای جفت زبان های پیچیده تحسین کرد. قبلاً فکر می‌کردم ترجمه غیرممکن است، اما با هوش مصنوعی، کاملاً ممکن است.» با آزمایش این ویژگی، او به ویتنامی صحبت می کرد در حالی که دوستش به زبان ،یسی ارتباط برقرار می کرد و به ترجمه “100٪ دقیق” دست یافت. Thịnh در نقش خود بر ایجاد یکپارچگی فناوری برای کاربران تمرکز می کند و اشاره می کند که سامسونگ در این جنبه عالی است. این چیزی است که من در مورد فناوری سامسونگ دوست دارم – این همان چیزی است که در حال آغاز دوره جدیدی از هوش مصنوعی برای همه است.

امسال، Galaxy Unpacked زمینه را برای عصر جدیدی از فناوری تلفن همراه فراهم کرده است. با سری گل،ی اس 24 مجهز به هوش مصنوعی گل،ی، نوآوری اکنون در دستان کاربران قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه هوش مصنوعی امکانات بیشتری را برای کاربران باز می کند، با اتاق خبر سامسونگ همراه باشید.

رارا

]
منبع: https://news.samsung.com/global/galaxy-unpacked-2024-a-closer-look-at-galaxy-unpacked-in-san-jose-the-world-reacts-to-a-new-era-of-mobile-ai?utm_source=rss&utm_medium=direct