نوید یک شروع جدید با Galaxy AI – اتاق خبر جهانی سامسونگ

نوید یک شروع جدید با Galaxy AI – اتاق خبر جهانی سامسونگ

▲ بازدیدکنندگان در رویداد Galaxy Unpacked 2024 در سن خوزه، کالیفرنیا، منتظر تجربه محصولات جدید Galaxy هستند.

عصر جدیدی از ارتباط، خلاقیت و همکاری امروز در Galaxy Unpacked در سن خوزه آغاز شد.

در 17 ژانویه، Samsung Electronics با عرضه سری Galaxy AI S24 خود عصر جدیدی از هوش مصنوعی موبایل را اعلام کرد – برای همیشه نحوه تعامل ما با جهان از طریق دستگاه های تلفن همراه خود را تغییر داد.

▲ TM Roh، رئیس و رئیس ،ب و کار Mobile eXperience (MX) در Samsung Electronics، از آغاز Galaxy Unpacked 2024 در سن خوزه در 17 ژانویه خبر داد.

TM Roh، رئیس و رئیس ،ب و کار Mobile eXperience (MX) در Samsung Electronics، سری Galaxy S24 را در سخنر، اصلی خود معرفی کرد و تأکید کرد که Samsung Galaxy دروازه ای باز برای تجربه های هوش مصنوعی امن و م،ادار در مقیاس جه، خواهد بود.

TM Roh گفت: “گل،ی S24 واقعاً تلفن آینده است.” ما به همراه Samsung Galaxy AI چشم انداز فناوری را تغییر خواهیم داد. ما در حال باز ، یک فصل جدید بدون موانع هستیم تا پتانسیل شما را آزاد کنید.”

با روش‌های کاملاً جدید برای اتصال، جستجو، ایجاد و بازی، در ادامه بخو،د تا متوجه شوید که سامسونگ چگونه از هوش مصنوعی برای ایجاد تجربیات انسان محور استفاده می‌کند که فرصت‌های جدیدی را روشن می‌کند.

Galaxy Unpacked 2024: 5 نکته مهم در یک نگاه

راه های جدید برای اتصال: ش،تن موانع زبان

ارتباط کلید زندگی روزمره ماست. به همین دلیل است که Galaxy AI ویژگی‌های خلاقانه هوش مصنوعی را برای بهبود تجربیات کاربر ارائه می‌دهد و امکان برقراری ارتباط بی‌وقفه در هر مکان و هر زمان را فراهم می‌کند. درو بلکارد، معاون مدیریت محصولات موبایل، سامسونگ الکترونیک آمریکا این طیف جدید از ویژگی‌های سری گل،ی اس 24 را از طریق نمایش زنده معرفی کرد.

سری گل،ی اس 24 ترجمه زنده، ترجمه تماس دوطرفه و بلادرنگ را در برنامه تماس بومی ارائه می دهد. این ویژگی از ترجمه های صوتی و متنی تا 13 زبان پشتیب، می کند، مهم نیست طرف مقابل از چه تلفنی استفاده می کند. علاوه بر این، Galaxy AI ایمن تر است زیرا به جای تکیه بر سیستم های ابری خارجی، روی دستگاه کار می کند.

▲ درو بلکارد، معاون مدیریت محصولات موبایل در سامسونگ الکترونیک آمریکا، طیف جدیدی از ویژگی های ارتباطی را برای سری گل،ی اس 24 از طریق نمایش زنده معرفی می کند.

این ارائه نشان داد که چگونه می توان از سری گل،ی S24 به راحتی در زندگی روزمره استفاده کرد. این دستگاه می‌تواند به‌،وان مترجم شخصی کاربر عمل کند، چه آن‌ها گم شده باشند و راهنمایی بخواهند یا در رستوران غذا سفارش دهند. به علاوه، هنگامی که کاربر متنی را ارسال می‌کند، Chat Assist بلافاصله پیام را ترجمه می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی با دوستان خود به زب، که راحت‌تر صحبت می‌کنند پیامک ارسال کنند. Drew Blackard توضیح داد که با Transcript Assist، کاربران می‌توانند خلاصه‌های کوتاهی از مکالمات ضبط‌شده ایجاد و به اشتراک بگذارند یا از Note Assist برای سازماندهی در طول جلسات استفاده کنند. در نهایت، ویژگی جدید Android Auto به رانندگان این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت پیمایش کنند، به رسانه‌های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند و در هنگام رانندگی در ارتباط باقی بمانند.

▲ سامسونگ نشان داد که Google Messages چگونه به ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی در سری گل،ی S24 مجهز شده است. این ارتقا توسط Gemini Nano، کارآمدترین مدل گوگل که برای کارهای روی دستگاه ساخته شده است، پشتیب، می‌شود.

راه های جدید برای جستجو: شراکت برای انقلابی ، چارچوب جستجوی موبایل

سامسونگ سابقه ای طول، در شراکت دارد تا مرزهای ممکن را برای ارائه تجربیات پیشرو و ممتاز پیش ببرد. TM Roh به صحنه بازگشت و گوگل را به ،وان شریک اصلی برای رهبری عصر هوش مصنوعی موبایل با سری Galaxy S24 معرفی کرد.

▲ (از سمت چپ) TM Roh، رئیس و رئیس تجارت تجربه موبایلی (MX) در Samsung Electronics، و هیروشی لاکهایمر، معاون ارشد پلتفرم‌ها و ا،یستم‌ها در Google. سامسونگ برای بهبود ا،یستم اندروید و قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید در Galaxy با Google Cloud با گوگل همکاری کرد.

پس از اعلام این خبر، کتی ادواردز، معاون جستجوی گوگل، از Circle to Search پرده برداری کرد، روشی جدید برای کاربران که می توانند به طور مستقیم هر چیزی را در گوشی خود تنها با یک حرکت ساده و بدون تعویض برنامه جستجو کنند.

▲ کتی ادواردز، معاون جستجوی گوگل، دایره به جستجو را نشان می‌دهد. کاربران اکنون می توانند برای ،ب اطلاعات بیشتر روی هر موردی حلقه بزنند، برجسته کنند، خط بزنند یا ضربه بزنند، همه اینها به لطف پیشرفت هایی در هوش مصنوعی گوگل است.

سری گل،ی اس 24 همراه با ویژگی های جستجوی نوآورانه، از اطلاعات شخصی کاربران محافظت می کند. سامسونگ با همکاری نزدیک با گوگل، دستگاهی را توسعه داد تا فرآیند جستجو را ایمن تر کند و به کاربران شفافیت کامل و کنترل کامل را بدهد. تحت تنظیمات هوش پیشرفته، هر کاربر می‌تواند تصمیم بگیرد که آیا می‌خواهد به پردازش آنلاین و عملکرد کامل هوش مصنوعی اجازه دهد یا خیر.

راه های جدید برای ایجاد: افزایش تولید محتوا با ویژگی های پیشرفته دوربین

Galaxy S24 Ultra می‌تواند آزادی خلاقیت کاربران را با مجموعه گسترده‌ای از ابزارهای هوش مصنوعی، که توسط یک موتور کاملاً جدید ProVisual ارائه می‌شود، به حدا،ر برساند. تارا رائل، متخصص محصولات سامسونگ الکترونیک آمریکا، روی صحنه رفت و یک ویدیوی کنسرت از گروه محبوب K-POP TOMORROW X TOGETHER (TXT) که با Galaxy S24 Ultra گرفته شده بود را پخش کرد. این ویدیو که به گونه‌ای فیلم‌برداری شده که انگار کاربر در ردیف جلو نشسته است، از Nightography Zoom در Galaxy S24 Ultra استفاده کرده است.

▲ ویدیوی کنسرت گروه K-POP TOMORROW X TOGETHER (TXT) که با استفاده از Galaxy S24 Ultra گرفته شده است. گل،ی اس 24 اولترا با لنز اپتیکال 5 برابری و سنسور 50 مگاپی،لی می‌تواند فیلم‌ها و ع،‌های باکیفیت را در نور کم، حتی از راه دور بگیرد.

با سری Galaxy S24، کاربران اکنون می توانند از تجربیات دوربین اصلی گل،ی در برنامه های رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود استفاده کنند. قدرت هوش مصنوعی به ویدیو نیز گسترش می‌یابد، جایی که کاربران می‌توانند هر ویدیویی را در Instant Slow-mo ایجاد و تماشا کنند، حتی اگر آن را به این شکل فیلم‌برداری نکرده باشند. یا می‌توانند از Dual Recording برای ایجاد ویدیوهای 4K با استفاده همزمان از دوربین‌های جلو و عقب استفاده کنند. اکنون، هر،ی که سری گل،ی اس 24 داشته باشد، می‌تواند محتوای باکیفیت را بدون تج،ات اضافی تولید کند.

▲ MrBeast خالق آمریکایی یوتیوب (جیمز استفن «جیمی» دونالدسون) ویژگی های دوربین جدید گل،ی اس 24 اولترا را به نمایش گذاشت.

اشتراک گذاری سریع، ویژگی اشتراک فایل گل،ی، نیز تکامل یافته است. از طریق مشارکت با Google، کاربران اکنون می توانند به راحتی فایل ها را در همه دستگاه های اندروید و رایانه های شخصی ویندوز به اشتراک بگذارند.

روش‌های جدید بازی: تجربه‌های بهینه بازی با موبایل از طریق عملکرد قدرتمند

جدیدترین ویژگی های هوش مصنوعی نیازمند فناوری پیشرفته تراشه است. به همین دلیل است که سری گل،ی اس 24 به اسنپدراگون کوالکام مجهز شده است® پلتفرم موبایل 8 نسل 3 برای Galaxy و Exynos 2400 سامسونگ به ترتیب. با این موارد، دستگاه قابلیت استفاده عالی و گیم پلی سریعتر و روانتر را در کنار ماژول Ray Tracing برای تجربه بازی همهجانبه تر ارائه می دهد.

▲ متخصص محصولات، دیوید تام،، پیشرفته ترین NPU، سریع ترین در سری Galaxy را ارائه کرد و عملکرد CPU و GPU پیشرفته را برجسته کرد.

به لطف Galaxy AI، عملکرد باتری سری Galaxy S24 به طور مداوم بهینه می شود. وقتی با عمر باتری حتی طول، تر ،یب شود، کاربران اکنون می توانند از جلسات بازی بسیار طول، لذت ببرند.

▲ اینفلوئنسر مراکشی-کانادایی بازی Pokimane (Imane Anys) نشان داد که چگونه نمایشگرهای هوشمند Galaxy S24 Ultra با نور اطراف سازگار می شوند و دید بهینه را برای گیمرها در هر محیطی تضمین می کنند.

طراحی Galaxy S24 Ultra برای اولین بار از تیت،وم در تلفن هوشمند Galaxy برای احساس برتر بی نظیر و دوام بیشتر استفاده کرد. این دستگاه که باریک‌ترین مدل تاکنون است، دارای صفحه‌نمایش لبه جلویی صاف و سازگار با قلم S و صفحه‌نمایش زنده‌تر و بادوام‌تر با حاشیه‌های ی،ان است.

▲ طراحی نمادین Galaxy در سری گل،ی S24 ادامه دارد و دوام و سبکی را ارائه می دهد و در عین حال بر ثبات در طراحی و پایداری تمرکز دارد.

پایداری و بیشتر: چشم انداز سامسونگ برای آینده ای پایدار

مرز بعدی نوآوری می تواند و باید بیشتر برای مردم و کره زمین انجام دهد. برای اولین بار در یک دستگاه گل،ی، باتری گل،ی اس 24 اولترا دارای حداقل 50 درصد کبالت بازیافتی است، در حالی که تمام آهنرباهای بلندگو از 100 درصد ،اصر خاکی کمیاب بازیافت شده ساخته شده اند. علاوه بر این، هر سری Galaxy S24 در کاغذ 100٪ بازیافتی بسته بندی شده است. با نگاه به آینده، این شرکت قصد دارد تا سال 2030 حداقل یک ماده بازیافتی را در هر ماژول از همه محصولات موبایل خود بگنجاند و تعهد خود را به پایداری ارتقا دهد.

▲ Inhee C،g، معاون مرکز پایداری شرکت در Samsung Electronics، چگونگی هماهنگی سری Galaxy S24 با تعهد سامسونگ برای ایجاد آینده ای پایدارتر را تشریح کرد.

سپس، متیو ویگینز، رئیس آزمایشگاه راه‌حل‌های بهداشتی تحقیقاتی سامسونگ در آمریکا، معرفی کرد که چگونه هوش مصنوعی Galaxy در حال آغاز یک دوره کاملاً جدید از سلامت دیجیتال با چهار شاخص جدید تحلیل خواب هوشمند برای Galaxy Watch است.

▲ متیو ویگینز، رئیس آزمایشگاه راه حل های سلامت آمریکا تحقیقات سامسونگ، در مورد چشم انداز آینده سلامت سامسونگ صحبت کرد و حلقه گل،ی را معرفی کرد.

در پایان ارائه، متیو ویگینز نگاهی هیجان‌انگیز از دستگاه سلامت و سلامت کاملاً جدید، قدرتمند و در دسترس سامسونگ ارائه داد: حلقه گل،ی.

این یک بسته بندی است! اگر نتوانستید رویداد کامل را تنظیم کنید، برای بازپخش کامل نمایشگاه Unpacked 2024 ژانویه به ویدیوی زیر نگاه کنید. با پوشش کامل رویداد اتاق خبر سامسونگ همراه باشید تا درباره عصر جدید فناوری اطلاعات بیشتری ،ب کنید – همه با فناوری Galaxy AI پشتیب، می‌شوند.

را

]
منبع: https://news.samsung.com/global/galaxy-unpacked-2024-highlights-from-galaxy-unpacked-the-promise-of-a-new-beginning-with-galaxy-ai?utm_source=rss&utm_medium=direct

برای خرید اسانس انار اینجا کلیک کنید.