مقایسه رندر گلکسی S24 اولترا و S23 اولترا؛ چه تغییری در راه است؟ + ویدیو

در ادامه می‌تو،د رندر 360 درجه‌ای گل،ی اس ۲۴ اولترا را هم ببینید:

با توجه به اینکه رفته‌رفته به عرضه سری گل،ی S24 نزدیک‌تر می‌شویم، باید منتظر انتشار گزارش‌های بیشتری در این زمینه باشیم. پیش‌بینی می‌شود که سامسونگ امسال این خانواده را زودتر معرفی کند.


منبع: https://digiato.com/mobile/video-s،ws-galaxy-s24-ultra-differences-a،nst-galaxy-s23-ultr،

از دیگر تغییرات گل،ی S24 اولترا می‌توان به دکمه‌های پاور و تنظیم صدا اشاره کرد که اندکی پایین‌تر آمده‌اند. سایر بخش‌های گوشی، ازجمله ماژول دوربین عقب از نظر ظاهری بی‌تغییر به‌نظر می‌رسند. البته در شایعات گفته شده است که شاید سامسونگ به‌جای زوم اپتیکال 10 برابری، این بار زوم 5 برابری را ارائه کند.

افزون بر رندرهای گل،ی S24 اولترا، رندرهایی از گل،ی S24 و S24 پ، نیز منتشر شده است. بررسی دقیق رندرهای گل،ی اس 24 پ، نشان می‌دهد که این گوشی در دوربین قاب عقب از لنزهایی استفاده خواهد کرد که اندکی بزرگ‌تر شده‌اند. به‌علاوه، محل قرارگیری فلش LED هم تغییر کرده و کمی پایین‌تر آمده است.

به گزارش اندروید هدلاینز، براساس رندرهایی که از گل،ی S24 اولترا منتشر شده است، این گوشی نمایشگر تخت‌تری نسبت به نسل قبلی دارد و حتی شاید کاملاً تخت شده باشد. همین مسئله ابعاد این دستگاه را تغییر داده و آن را به 162.3 در 79 در 8.6 میلی‌متر رسانده است که از نظر ضخامت و ارتفاع نسبت به گل،ی S23 اولترا با ابعاد 163.4 در 78.1 در 8.9 میلی‌متر، کوچک‌تر به‌حساب می‌آید.

مقایسه ویدیویی تغییرات رندر گل،ی S24 اولترا نسبت به نسل قبل

چند روز پیش اولین رندرهای گل،ی S24 اولترا منتشر شد و به‌سختی می‌شد تفاوت‌های میان پرچمدار بعدی سامسونگ و گل،ی S23 اولترا را تشخیص داد. حالا یک منبع آگاه، به مقایسه دقیق‌تر این دو گوشی پرداخته است و همچنین می‌تو،م مقایسه میان گل،ی S24 پ، و S23 پ، را هم ببینیم.

به عبارت دیگر، سامسونگ سعی کرده است که اندازه نمایشگر گل،ی اس 24 اولترا را همان 6.8 اینچ نگه دارد و درنتیجه حاشیه‌های آن تغییر کرده است. برهمین‌اساس، عرض این دستگاه کمی بزرگ‌تر شده. البته این تغییرات در حد میلی‌متر است، اما همچنان تغییری محسوب می‌شود که در ویدیوی حاضر قابل مشاهده است.