مشخصات کلیدی سری 11 اوپو رنو، در دسترس بودن Flipkart قبل از عرضه در هند تایید شد

Oppo Reno 11 Series Key Specifications, Flipkart Availability Confirmed Ahead of India Launch

سری اوپو رنو 11 در نوامبر سال گذشته در چین با مدل استاندارد اوپو رنو 11 و رنو 11 پرو رونمایی شد. این گوشی و،لی دارای چیپست مدیاتک Dimensity 8200 و باتری 4800 میلی آمپر ساعتی با پشتیب، از شارژ سوپر فلش 67 واتی است. از سوی دیگر، مدل Pro دارای یک SoC اسنپدراگون 8+ Gen 1 و یک باتری 4700 میلی آمپر ساعتی با پشتیب، از شارژ سیمی 80 واتی است. اکنون عرضه هر دو مدل در هند تایید شده است. برخی از مشخصات کلیدی و جزئیات در دسترس بودن این گوشی ها توسط این شرکت به اشتراک گذاشته شده است، اگرچه تاریخ دقیق عرضه هنوز تایید نشده است.

یک میکروسایت Flipkart برای مدل‌های Oppo Reno 11 اکنون فعال است و تأیید می‌کند که پس از راه‌اندازی، این تلفن‌ها برای ،ید در هند از طریق سایت تجارت الکترونیک در دسترس خواهند بود. میکروسایت طراحی Oppo Reno 11 و Reno 11 Pro را تایید می کند. برخی از مشخصات کلیدی نوع هندی را نشان می دهد. صفحه فرود در وب سایت شرکت نیز جزئیات تلفن ها را نشان می دهد.

گوشی های Oppo Reno 11 دارای یک دوربین اصلی 50 مگاپی،لی همراه با یک سنسور تله فوتو 32 مگاپی،لی در واحد دوربین سه گانه عقب خود خواهند بود. صفحه Flipkart تایید می کند که این دو دوربین با یک لنز فوق عریض 112 درجه همراه خواهند بود. همچنین تایید شده است که این گوشی ها دارای سنسور دوربین جلو 32 مگاپی،لی هستند.

این شرکت نام هر دو گزینه رنگی گوشی هوشمند را فاش نکرده است – صفحه فرود گوشی را در رنگ های سبز و سفید نشان می دهد. در چین، Oppo Reno 11 Pro در رنگ‌های Moonstone، Obsidian Black و سبز فیروزه‌ای (ترجمه شده از چینی) ارائه می‌شود، در حالی که Oppo Reno 11 استاندارد در رنگ‌های آبی فلوریتی، مهتابی و مشکی Obsidian (ترجمه شده از چینی) عرضه می‌شود.

صفحه فرود Oppo India تأیید می کند که گوشی های هوشمند Oppo Reno 11 با ColorOS 14 مبتنی بر Android 14، مشابه همتایان چینی خود عرضه خواهند شد. Oppo Reno 11 و،لی از شارژ 67 واتی SuperVOOC پشتیب، می کند، در حالی که مدل Pro از شارژ 80 واتی SuperVOOC پشتیب، می کند. انتظار می رود جزئیات بیشتر در مورد نوع هندی این گوشی ها نزدیک به تاریخ عرضه آن فاش شود.


آیا iQoo Neo 7 Pro بهترین گوشی هوشمندی است که می تو،د با قیمت کمتر از روپیه ،یداری کنید؟ 40000 در هند؟ ما در مورد گوشی اخیراً راه اندازی شده این شرکت و آنچه که در آ،ین ،مت Orbital، پاد،ت Gadgets 360 ارائه می دهد، صحبت می کنیم. Orbital در S،ify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پاد،ت های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بی،ه اخلاقی ما مراجعه کنید.

]
منبع: https://www.gadgets360.com/mobiles/news/oppo-reno-11-pro-series-india-launch-confirm-flipkart-specifications-4793291#rss-gadgets-mobiles