مجموعه کتاب های مقطع دوازدهم ریاضی و تجربی و انسانی ️عشق‌کتاب | ketabko

در سال های اخیر، رقابت در کنکور بسیار نزدیک شده و افرادی در این آزمون موفق می شوند که به بهترین منابع دسترسی داشته باشند و بتواند مطالعه ی خود را عمیق و همراه با منابع مناسب انجام دهند. سایت کتاب کنکور، با ارائه ی مجموعه ای از وسیع ترین و غنی ترین منابع کنکور از پیش دبستان تا کنکور، توانسته است به نیاز دانش آموزان به خوبی پاسخ دهد. اگر می خواهید تجربه یک خرید خوب را داشته باشید و از تخفیفات هیجان انگیز بهره مند شوید، پیشنهاد می کنیم با خرید از کتاب کنکور، این تجربه شیرین را بدست آورید. مدابوک بزرگترین مرجع خرید کتاب درسی و کمک درسی و کنکوری است که با کمک آن می توانید کلیه کتاب های انتشارات گاج، خیلی سبز، مهروماه، نشر الگو، مبتکران و … را خریداری کرده و کتاب های خود را با ارسال رایگان درب منزل دریافت کنید.

خرید کتاب کنکور و کمک آموزشی و درسی با تخفیف% بالا – مدابوک

از ویژگی‌های جذاب بانک کتاب مدابوک نسب به سایر مراکز فروش کتاب، ارائه تخفیف های بالا جهت تسهیل هرچه بیشتر خرید کتاب های کمک درسی است. شما در مدابوک می‌توانید از تخفیف های 20 تا 50 درصدی برای خرید کتاب‌های کمک درسی استفاده کنید. اگر قصد دارید در رشته انسانی به رتبه و دانشگاه عالی برسید، قطع به یقین مطالعه کتاب‌های کمک آموزشی انسانی در کنار کتب درسی یک سکوی پرتاب انکارنشدنی است. ناشرهای مهم و معتبر کشور در سال‌های اخیر به معنیا واقعی کلمه برای دانش‌آموزان انسانی گل کاشته‌اند. «انتشارات گاج»، «خیلی سبز»، «کانون قلمچی»، «منتشران»، «مهروماه» و «مبتکران» بهترین کتاب‌های آموزشی و پرسش‌های 4 گزینه‌ای را با مولفین قدرقدرت به چاپ رسانده‌اند.

  • اگر قصد دارید در رشته انسانی به رتبه و دانشگاه عالی برسید، قطع به یقین مطالعه کتاب‌های کمک آموزشی انسانی در کنار کتب درسی یک سکوی پرتاب انکارنشدنی است.
  • پاسخ‌های تشریحی با بیان دلیل درستی یا نادرستی هرگزینه همراه با تله‌های تستی (در جلد دوم).
  • این مجموعه کتاب ها همگی مبتنی بر جدید ترین تغییرات کتب درسی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که همه نیاز های دانش آموزان را از یادگیری تا تمرین و حتی تست زنی را پوشش دهند.
  • درحقیقت قبل از تسلط به مباحث، پرداختن به تست‌های زمان‌دار و چالش‌برانگیز برای کنکوری‌های رشته انسانی به‌شدت غیرانسانی است!

مجموعه کتاب های مقطع دوازدهم ریاضی و تجربی و انسانی ️عشق‌کتاب | ketabko

پاسخ‌های تشریحی با بیان دلیل درستی یا نادرستی هرگزینه همراه با تله‌های تستی (در جلد دوم). همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند.

سپس بخش درک مطلب است که به همراه سوالات آن شما را در یادگیری بهتر زبان عربی یاری می کند. این کتاب شامل 4 درس است که پس از هر درسنامه ، سوالات متنوع قرار میگیرد. توجه داشته باشید که تمام کتاب‌های موجود در سایت شامل 50 درصد تخفیف نمی شوند. اما کتاب هایی که در جشنواره تخفیف قرار دارند تا سقف 50 درصد شامل خرید کتاب کمک درسی دوازدهم انسانی تخفیف می‌باشند. اگر می‌خواهید به‌عنوان سیاهی لشکر کنکور بدهید و خیال خام قبولی در بهترین دانشگاه‌ها را در سر می‌پرورانید، لطفا از همین الان تسلیم شوید! کنکور انسانی به دلیل تمرکز بالای شرکت‌کنندگانش از پرچالش‌ترین کنکور سال‌های اخیر بوده است.

از جمله می‌توان به کتاب کمک درسی دوازدهم انسانی گاج، خیلی سبز، مهر و ماه، نشر الگو و … اشاره کرد. این مجموعه کتاب ها همگی مبتنی بر جدید ترین تغییرات کتب درسی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که همه نیاز های دانش آموزان را از یادگیری تا تمرین و حتی تست زنی را پوشش دهند. شما می توانید بهترین کتاب های کمک درسی انسانی از انتشارات معتبر را در بانک کتاب مارکا خریداری کنید. حل پرسش‌های 4گزینه‌ای یا همان سوالات تستی دقیقا می‌تواند نقطه قوت شما نسبت به سایر رقبا باشد.

بانک نهایی فلسفه دوازدهم ویژه ی امتحان نهایی خیلی سبز

مجله سبک زندگی هفته سلامتی.