قیمت و تاریخ عرضه ناتینگ فون (2) اعلام شد

گوشی جذاب ناتینگ فون (2) امروز معرفی شد و دیدیم که چه تغییراتی نسبت به نسل قبل برای آن در نظر گرفته شده است. اما این محصول با چه قیمت و در چه تاریخی عرضه خواهد شد؟

ناتینگ می‌گوید این گوشی با مدل مجهز به 8 گیگابایت رم + 128 گیگابایت حافظه داخلی، به قیمت 599 دلار، مدل مجهز به 12 گیگابایت رم + 256 گیگابایت حافظه داخلی، به قیمت 699 دلار و با مدل مجهز به 12 گیگابایت رم + 512 گیگابایت حافظه داخلی به قیمت 799 دلار روانه بازار می‌شود.

ناتینگ فون (2) با چیپست قدرتمند اسنپدراگون 8 پ، نسل 1 و حدا،ر 12 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی عرضه می‌شود. این دستگاه زبان طراحی نسل قبلی خود را حفظ کرده، اما ال‌ای‌دی‌های قاب عقب را قابل شخصی‌سازی‌تر کرده است تا جذابیت دستگاه را افزایش دهد.

نظر شما درباره ناتینگ فون (2) چیست؟ با توجه به ارتقای مشخصات و افزایش قیمت این گوشی نسبت به قیمت 399 یورویی نسل قبل، آیا حاضر به ،ید این محصول هستید؟


منبع: https://digiato.com/mobile/nothing-p،ne-2-price-and-availability-announced

ناتینگ فون (2) از امروز برای پیش‌،ید در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد و از 26 تیرماه عرضه جه، خود را آغاز می‌کند. این گوشی بالا،ه به‌طور رسمی وارد بازار آمریکا نیز خواهد شد و فروش اولیه محدود خود را در تاریخ 22 تیرماه در نیویورک کلید خواهد زد.