قابلیت‌های هوش مصنوعی Galaxy AI فعلاً به گلکسی S22 نخواهند آمد

قابلیت‌های هوش مصنوعی Galaxy AI فعلاً به گلکسی S22 نخواهند آمد

سری گل،ی S24 هفته گذشته با ویژگی های مجهز به هوش مصنوعی تحت ،وان Galaxy AI معرفی شد. در همان زمان نیز گفته شد که برخی از دستگاه‌های فعلی سامسونگ ازجمله گل،ی S23، گل،ی زد فولد و زد فلیپ 5 این قابلیت‌ها را دریافت خواهند کرد، اما اکنون سامسونگ اعلام کرده است که این سری است. گل،ی S22 به Galaxy AI خواهد شد.

گل،ی S22، گل،ی S22 پ، و گل،ی S22 اولترا از دو سال عمر کرده اند، اما به گفته «پاتریک چومت»، رئیس بخش تجربه مشتریان سامسونگ، انتظار نمی رود که این گوشی به کمترین قابلیت های هوش مصنوعی Galaxy AI برسد.

او گفت:

«اول از همه، برای اضافه‌، این ویژگی‌ها به سری گل،ی S24 کار بسیار زیادی انجام شده است. Roh (رئیس بخش موبایل سامسونگ) می‌خواست (در Unpacked) اعلام کرد که می‌توانم از دستگاه‌های گل،ی S23 با Galaxy AI پشتیب، کنیم و این کار را در نیمه اول سال انجام داد.»

او در ادامه می‌گوید:

«پیش از هرچیز، ما می‌خواهیم از کیفیت و عملکردی که ارائه کرده‌ایم، مطمئن شوی. سپس یادی گرفت که مردم چگونه از (این ویژگی‌ها) استفاده می‌کنند. آنگاه Galaxy AI را به مجموعه دیگری از دستگاه‌ها، به‌طور خاص سری S23 FE، S23، زد فولد 5، زد فلیپ 5 و تب S9 اضافه کرد تا نحوه کار آن را مشاهده کنید.»

عدم پشتیب، از هوش مصنوعی توسط گل،ی S22

زم، که از چومت درباره ی،ان‌بودن چیپست گوشی‌های گل،ی S23 FE و گل،ی در 22 سؤال شد (هر دو دارای چیپ‌آگزینوس 2200 هستند)، او متوجه شد که درحال‌حاضر Galaxy AI برای دستگاه‌های نسل آ، ساخته شده است.

هر چند به این موضوع اشاره نشده است، اما ویژگی‌های مصنوعی جدید Galaxy AI سامسونگ به‌راحتی از طریق به‌روزرس، One UI 6.1 به گوشی‌های سال 2023 غول کره‌ای اضافه می‌شود. باید دید که برنامه های سامسونگ در قبال، قابلیت های هوش مصنوعی را به سری گل،ی S22 در آینده تغییر خواهد داد یا خیر.

]
منبع: https://digiato.com/mobile/samsung-galaxy-s22-isnt-getting-galaxy-ai-features