عکس ماژول دوربین گلکسی S24 اولترا سامسونگ لو رفت


در روزهای گذشته شاهد رندرهای با کیفیت گل،ی S24 اولترا و همچنین فاش‌شدن مشخصات کامل سری گل،ی اس 24 بوده‌ایم و حالا تصویری از ماژول دوربین اس 24 اولترا منتشر شده است. طبق این تصویر، به‌نظر می‌رسد که گوشی پرچمدار آینده سامسونگ دارای سنسور 50 مگاپی،لی برای زوم خواهد بود.

تصویر ماژول دوربین گل،ی S24 اولترا از مراکز تولیدی این محصول در شبکه‌های اجتماعی افشا شده است. در این تصویر شاهد چندین ماژول هستیم که در کنار توضیحات، شماره قطعه و برخی اطلاعات دیگر مربوط به آن دیده می‌شود.

ماژول دوربین و مشخصات سنسورهای گل،ی S24 اولترا

در گزارش اخیر گفته شده بود که گل،ی اس 24 اولترا دارای دوربین اصلی 200 مگاپی،لی، دوربین فوق عریض 12 مگاپی،لی، و دوربین تله فوتو 10 مگاپی،لی و 50 مگاپی،لی خواهد بود که امکان زوم با کیفیت اپتیکال 2، 3، 5 و 10 برابری را فراهم می‌کند. حالا این تصویر می‌تواند اطلاعات فاش‌شده را تأیید کند.

در مورد سایر مشخصات این دستگاه، گل،ی S24 اولترا احتمالاً دارای قاب تیت،ومی خواهد بود و از تراشه جدید اسنپدراگون 8 نسل 3 بهره می‌برد. برای مقایسه، گل،ی اس 24 استاندارد و گل،ی اس 24 پ، احتمالاً دارای فریم‌های آلومینیومی خواهند بود.

با این وجود، به‌نظر می‌رسد که غول فناوری کره‌ای برنامه‌های بزرگی برای ارتقاء قابلیت‌های عکاسی گل،ی S24 اولترا سال آینده داشته باشد. این دستگاه که در گزارش‌ها به وجود قابلیت‌های هوش مصنوعی در آن اشاره شده است، شاید بتواند برای عکاسی و ادیت تصاویر، قابلیت‌های بیشتری در دسترس کاربران قرار دهد.

با نزدیک‌شدن به زمان معرفی و عرضه نسل بعدی پرچمداران سامسونگ، می‌توان انتظار داشت که در هفته‌ها و روزهای آینده شاهد فاش‌شدن اطلاعات بیشتری درباره آن‌ها باشیم. طبق گزارش‌های موجود، رویداد آنپکد بعدی سامسونگ برای معرفی سری گل،ی S24 در تاریخ 17 ژانویه 2024 (27 دی) برگزار خواهد شد.
منبع: https://digiato.com/mobile/leak-reveals-impressive-galaxy-s24-ultra-camera-module

رنگ مو، لاک ناخن و صورت در دوران بارداری.