طرفداران Galaxy در Galaxy Experience Space در شهر نیویورک وارد عصر جدیدی از هوش مصنوعی می شوند – اتاق خبر جهانی سامسونگ

طرفداران Galaxy در Galaxy Experience Space در شهر نیویورک وارد عصر جدیدی از هوش مصنوعی می شوند - اتاق خبر جهانی سامسونگ

در 17 ژانویه، Samsung Electronics هفت فضای Galaxy Experience را در سراسر جهان افتتاح کرد – به بازدیدکنندگان اجازه داد تا با سری کاملاً جدید Galaxy S24 آشنا شوند. در حالی که موج سرد نیویورک را فرا گرفت، اتاق خبر سامسونگ با شهامت به کاوش در فضای تجربه Galaxy واقع در میدان هرالد در خیابان 34 منهتن پرداخت.

▲ Galaxy Experience Space، واقع در خیابان 34 در منهتن، نیویورک، صف‌های طول، از بازدیدکنندگان را جذب کرد که یک ساعت قبل از افتتاح در صف ایستاده بودند.

با وجود سرما، مردم مشتاقانه برای Galaxy Experience Space در شهر نیویورک صف کشیدند. با ورود آنها به دنیایی از امکانات که توسط Galaxy AI طراحی شده بود، هیجان فضا را پر کرد. برخی از ع،‌ها و نکات برجسته بازدیدکنندگان از Galaxy Experience Space در شهر نیویورک را در زیر بررسی کنید.

▲ کارمندان سامسونگ از بازدیدکنندگ، که از طریق درگاهی به Galaxy Experience Space وارد می شوند، استقبال می کنند.

فضای شماره 1. Galaxy AI: عصر جدیدی از نوآوری روزمره موبایل

▲ در منطقه راه جدید برای انجام کارها، منطقه اصلی فضای تجربه Galaxy در شهر نیویورک، بازدیدکنندگان می توانند ویژگی های هوش مصنوعی سری Galaxy S24 را تجربه کنند.

پس از ورود به فضا از طریق طاق طراحی شده برای شبیه به یک پورتال، بازدیدکنندگان بلافاصله خود را در مقابل یک دیوار دیجیتالی به شکل ستاره دیدند. این نصب نشان دهنده امکانات بی نهایت برای نوآوری موبایل در عصر هوش مصنوعی بود. بازدیدکنندگان این فرصت را داشتند که مستقیماً با Galaxy AI ارتباط برقرار کنند، که ویژگی‌های اصلی سری Galaxy S24 را زنده کرد و نشان داد که چگونه هوش مصنوعی می‌تواند کارهای روزمره آنها را بهبود بخشد. با کمک کارمندان سامسونگ، مهمانان می‌توانند ویژگی‌های هوش مصنوعی مانند ترجمه زنده و کمک چت را امتحان کنند.

▲ بازدیدکننده Yesenia Candia قابلیت ترجمه زنده را در سری Galaxy S24 آزمایش کرد.

یسنیا کاندیا، یک اسپ،ایی تبار ،ن منهتن، می گوید: «وقتی مادرم با دکتر تماس می گیرد، او را معطل می کنند زیرا او فقط می تواند اسپ،ایی صحبت کند. “ممکن است کمی طول بکشد تا او به استفاده از ویژگی های هوش مصنوعی عادت کند، اما مطمئناً می بینم که مادرم از Live Translate برای گرفتن وقت دکتر استفاده می کند.”

فضای شماره 2. روش جدید برای ایجاد: گرفتن و ویرایش ع، ها در هر زمان و هر مکان

پس از عبور از منطقه تجربه هوش مصنوعی Galaxy، بازدیدکنندگان وارد منطقه‌ای شدند که می‌توانستند با جدیدترین ویژگی‌های دوربین سری Galaxy S24 تعامل داشته باشند. ابتدا، یک غرفه ع، که در آن بازدیدکنندگان می توانستند سلفی گرفتن را تمرین کنند، توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد. ویژگی Single Take Galaxy S24 Ultra تنها با یک کلیک، تصاویر و ویدیوهای متنوعی را در چندین بهترین ع، گرفت. بازدیدکنندگان می‌توانند با گرفتن یک کد QR ع،‌ها و ویدیوها را در دستگاه‌های شخصی‌شان ذخیره کنند – یا می‌توانند تصاویر خود را در یک صفحه نمایش بزرگ در همان نزدیکی به نمایش بگذارند.

▲ بازدیدکننده Samaya Chadha با استفاده از ویژگی Single Take در روش جدید ایجاد منطقه سلفی گرفت.

سامایا چادا، یکی از بازدیدکنندگان از منهتن، پس از آزمایش غرفه ع، Single Take، گفت: «با ویژگی Single Take، می‌تو،د فقط یک ع، بگیرید، و به طور خودکار انواع مختلفی از تصاویر و ویدیوها را ایجاد می‌کند. “این واقعا زیبا است، و من می توانم ببینم که از این ویژگی برای ارسال در رسانه های اجتماعی استفاده می کنم.”

▲ بازدیدکننده Emily S،n ویژگی ویرایش هوش مصنوعی را با فیگورهای Sticky Monster Lab آزمایش کرد.

در کنار غرفه ع،، یک منطقه ع، تعاملی وجود داشت. سامسونگ با استودیوی خلاقانه Sticky Monster Lab همکاری کرد تا یک اینستالیشن هنری ارزشمند بسازد که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد ع،‌ها را همانطور که معمولاً انجام می‌دهند عکاسی و ویرایش کنند، به جز این بار با استفاده از ویرایش‌های هوش مصنوعی برای حذف اشیا و بازتاب‌ها.

«به ،وان یک سازنده محتوا، ویژگی ویرایش هوش مصنوعی فرآیند ویرایش را واقعا ساده می کند. من نمی توانم باور کنم که سری گل،ی اس 24 بتواند انعکاس ها و اشیاء را به این راحتی حذف کند. من قطعاً می‌توانم خودم را در استفاده از ویژگی Remove Object زیاد ببینم، به خصوص زم، که ع،‌های عمومی می‌گیرم و می‌خواهم افراد در پس‌زمینه یا چیزهایی را که در جای خود نیستند حذف کنم. استفاده از برنامه‌های دیگر فرآیندی دشوار است، بنابراین نصب آن در گوشی شما واقعاً دیوانه‌کننده است.»

فضای شماره 3. قدرت متصل سامسونگ گل،ی

در این منطقه، بازدیدکنندگان این فرصت را داشتند که اتصال یکپارچه سری Galaxy S24 را کشف کنند. اتصال سری گل،ی اس 24 خود به سری گل،ی بوک 4 به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی صفحات وب را که اخیراً مشاهده کرده اند از تلفن های هوشمند خود بر روی صفحه نمایش رایانه شخصی بزرگتر باز کنند. انتقال بدون درز همچنین به کاربران اجازه می‌دهد به پیام‌های متنی و تماس‌های تلفنی در سری Galaxy Book4 پاسخ دهند. در این منطقه تجربه، بازدیدکنندگان می‌توانند اشتراک‌گذاری سریع، ویژگی اشتراک‌گذاری فایل Galaxy و Google Meet، سرویس کنفرانس ویدیویی Google را نیز آزمایش کنند.

▲ مهمانان اتصال یکپارچه بین Galaxy S24 و Galaxy Book4 سری را تجربه ،د.

فضای شماره 4. روش جدید بازی: بازی سطح بعدی در سری Galaxy S24

در روش جدید منطقه بازی، بازدیدکنندگان می‌توانند از تجربه بازی ارتقا یافته‌ای که توسط نمایشگر Dynamic AMOLED 2X Galaxy S24 Ultra و تقویت‌کننده بینایی ارائه می‌شود، لذت ببرند، که به‌طور خودکار رنگ و روشنایی را تنظیم می‌کند. Galaxy Experience Space در شهر نیویورک همچنین میزبان مسابقات بازی های موبایل بود که در آن طرفداران Galaxy می توانستند برای برنده شدن Galaxy S24 Ultra شرکت کنند.

▲ بازدیدکنندگان از بازی در Galaxy S24 Ultra به روش جدید منطقه بازی لذت بردند.

تقویم روزانه رویدادها در فضای تجربه گل،ی نیویورک

در فضای تجربه Galaxy شهر نیویورک، رویدادهای زیادی در طول ژانویه و فوریه برگزار می شود – از جمله کارگاه های آموزشی برای سازندگان محتوا و ضبط زنده پاد،ت Tribe Gaming. در روز بازدید از اتاق خبر سامسونگ، یک ملاقات و استقبال هیجان انگیز K-Pop برگزار شد. در اینجا، بازدیدکنندگان با بت های K-Pop مورد علاقه خود تعامل ،د و در عین حال با آ،ین نوآوری های Galaxy آشنا شدند.

▲ بازدیدکنندگان Galaxy AI را تجربه می کنند.

▲ میگل مارتین، یکی از طرفداران مشتاق کهکشان، در Galaxy Experience Space در شهر نیویورک.

از مبتدیان تا متخصصان فناوری، سری گل،ی اس 24 با قابلیت‌های هوش مصنوعی کاربر پسند خود، بازدیدکنندگان را مجذوب خود کرد. میگل مارتین، یکی از طرفداران گل،ی از بران، و یک متخصص فناوری اطلاعات، اشتیاق خود را به اشتراک گذاشت: «از کاوش و یادگیری بیشتر در مورد Galaxy AI لذت بردم. من از صفحه لمسی استفاده کردم تا در مورد ویژگی‌های Galaxy AI بیاموزم – ویژگی‌های Circle to Search و Live Translate دیوانه‌کننده هستند. او افزود: «این شگفت انگیز است که ویژگی Chat Assist می تواند از گفت،ای معمولی پشتیب، کند. من اهل کشور دیگری هستم و خانواده و دوستانم اسپ،ایی صحبت می کنند. بسیاری از آنها دوست دارند به زبان ،یسی ارتباط برقرار کنند، بنابراین من احساس می کنم این یک راه عالی برای آنها برای یادگیری مکالمه ،یسی خواهد بود.”

Circle to Search یکی از ویژگی های برجسته برای طرفداران گل،ی پس از عرضه سری گل،ی S24 بود. این عملکرد نوآورانه به کاربران اجازه می دهد تا با انگشتان خود دایره ای را روی هر تصویر بکشند و بدون نیاز به جابجایی به برنامه دیگر، به موتور جستجوی گوگل دسترسی فوری داشته باشند. هنگامی که کاربران جستجوی خود را به پایان رساندند، با یک کشیدن انگشت ساده آنها را به صفحه اصلی باز می گرداند.

▲ بازدیدکنندگان می توانند روی ع،ی از Galaxy Experience Space در شهر نیویورک دایره ای بکشند تا Circle to Search را فعال کنند.

برای مشاهده عملکرد دایره به جستجو، سعی کنید از فضای تجربه کهکشان شهر نیویورک ع، بگیرید تا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.

طرفداران می توانند خود را در جدیدترین نوآوری های سامسونگ در سراسر جهان غرق کنند، با Galaxy Experience Spaces واقع در سئول، نیویورک، لندن، پاریس، برلین، بانکوک و دبی.1 حتماً از یک Galaxy Experience Space در نزدیکی بازدید کنید تا درباره اینکه چگونه هوش مصنوعی موبایل سری Galaxy S24 زندگی روزمره کاربران را بهبود می بخشد، بیشتر بد،د.

1 Galaxy Experience Space در بارسلونا، اسپ،ا، در ماه فوریه افتتاح می شود.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/galaxy-unpacked-2024-connect-create-play-galaxy-fans-step-into-a-new-era-of-ai-at-galaxy-experience-،e-in-new-york-city?utm_source=rss&utm_medium=direct