سری گلکسی اس 24 سامسونگ با قابلیت‌های هوش مصنوعی Gemini گوگل عرضه می‌شود

Samsung Galaxy S24 Series to Come With Google

در رویداد Galaxy Unpacked، سامسونگ از سری کاملا جدید Galaxy S24 خود که شامل Galaxy S24 Ultra، Galaxy S24+ و Galaxy S24 می شود، رونمایی کرد. در همان رویداد، گوگل اعلام کرد که سری جدید سامسونگ گل،ی اس 24 از Gemini، مدل پایه این شرکت، برای تقویت قابلیت‌های هوش مصنوعی استفاده خواهد کرد. Gemini Pro در برنامه‌های منتخب سامسونگ ادغام خواهد شد تا عملکردها را افزایش دهد.

قابل ذکر است، برنامه‌های Notes، ضبط صدا و صفحه‌کلید سامسونگ در سری گل،ی S24 از Gemini Pro برای ارائه ویژگی‌های خلاصه‌سازی بهتر استفاده می‌کنند.

به گفته گوگل، به لطف پیشرفت‌های هوش مصنوعی Gemini، اگر یک سخنر، را با استفاده از برنامه ضبط صدا ضبط کنید، می‌تواند درس را خلاصه کند. به طور مشابه، فناوری پیشرفته انتشار متن به تصویر گوگل، Imagen 2، ویژگی‌های ویرایش تصویر را با استفاده از ویرایش تولیدی در برنامه Galaxy S24 Gallery ارائه می‌کند.

این شرکت همچنین اعلام کرد که سری گل،ی اس 24 به همراه Gemini Nano، کارآمدترین مدل برای کارهای روی دستگاه، داخلی عرضه خواهد شد. این یک ویژگی جدید را در Google Messages فعال می کند و اطمینان حاصل می کند که اطلاعات کاربر از تلفن هوشمند خارج نمی شود.

علاوه بر این، گوگل تایید کرد که سامسونگ یکی از اولین شرکای خواهد بود که Gemini Ultra، بزرگترین مدل این شرکت را برای کارهای بسیار پیچیده، قبل از اینکه در اوا، امسال به طور گسترده در دسترس توسعه دهندگان و مشتریان سازم، قرار گیرد، آزمایش خواهد کرد.

ج، زم، دقیقی در این رویداد ارائه نشده بود، اما سامسونگ اعلام کرد که برخی از قابلیت‌های هوش مصنوعی Galaxy S24 به دستگاه‌های گل،ی نسل قبلی می‌آیند.

گوگل همچنین اعلام کرد که سری Galaxy S24 به لطف Gemini Nano از ویژگی Magic Compose برخوردار می شود. از دیگر ویژگی های جدید هوش مصنوعی برای سری گل،ی اس 24 می توان به P،tomoji و Voice Moods اشاره کرد.

گوگل همچنین ویژگی‌های Circle to Search و multisearch کاملاً جدید خود را اعلام کرد تا جستجو را برای کاربران بصری‌تر کند. ویژگی جدید Circle to Search از 31 ژانویه 2024 در دستگاه‌های اندرویدی منتخبی مانند سری جدید Galaxy S24 در کنار پی،ل 8 و پی،ل 8 پرو در دسترس خواهد بود. ویژگی جستجوی چندگانه با استفاده از هوش مصنوعی مولد اوا، این هفته در ایالات متحده عرضه می شود.


آیا Samsung Galaxy Z Flip 5 بهترین گوشی تاشوی است که می تو،د در حال حاضر در هند ب،ید؟ در آ،ین ،مت از Orbital، پاد،ت Gadgets 360، درباره گوشی تاشو جدید این شرکت به سبک تاشو صحبت می کنیم. Orbital در S،ify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پاد،ت های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بی،ه اخلاقی ما مراجعه کنید.

]
منبع: https://www.gadgets360.com/mobiles/news/samsung-galaxy-s24-series-to-come-with-googles-gemini-ai-capabilities-4882587#rss-gadgets-mobiles