(سرمقاله) به عصر هوش مصنوعی موبایل – اتاق خبر جهانی سامسونگ خوش آمدید

(سرمقاله) به عصر هوش مصنوعی موبایل - اتاق خبر جهانی سامسونگ خوش آمدید

توسعه سری گل،ی اس 24 پر ارزش ترین دوره کار من بوده است. به ،وان یک مهندس، من شاهد نمونه های زیادی از نوآوری های باورن،ی بوده ام، اما هوش مصنوعی متحول کننده ترین فناوری قرن است. تعداد کمی از مهندسان این شانس را دارند که در چیزی با چنین پتانسیل ،زه ای شرکت کنند. این تغییرات بزرگ نه تنها برای سامسونگ و صنعت موبایل بلکه برای تمام بشریت به ارمغان می آورد.

وقتی هوش مصنوعی در گوشی‌ها ادغام می‌شود، به بیان ساده، یک انقلاب است. این عصر جدیدی برای تجربه‌های موبایلی است و سامسونگ گل،ی نقش پیشرو در آن دارد. دستگاه های تلفن همراه به نقطه دسترسی اولیه برای هوش مصنوعی تبدیل خواهند شد و Samsung Galaxy – با مجموعه محصولات گسترده و جامع، میراث نوآوری و فلسفه همکاری باز – در موقعیتی عالی برای سرعت بخشیدن به گسترش جه، خود است. ما دسترسی به هوش مصنوعی موبایل را آسان می کنیم و امکانات جدیدی را برای همه ایجاد می کنیم.

گشودن امکانات جدید

همانطور که ما پیشگام تجربیات پیشگامانه در هوش مصنوعی تلفن همراه هستیم، در مورد اینکه چگونه این فناوری جدید و هیجان انگیز می تواند زندگی ما را بهبود بخشد و الهام بخش گام های بعدی جامعه باشد، بسیار فکر کرده ایم. Galaxy AI با دقت و ملاحظه اعمال شد1 به مردم کمک می کند تا فراتر از مرزها ارتباط برقرار کنند، کارهای روزمره را به راحتی انجام دهند و خیلی چیزهای دیگر.

از زمان عرضه سری گل،ی اس 24، بازخوردهای خوبی در مورد نحوه استفاده مردم از ویژگی‌های هوش مصنوعی گل،ی در زندگی روزمره خود داشته‌ایم. یکی از محبوب ترین ویژگی های هوش مصنوعی Circle to Search است2 با گوگل، یک ابزار جدید باورن،ی برای کشف بصری. ابزارهای ارتباطی ما برای از بین بردن موانع زبان، مانند ترجمه زنده،3 کمک چت4 و مترجم، تخیل بسیاری را به تسخیر خود درآورده اند. مردم همچنین P،to Assist را دوست دارند، ابزار ما برای خلاقیت که توسط ProVisual Engine ما طراحی شده است.

باز هم، ما تازه شروع کرده ایم. هنگام توسعه سری گل،ی اس 24، ایده ها و مفاهیم زیادی داشتیم که می خواستیم آنها را زنده کنیم. کاربران گل،ی می توانند از ویژگی های بیشتر Galaxy AI که بر اساس این ایده ها و مفاهیم ساخته شده اند، در طول زمان لذت ببرند، زیرا سامسونگ به طور مداوم تجربه هوش مصنوعی تلفن همراه را بهبود می بخشد و رشد می دهد.5

علاوه بر این، ما در حال برنامه‌ریزی گام‌های بعدی برای Galaxy AI فراتر از تلفن‌های هوشمند هستیم – بهینه‌سازی آن برای دسته‌های مختلف دستگاه‌ها در سرویس‌های مختلف. در آینده نزدیک، منتخب پوشیدنی‌های گل،ی از هوش مصنوعی برای ارتقای سلامت دیجیتال و باز ، دوره جدیدی از تجربیات بهداشتی هوشمند و گسترده استفاده خواهند کرد. سامسونگ از طریق همکاری با شرکای هوش مصنوعی پیشرو در صنعت، به غنی سازی و گسترش تجربیات Galaxy AI در سراسر دسته ها ادامه خواهد داد.

چیز بزرگ بعدی شما هستید

در طول سال گذشته، ما اغلب از خود می پرسیدیم که کاربران چه می خواهند یا به چه چیزی نیاز دارند و با کمی کمک به چه چیزی می توانند دست یابند. این سؤالات الهام بخش سری Galaxy S24، اولین تلفن هوش مصنوعی ما بود که کاربران را دعوت می کند تصور کنند که چگونه زندگی آنها به لطف هوش مصنوعی می تواند تغییر کند. این تلفن آینده است – شکل دادن به استاندارد هوش مصنوعی تلفن همراه و تعریف این دسته نوظهور از تلفن های AI.

البته چالش ها و مسئولیت هایی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. مدل های هوش مصنوعی در آموزش هنوز در معرض توهم هستند و بحث در مورد حقوق مالکیت م،وی ادامه دارد. بسیار مهم است که شرکت ها آشکارا برای تعریف دقیق تجربیات هوش مصنوعی همکاری کنند تا کاربران بتوانند با اطمینان و اطمینان از توانایی های جدید خود لذت ببرند.

همچنین مهم است که استانداردهای امنیت و حریم خصوصی را در این دوره جدید از تجربیات تلفن همراه با داده های فشرده بالا ببریم. این یکی از دلایلی است که ما یک رویکرد ،یبی را اتخاذ کرده ایم که هوش مصنوعی روی دستگاه و مبتنی بر ابر را ،یب می کند. علاوه بر اطمینان از قابلیت استفاده یکپارچه، این به کاربران اجازه می‌دهد تا برخی از ویژگی‌ها را برای عملکرد کاملاً روی دستگاه محدود کنند و به آنها کنترل بیشتری بر آنچه با داده‌های خود انجام می‌دهند، می‌دهد. ما همچنان متعهد به افزایش امنیت و حریم خصوصی دستگاه Galaxy با ارائه شفافیت و انتخاب کاربران هستیم.

در این دوره جدید هوش مصنوعی تلفن همراه، دیگر بحث این نیست که هر تلفنی چه کاری می تواند انجام دهد، بلکه این است که افراد با ابزارهای من، چه چیزی می توانند به دست آورند. سری Galaxy S24 فقط برخی از این ابزارها را ارائه می دهد و من نمی توانم صبر کنم تا ببینم با آنها چه خواهید کرد. این شما هستید که تصمیم می گیرید چه چیزی ممکن، مفید و م،ادار باشد. فصل بعدی تجربیات موبایل متعلق به ما نیست. این متعلق به شما، کاربران Samsung Galaxy ما است.

1 ویژگی های Galaxy AI تا پایان سال 2025 در دستگاه های سامسونگ گل،ی پشتیب، شده به صورت رایگان ارائه می شود. ممکن است شرایط متفاوتی برای ویژگی های هوش مصنوعی ارائه شده توسط اشخاص ثالث اعمال شود.
2 نتایج ممکن است بسته به مسابقات بصری متفاوت باشد. نیاز به اتصال به اینترنت دارد. ممکن است لازم باشد کاربران اندروید را به آ،ین نسخه به روز کنند. عملکرد محصول ممکن است به تنظیمات برنامه و دستگاه شما بستگی داشته باشد. برخی از عملکردها ممکن است با برنامه های خاصی سازگار نباشند. در دسترس بودن این سرویس بسته به کشور و زبان متفاوت است. صحت نتایج تضمین نمی شود.
3 ترجمه زنده به اتصال شبکه و ورود به حساب سامسونگ نیاز دارد. ترجمه زنده فقط در برنامه از پیش نصب شده تلفن سامسونگ در دسترس است. تماس ها باید با استفاده از شماره گیر بومی سامسونگ انجام شوند. برخی از زبان‌ها ممکن است به دانلود بسته زبان نیاز داشته باشند. در دسترس بودن خدمات ممکن است بسته به زبان متفاوت باشد. صحت نتایج تضمین نمی شود.
4 نیاز به ورود به حساب کاربری سامسونگ و اتصال به اینترنت دارد.
5 ویژگی‌ها و دستگاه‌های پشتیب،‌شده باید تأیید شوند. برخی از ویژگی‌های Galaxy AI که قبلاً برای سری گل،ی S24 اعلام شده بود، در سری Galaxy S23، S23 FE، Z Fold 5، Z Flip5 و Tab S9 از طریق به‌روزرس،‌های نرم‌افزاری در دسترس خواهند بود. در دسترس بودن ممکن است بسته به مدل و منطقه متفاوت باشد.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/welcome-to-the-era-of-mobile-ai?utm_source=rss&utm_medium=direct

برای خرید اسانس انار اینجا کلیک کنید.