سامسونگ: گوشی‌های تاشو تا 2025 از گلکسی S محبوب‌تر می‌شوند

او همچنین گفت که «تاشوها به استاندارد جدید گوشی‌های هوشمند تبدیل خواهند شد.»

هرچند باور این موضوع سخت به‌نظر می‌رسد که تنها در سه سال آینده، گوشی‌های تاشو سامسونگ به استاندارد جدیدی تبدیل شوند، اما استراتژی‌های گذشته این شرکت نشان می‌دهد که کره‌ای‌ها برای گوشی‌های تاشو برنامه‌های ویژه‌ای دارند.


منبع: https://digiato.com/article/2022/08/12/samsung-foldable-p،nes-2025-most-popularبا وجود این موضوع، می‌توان انتظار داشت که سامسونگ در آینده پرچمداران تاشو خود را مقرون‌به‌صرفه‌تر کند تا استفاده از آن‌ها را بین مشتریان خود افزایش دهد. در حال حاضر، گل،ی زد فولد 4 با قیمت پایه 1799 دلار و زد فلیپ 4 با قیمت پایه 999 دلار وارد بازار خواهند شد که گزینه دوم گزینه منطقی‌تری محسوب می‌شود.

علاوه بر این، تولیدکننده موبایل کره‌ای اخیرا اعلام کرده بود که هزینه تعمیر نمایشگر گوشی‌های تاشو جدید خود را به میزان قابل توجهی کمتر از نسل قبل کرده است.

«تا سال 2025، گوشی‌های تاشو بیشتر از 50 درصد کل محموله موبایل‌های پریمیوم سامسونگ را به خود اختصاص خواهند داد.»

سامسونگ در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های تاشو جهان محسوب می‌شود، اما اخیرا شیائومی با معرفی می، فولد 2 (با قیمت پایه 1335 دلار) و موتورولا با معرفی ریزر 2022 (با قیمت 890 دلار) تاشوهای جدید این شرکت را به چالش کشیده‌اند.

سامسونگ در حالی که به‌تازگی از گل،ی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 رونمایی کرده، ادعا کرد که تا سال 2025، گوشی‌های تاشو به محبوب‌ترین موبایل‌هایش تبدیل خواهند شد. رئیس بخش موبایل این شرکت اعتقاد دارد که گوشی‌های تاشو به استاندارد جدیدی در بازار موبایل تبدیل خواهند شد.

روه تائه-مون، رئیس بخش موبایل سامسونگ به خبرگزاری‌ها اعلام کرد:

سامسونگ پس از کنار گذاشتن سری گل،ی نوت به نفع گوشی‌های تاشو، اکنون قصد دارد تا آن‌ها را حتی از سری گل،ی اس نیز محبوب‌تر کند. به گفته مدیر اجرایی سامسونگ، تعداد دستگاه‌های عرضه شده گل،ی زد فولد و زد فلیپ تا سه سال دیگر از سایر گوشی‌های برتر گل،ی بیشتر خواهد شد.

سامسونگ: گوشی‌های تاشو به استاندارد جدیدی تبدیل می‌شوند

رنگ مو، لاک ناخن و صورت در دوران بارداری.