سامسونگ گلکسی اس 25 اولترا مجهز به دوربین سه گانه پشتی است

Samsung Galaxy S25 Ultra Tipped to Feature a Triple Rear Camera Setup

سامسونگ گل،ی اس 24 اولترا با دوربین پشتی چهارگانه 200 مگاپی،لی در ژانویه عرضه شد. اکنون، یک افشای اولیه نشان می‌دهد که گل،ی اس 25 اولترا سال آینده تغییرات اساسی در دوربین خواهد داشت. گفته می شود سامسونگ پرچمدار سال آینده را با سه دوربین پشتی به جای چهار دوربین آزمایش می کند. مدل آینده ممکن است فاقد سنسور تله فوتو 10 مگاپی،لی با زوم اپتیکال 3 برابری باشد که در گوشی فعلی وجود دارد. احتمالا سنسور اصلی 200 مگاپی،لی را حفظ خواهد کرد.

Tipster Sperandio4Tech (@ISAQUES81) در X ادعا کرد که سامسونگ در حال آزمایش گل،ی اس 25 اولترا با سه دوربین عقب – یک سنسور اصلی، یک واحد فوق عریض و یک تنظیم زوم پریسکوپ است. ظاهراً این شرکت بزرگ گوشی های هوشمند سنسور تله فوتو با زوم اپتیکال 3 برابری 10 مگاپی،لی را از پرچمدار سال آینده حذف کرده است. این یک تغییر سخت افزاری بزرگ نسبت به نسخه های قبلی خود خواهد بود. گل،ی اس 24 اولترا دارای یک دوربین چهارگانه در پشت است که با دوربین عریض 200 مگاپی،لی، دوربین اولترا واید 12 مگاپی،لی، دوربین تله فوتو 50 مگاپی،لی با زوم اپتیکال 5 برابر و دوربین تله فوتو 10 مگاپی،لی با دوربین اپتیکال 3 در سرلوحه قرار می گیرد. بزرگنمایی.

گفته می شود نمونه اولیه گل،ی اس 25 اولترا دارای همان دوربین اصلی 200 مگاپی،لی است، اما توانایی آن در گرفتن نور می تواند بهبود یابد. این لنز همان لنز 12 مگاپی،لی فوق عریض را دارد و در این مرحله نمونه سازی تغییراتی در آن وجود ندارد. دوربین پریسکوپ با سنسور بزرگ و زوم متغیر در حال آزمایش است. سامسونگ در حال آزمایش دوربین پریسکوپ با دو فاصله کانونی ثابت است که اولی بین زوم 4x و 5x و دومی بین 6x و 7x زوم است.

از آنجایی که این یک نمونه اولیه است که در مورد آن صحبت می کنیم، توصیه می شود این شایعه را با کمی نمک درمان کنید. چند فاش شده ادعا کرده اند که سامسونگ گل،ی اس 25 اولترا تغییرات جزئی نسبت به نسل قبلی خود خواهد داشت.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بی،ه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آ،ین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید ای،، فیس بوک، واتس اپ، موضوعات و اخبار گوگل. برای آ،ین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مش، شوید. اگر می خواهید همه چیز را در مورد تأثیرگذاران برتر بد،د، W،'sThat360 داخلی ما را در اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.

Google Wallet به زودی در نسخه های قدیمی اندروید و Wear OS کار نخواهد کرد


]
منبع: https://www.gadgets360.com/mobiles/news/samsung-s25-ultra-triple-rear-camera-prototypes-leak-galaxy-5654860#rss-gadgets-mobiles