سامسونگ گلکسی اس 21، گلکسی زد فولد 3، زد فلیپ 3 برای دریافت تنها دو ویژگی Galaxy AI با یک به‌روزرسانی رابط کاربری 6.1

Samsung Galaxy S21, Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3 to Get Only Two Galaxy AI Features With One UI 6.1 Update

سری گل،ی اس 21 سامسونگ قرار است به‌روزرس، One UI 6.1 را به همراه گوشی‌های تاشو گل،ی زد فولد 3 و گل،ی زد فلیپ 3 این شرکت دریافت کند. با این حال، بر خلاف مدل های اخیر سازنده گوشی های هوشمند کره ج،ی، این سه گوشی تنها از دو ویژگی جدید Galaxy AI پشتیب، می کنند. یکی از چند ماه گذشته، سامسونگ One UI 6.1 را برای گوشی های اخیر سری Galaxy Z و Galaxy S با پشتیب، از حدا،ر 10 ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی عرضه کرده است.

این شرکت روز جمعه تایید کرد که کاربران سری گل،ی اس 21 سامسونگ، گل،ی زد فولد 3 و گل،ی زد فلیپ 3 به دو ویژگی Galaxy AI دسترسی خواهند داشت: Circle to Search و Chat Assist. اعلامیه این شرکت همچنین حاوی پاورقی است که بیان می‌کند ویژگی‌های Galaxy AI را «تا پایان سال 2025 به صورت رایگان» ارائه می‌کند – همان پیامی که در اوایل سال جاری در هنگام عرضه سری گل،ی S24 در وب‌سایت این شرکت نشان داده شد.

با به‌روزرس، One UI 6.1، دارندگان سری Samsung Galaxy S21، Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 می‌توانند از ویژگی Circle to Search استفاده کنند که در حال حاضر انحصاری گوشی‌های هوشمند سامسونگ و گوگل است. کاربران می‌توانند با فشار دادن قرص ناوبری، پوششی را احضار کنند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا اطراف را بکشند، خط‌نویسی کنند یا بخشی از صفحه را برجسته کنند تا یک جستجوی بصری انجام دهند – بدون اینکه برنامه مورد استفاده خود را ، کنند.

Chat Assist، یکی دیگر از قابلیت‌های هوش مصنوعی که برای کمک به کاربران در نوشتن متون به زبان‌های مختلف، از طریق ترجمه یکپارچه پیام‌های ورودی یا ،وجی طراحی شده است، برای هر سه گوشی نیز ارائه می‌شود. سامسونگ می گوید این ویژگی همچنین برای کار با برنامه های شخص ثالث طراحی شده است، به این م،ی که کاربران مجبور نخواهند بود یک برنامه ترجمه را در حین ارسال پیام به کاربر دیگر باز کنند. به گفته این شرکت، Chat Assist همچنین برای کمک به کاربران در تغییر لحن پیام های خود طراحی شده است.

اعلامیه سامسونگ مبنی بر به روز رس، سری گل،ی اس 21، گل،ی زد فولد 3 و گل،ی زد فلیپ 3 با این دو ویژگی تایید می کند که دیگر قابلیت های گل،ی هوش مصنوعی این شرکت به این گوشی های قدیمی تر راه نخواهد یافت. ویژگی‌های هوش مصنوعی که بخشی از به‌روزرس، نیستند عبارتند از: مترجم، ترجمه زنده، کمک یادداشت، دستیار رونوشت، کمک مرور، ویرایش تولیدی، پیشنهاد ویرایش و تصویر زمینه ایجاد شده توسط هوش مصنوعی.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بی،ه اخلاقی ما مراجعه کنید.

]
منبع: https://www.gadgets360.com/mobiles/news/samsung-s21-z-fold-3-flip-update-limited-galaxy-ai-features-rollout-5639982#rss-gadgets-mobiles