سامسونگ ویژگی جدید ردیابی داروها را برای Samsung Health – اتاق خبر جهانی سامسونگ اعلام کرد

سامسونگ ویژگی جدید ردیابی داروها را برای Samsung Health - اتاق خبر جهانی سامسونگ اعلام کرد

کاربران اکنون می توانند از برنامه Samsung Health برای ردیابی راحت رژیم های دارویی و دریافت نکات مفید در مورد مصرف استفاده کنند.

سامسونگ الکترونی، امروز یک ویژگی جدید ردیابی داروها را معرفی کرد1 که به برنامه Samsung Health اضافه خواهد شد2 برای کمک به کاربران برای مدیریت جامع تر سلامتی خود. این ویژگی جدید به کاربران کمک می کند تا به راحتی داروهای تجویزی و بدون نسخه خود را پیگیری کنند و اطلاعات و نکات مهم و مرتبطی را در مورد این داروها ارائه دهند. به ویژه، می تواند به ،، که به طور منظم دارو مصرف می کنند و ،، که مکمل ها را برای سلامت عمومی مصرف می کنند، کمک کند.

Hon Pak، معاون و رئیس تیم Di،al Health، MX Business در Samsung Electronics، گفت: “هدف Samsung Health به مردم کمک می کند تا سلامت خود را از طریق یک پلتفرم کل نگر با اتصال دستگاه ها، خدمات و افراد بهتر درک و مدیریت کنند.” “با افزودن ویژگی جدید ردیابی داروها، ما معتقدیم که کاربران می توانند به راحتی داروهای خود را مدیریت کنند، پایبندی را بهبود بخشند و در نهایت سلامت کلی را حفظ کنند.”

با وارد ، نام یک داروی منتخب در Samsung Health، ویژگی داروها اطلاعات دقیقی را در اختیار کاربران قرار می دهد که شامل توضیحات کلی و همچنین عوارض جانبی احتمالی است. عوارض جانبی که ممکن است از تداخلات دارویی به دارو یا در صورت مصرف در کنار غذا و مواد خاصی مانند کافئین و الکل رخ دهد نیز ارائه می شود. یکی از نمونه‌های آن این است که اگر مصرف‌کننده‌ای از داروی نسخه‌ای سیمواستاتین استفاده می‌کند، Samsung Health به کاربر هشدار می‌دهد که این دارو در صورت ،یب با آب گریپ فروت با عوارض جانبی جدی مرتبط است. کاربران حتی می توانند شکل و رنگ داروهای خود را ثبت کنند و به آنها این امکان را می دهد که به راحتی بین قرص هایی که مصرف می کنند تمایز قائل شوند. دوز، زمان مصرف و سایر جزئیات را نیز می توان اضافه کرد تا از هرگونه سردرگمی احتمالی جلوگیری شود.

کاربران می توانند هشدارهایی را تنظیم کنند که به آنها یادآوری کند که چه زم، داروهای خود را مصرف کنند و چه زم، باید دوباره آنها را پر کنند. این هشدارها برای هر کاربر به‌خوبی تنظیم می‌شوند، بنابراین ویژگی داروها می‌تواند داروها را بسته به اهمیت آن‌ها اولویت‌بندی کند، با Samsung Health که بسته به اهمیت یا فوری بودن یک نسخه، یادآورهایی را از «ملایم» تا «قوی» ارسال می‌کند. برای داروهای مهم، کاربران می توانند یک یادآوری «قوی» تنظیم کنند که یک هشدار تمام صفحه را همراه با صدای بلند روی گوشی هوشمندشان نمایش می دهد. برای مکمل هایی مانند ویتامین ها، یک یادآوری پاپ آپ ساده ظاهر می شود که مزاحم کاربر نخواهد شد. کاربران گل،ی واچ همچنین یادآورهایی را مستقیماً روی مچ خود دریافت می‌کنند تا بتوانند از برنامه‌های دارویی خود مطلع باشند، حتی زم، که از تلفن خود دور هستند.

برنامه Samsung Health مجموعه ای از پیشنهادات بهداشتی پیشرفته را ارائه می دهد که مدیریت خواب را در بر می گیرد.3 برنامه های تمرکز حواس و تشخیص ریتم نامنظم قلب4 توانایی ها. با افزودن ویژگی ردیابی داروها، Samsung Health یک تجربه سلامتی واقعاً جامع ارائه می‌کند که به کاربران کمک می‌کند سبک زندگی سالم‌تری داشته باشند و در عین حال از رژیم‌های دارویی خود پیروی کنند.

ویژگی ردیابی داروها ابتدا در برنامه Samsung Health در ایالات متحده از طریق به‌روزرس،‌های برنامه که اوا، این هفته منتشر می‌شود، در دسترس خواهد بود.

1 ویژگی Samsung Health Medications برای کمک به کاربران در مدیریت فهرست و برنامه دارویی خود در نظر گرفته شده است. اطلاعات ارائه شده محتوای مبتنی بر شواهد دارای مجوز از Elsevier، یک رهبر جه، در اطلاعات و تجزیه و تحلیل است.

2 به تلفن هوشمند با Android 8.0 یا بالاتر و برنامه Samsung Health نسخه 6.26 یا بالاتر نیاز دارد. در دسترس بودن ویژگی ها ممکن است بسته به دستگاه متفاوت باشد.

3 ویژگی های خواب فقط برای اه، سلامت عمومی و تن، اندام در نظر گرفته شده است. اندازه گیری ها فقط برای مرجع شخصی شما هستند. لطفا برای مشاوره با یک متخصص پزشکی مشورت کنید.

4 ویژگی IHRN فقط در بازارهای منتخب موجود است. در دستگاه‌های Wear OS نسخه 4.0 یا بالاتر موجود است. در نظر گرفته شده است که در هر ،مت از ریتم نامنظم که حاکی از AFib است، یک اعلان ارائه شود و عدم وجود یک اعلان به م،ای عدم وجود روند بیماری نیست. برای کاربر، که دیگر آریتمی های شناخته شده دارند در نظر گرفته نشده است. این ویژگی ها از طریق برنامه Samsung Health Monitor پشتیب، می شوند. در دسترس بودن ممکن است بسته به بازار یا دستگاه متفاوت باشد. با توجه به محدودیت‌های بازار در دریافت تأیید/ثبت به ،وان یک نرم‌افزار به‌،وان دستگاه پزشکی (SaMD)، فقط روی ساعت‌ها و گوشی‌های هوشمند ،یداری‌شده در بازارهایی کار می‌کند که در حال حاضر خدمات در آن‌ها در دسترس است (اما، زم، که کاربران به غیر خدماتی سفر می‌کنند، ممکن است سرویس محدود شود. بازارها). این برنامه فقط برای سنین 22 سال و بالاتر قابل استفاده است.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-announces-new-medications-tracking-feature-for-samsung-health?utm_source=rss&utm_medium=direct