سامسونگ برای اولین بار دستگاه های بیشتری را به برنامه خود تعمیری خود اضافه می کند، از جمله دستگاه های تاشو – اتاق خبر جهانی سامسونگ

سامسونگ برای اولین بار دستگاه های بیشتری را به برنامه خود تعمیری خود اضافه می کند، از جمله دستگاه های تاشو - اتاق خبر جهانی سامسونگ

مشتریان در کره ج،ی و اروپا اکنون می توانند تعمیرات را در دست خود بگیرند تا حتی دستگاه های Galaxy بیشتری را به راحتی و با اطمینان تعمیر کنند.

Samsung Electronics امروز اعلام کرد که برنامه Self-Repair آن اکنون برای جدیدترین گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و رایانه‌های شخصی در کره ج،ی و حتی بیشتر کشورهای اروپایی در دسترس است.

برای اولین بار، سامسونگ این برنامه را به گل،ی های تاشو، از جمله Galaxy Z Flip5 و Z Fold5 گسترش می دهد. این به کاربران گل،ی راحتی و انتخاب بیشتری را برای استفاده بیشتر از دستگاه های خود با افزایش عمر محصولات خود ارائه می دهد. تا دسامبر، محصولات گل،ی بیشتر1 اضافه خواهد شد – از جمله سری Galaxy S23، سری Tab S9 و سری Galaxy Book2 Pro.

سامسونگ برای اولین بار برنامه Self-Repair خود را در سال 2022 در ایالات متحده راه اندازی کرد و به کره ج،ی، برزیل، مکزیک و برخی کشورهای اروپایی گسترش یافت.2 اوایل امسال اکنون، سامسونگ پوشش این برنامه را به 30 کشور دیگر گسترش داده است3 در اروپا از جمله دانمارک، یونان، مجارستان و پرتغال. این حرکت نشان دهنده راه دیگری برای کاربران برای پیوستن به سفر سامسونگ برای انجام کارهای بیشتر و کمتر با منابع کره زمین است.

برنامه فراهم می کند4 کاربران گل،ی به قطعات اصلی دسترسی دارند – به آنها امکان می دهد صفحه نمایش، شیشه پشتی، درگاه های شارژ، بلندگو، سینی سیم کارت و کلید کناری و کلید صدا را در گوشی های هوشمند گل،ی خود جایگزین کنند. به همین ترتیب، کاربران سری گل،ی بوک می‌توانند قاب جلو و عقب، نمایشگر، باتری، پد لمسی، کلید پاور را با اثرانگشت خوان، پایه‌های ،تیکی، فن و بلند،ا تعمیر کنند.

به ،وان بخشی از تعهد سامسونگ به توانمندسازی جامعه گل،ی با انتخاب‌های تعمیر بیشتر، کاربران می‌توانند تمام ابزارهای تعمیر را نگه دارند — ارائه یک روش راحت و بدون دردسر برای تعمیر دستگاه‌های گل،ی خود در هر زمان.

کاربران Galaxy می توانند برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه Self-Repair سامسونگ به Samsung.com مراجعه کنند.

محصولات موجود (محصولات، منطقه، تاریخ ممکن است بسته به بازار متفاوت باشد)


مدل
گوشی های هوشمند Galaxy S20، S20+، S20 Ultra
Galaxy S21، S21+، S21 Ultra
Galaxy S22، S22+، S22 Ultra
Galaxy S23، S23+، S23 Ultra جدید
Galaxy S23 FE جدید
Galaxy Z Flip5، Z Fold5 جدید
گل،ی A05s جدید
قرص Galaxy Tab S9، Tab S9+، Tab S9 Ultra جدید
Galaxy Tab S9 FE، S9 FE+ جدید
گل،ی تب A9، A9+ جدید
رایانه های شخصی Galaxy Book Pro (15 اینچی)، Pro 360 (15 اینچی)
Galaxy Book2 Pro (15 اینچی)، Pro 360 (15 اینچی) جدید

1 محصولات ممکن است بر اساس بازار متفاوت باشند.
2 بلژیک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، لهستان، اسپ،ا، سوئد و بریت،ا
3 آلب،، آندورا، اتریش، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، یونان، مجارستان، ایرلند، کوزوو، لتونی، لیختن اشتاین، لیتو،، لوکزامبورگ، مالت، موناکو، مونته نگرو، مقدونیه شمالی، نروژ، پرتغال، روم،، صربستان، اسلواکی، اسلوونی و سوئیس
4 سامسونگ با توزیع کنندگان مختلف همکاری می کند. جزئیات برنامه خود تعمیر ممکن است بسته به بازار و توزیع کننده متفاوت باشد.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-adds-more-devices-to-its-self-repair-program-including-foldables-for-the-first-time?utm_source=rss&utm_medium=direct

رنگ مو، لاک ناخن و صورت در دوران بارداری.