سامسونگ بازیگر زن اما مایرز را به سئول دعوت کرد و تجربه ای فراموش نشدنی را با گلکسی اس 24 اولترا خلق کرد – اتاق خبر جهانی سامسونگ

سامسونگ بازیگر زن اما مایرز را به سئول دعوت کرد و تجربه ای فراموش نشدنی را با گلکسی اس 24 اولترا خلق کرد – اتاق خبر جهانی سامسونگ

سامسونگ الکترونی، امروز از وبلاگ توری با ،وان «اما مایرز در سئول» پرده برداری کرد – فیلمی که به طور کامل در گل،ی اس 24 اولترا فیلمبرداری شده است و داستان آن بازیگر اما مایرز است که به خاطر بازی در سریال نتفلی، «چهارشنبه» و ماجراجویی هایش در سئول شناخته می شود. با بیشتر صحنه‌هایی که توسط خود اِما فیلم‌برداری شده است، این فیلم قابلیت‌های منحصربه‌فرد دوربین قدرتمند گل،ی اس 24 اولترا را برجسته می‌کند و منظره‌ای صمیمی و دست اول از شهر ارائه می‌کند.

رارا

در طول ویدیو، بینندگان می‌توانند جنبه‌های مختلف سئول را تجربه کنند – از مکان‌های دیدنی نمادین محبوب در بین گردشگران گرفته تا نگاهی اجمالی به جواهرات محلی پنهان شهر. در حین کاوش در شهر، Galaxy S24 Ultra جدید به ،وان یک همراه عالی برای سفر Emma عمل کرد. گل،ی اس 24 اولترا که به فناوری هوش مصنوعی پیشرفته مجهز شده است، به او امکان می دهد تا عملکردهای مفید مختلفی را انجام دهد، از جمله تأیید رزرو تلفنی با ترجمه زنده، کشف نقاط داغ در میان مردم محلی با Circle to Search و گرفتن نکات برجسته از یک کنسرت کی پاپ با زوم شبانه. .

«امروزه کاربران از ثبت آنچه که با گوشی خود تجربه می کنند لذت می برند. هانگ یول لی، کارگردان این فیلم می‌گوید: آنها می‌خواهند این کار را سریع و آسان انجام دهند. به همین دلیل، من فکر می کنم گل،ی اس 24 اولترا یک انتخاب عالی برای کاربران است. عکاسی حتی با تنظیمات اولیه منجر به نوردهی فوق‌العاده تصویر و رنگ‌های نفس‌گیر می‌شود.»

یک لحظه برجسته از فیلم زم، است که اما با گروه کی پاپ مورد علاقه اش، فردا ای، با هم (TXT) ملاقات می کند و در یک چالش رقص با آنها شرکت می کند. هنگام حضور در کنسرت در ویدیوی بعدی، او از عملکرد ارتقا یافته Nightography Zoom Galaxy S24 Ultra شگفت زده شد. حتی از دور و در شرایط کم نور، اما می‌توانست TXT را با جزئیات پر جنب و جوش هنگام اجرا روی صحنه ثبت کند.

از سال گذشته، اما یکی از اعضای تیم گل،ی بوده است. فیلم جدید «اما مایرز در سئول» به کمپین Filmed #withGalaxy می‌پیوندد که قابلیت‌های دوربین قدرتمند Galaxy را به نمایش می‌گذارد. این فیلم با تکیه بر میراث دستگاه های قبلی گل،ی، نشان می دهد که چگونه Galaxy S24 Ultra ابزار خلاقانه ای عالی برای عکاسی از لحظات روزمره و موقعیت های به یاد ماندنی است.

فیلم جدید «اما مایرز در سئول» را می‌تو،د در کانال رسمی یوتیوب سامسونگ مشاهده کنید. برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ساخت فیلم، به صفحه اینستاگرام #Samsung با گل،ی مراجعه کنید تا تفسیر منحصر به فرد پشت صحنه کارگردان هانگیول لی را مشاهده کنید.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-invites-actress-emma-myers-to-seoul-creating-an-unforgettable-experience-with-galaxy-s24-ultra?utm_source=rss&utm_medium=direct

برای خرید اسانس انار اینجا کلیک کنید.