رندرهای جدید Google Pixel 8a پنجمین رنگ بدنه را به نمایش می‌گذارند، قیمت‌ها نیز اشاره شده است: گزارش

Google Pixel 8a New Renders Showcase a Fifth Case Colour, Prices Tipped Too: Report

شایعه شده است که Google Pixel 8a برای اولین بار در کنفرانس سالانه Google I/O این شرکت که قرار است در 14 می برگزار شود، معرفی خواهد شد. با نزدیک شدن به تاریخ عرضه مورد انتظار، اطلاعات بیشتری در مورد جانشین Pixel 7a به صورت آنلاین منتشر شده است. یک مشاور رندرهای بیشتری از قاب های گوشی پی،ل آینده به اشتراک گذاشته است و در کمال تعجب گزینه رنگ پنجم نیز وجود دارد. از سوی دیگر، گمان می رود که این گوشی هوشمند تنها در چهار رنگ عرضه شود. گزارش دیگری همچنین نشان می دهد که قیمت این گوشی در ایالات متحده ممکن است امسال شاهد افزایشی نباشد.

اطلاعات مربوط به گزینه‌های رنگی از مشاور MysteryLupin می‌آید که رندرهای قبلی گوشی را در چهار رنگ مشکی، بژ، آبی و سبز به اشتراک گذاشته است. روز سه شنبه، او ارسال شده مجموعه دیگری از رندرها در X (که قبلا توییتر نامیده می شد)، که در آن موارد گوشی قابل مشاهده است. اما این بار یک شگفتی وجود دارد.

پنجمین رنگ صورتی مرج، دیگری نیز وجود دارد که در رندرهای قبلی گنجانده نشده است. در حالی که این پیشرفت شگفت‌انگیز است، ممکن است گوگل از کتاب اپل خارج شود و در اوا، امسال، زم، که گوشی به اواسط چرخه خود می‌رسد، پی،ل 8a مرج، را منتشر کند.

حالا به قیمت گزارش جدیدی توسط Smartprix ادعا می‌کند که قیمت Google Pixel 8a در ایالات متحده افزایشی نخواهد داشت و این گوشی هوشمند با قیمت 499 دلار (تقریباً 41600 روپیه) برای نوع حافظه داخلی 128 گیگابایتی و 599 دلار (تقریباً 50000 روپیه) برای مدل در دسترس خواهد بود. نوع 256 گیگابایتی برای ،، که در ایالات متحده هستند، این ممکن است ارزش زیادی داشته باشد، زیرا انتظار می‌رود تلفن پی،ل جدید با برخی ارتقاءهای بزرگ همراه شود و قیمت را ثابت نگه دارد.

همین گزارش همچنین پیش‌بینی کرد که قیمت هندی گوشی هوشمند می‌تواند از روپیه آغاز شود. 44999 بر اساس الگوی سال گذشته. سال گذشته، پی،ل 7a با قیمت کمی بالاتر از تبدیل ارز واقعی فروخته شد. این معمولاً برای جبران هزینه ها و مالیات های اضافی در کشور انجام می شود.

بر اساس گزارش قبلی، گوگل پی،ل 8a به چیپست گوگل تنسور G3 مجهز شده و هفت سال آپدیت امنیتی دریافت می کند. همچنین شایعه شده است که دارای صفحه نمایش OLED با نرخ تازه سازی 120 هرتز و تمام ویژگی های جدید هوش مصنوعی که در سری پی،ل 8 دیده شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بی،ه اخلاقی ما مراجعه کنید.


]
منبع: https://www.gadgets360.com/mobiles/news/google-pixel-8a-price-colour-options-renders-leak-report-5566186#rss-gadgets-mobiles