رایانه شخصی هوش مصنوعی جدید سامسونگ، سری گلکسی بوک 4، از 26 فوریه در سراسر جهان در دسترس خواهد بود – اتاق خبر جهانی سامسونگ

رایانه شخصی هوش مصنوعی جدید سامسونگ، سری گلکسی بوک 4، از 26 فوریه در سراسر جهان در دسترس خواهد بود - اتاق خبر جهانی سامسونگ

سری Samsung Galaxy Book4 با تقاضای بالایی مواجه است زیرا مصرف کنندگان به دنبال تجربه های رایانه ای هوشمندتر، متصل و ایمن تر هستند

Samsung Electronics امروز اعلام کرد که سری Galaxy Book4 از 26 فوریه در بازارهای منتخب در دسترس خواهد بود. جدیدترین مجموعه رایانه های شخصی ممتاز سامسونگ تجربیات هوشمند و قدرتمندی را ارائه می دهد که عملکرد بسیار بهینه، صفحه نمایش لمسی زنده و اتصال پیشرفته را در کنار هم قرار می دهد.

سری Galaxy Book4، شامل Galaxy Book4 Ultra، Galaxy Book4 Pro و Galaxy Book4 Pro 360، در تاریخ 2 ژانویه در کره عرضه شد و با علاقه رکوردشکنی مواجه شد و در طول هفته اول فروش 1.5 برابر از سری Galaxy Book3 سال گذشته فروش بیشتری داشت.1

TM Roh، رئیس و رئیس بخش Mobile eXperience Business در Samsung Electronics گفت: «ما برای کاربران هیجان‌زده هستیم که هوش، اتصال و بهره‌وری را که توسط سری Galaxy Book4 امکان‌پذیر شده است، تجربه کنند و مجموعه رایانه‌های شخصی ممتاز ما را به سطح بعدی ارتقا دهند. سری Galaxy Book4 عملکرد قدرتمند و اتصال چند دستگاهی را ارائه می دهد که مصرف کنندگان از یک رایانه شخصی با کارایی بالا در بازار امروز انتظار دارند.

سری Galaxy Book4 بهره وری هوشمند را ارائه می دهد که با عملکرد سخت افزاری قوی پشتیب، می شود. Galaxy Book4 Ultra به پردازنده جدید Intel® Core™ Ultra 9/7 مجهز شده است که یک CPU، GPU و یک NPU جدید اضافه شده را در یک بسته واحد ،یب می کند.2 و همچنین امنیت افزایش یافته با هر مدل گل،ی بوک که دارای یک تراشه امنیتی مجزای جدید سامسونگ نا، است که داده های مهم سیستم را به طور جداگانه ایمن می کند.

تمام تجربه‌های سری Galaxy Book4 Ultra و Galaxy Book4 Pro با نمایشگر لمسی Dynamic AMOLED 2X زنده می‌شوند که کنتراست واضح و رنگ‌های زنده را ارائه می‌دهد. تجربه تماشای باورن،ی حتی در زیر نور شدید خورشید با Vision Booster برای افزایش خودکار روشنایی و همچنین فناوری ضد انعکاس سازگار است.3 برای کاهش حواس پرتی سری گل،ی بوک 4 با تکیه بر میراث مجموعه کتاب‌های گل،ی سامسونگ، تجربه منحصربه‌فردی با Galaxy Connected دارد که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به طور یکپارچه در دستگاه‌های گل،ی سامسونگ خود متصل بمانند. از صفحه دوم4 که به کاربران اجازه می دهد از تبلت خود به ،وان م،تور برای کنترل چندگانه استفاده کنند5 برای جابجایی آسان فایل ها بین دستگاه ها با استفاده از ماوس و تاچ پد سری Galaxy Book4، کاربران از ویژگی هایی بهره مند می شوند که بهره وری و خلاقیت را به حدا،ر می رساند. همه این قابلیت‌ها در طراحی باریک و سبکی بسته‌بندی شده‌اند که به این م،ی است که کاربران می‌توانند عملکرد قدرتمندی را از هر نقطه، حتی در حال حرکت تجربه کنند.

سری Galaxy Book4 از 26 فوریه در بازارهای منتخب در دسترس خواهد بود.6 از جمله فرانسه، آلمان، بریت،ا و ایالات متحده برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به: samsung.com/galaxy-book مراجعه کنید.

1 بر اساس فروش از 2 تا 9 ژانویه فقط در بازار کره.
2 مشخصات ممکن است بسته به مدل یا بازار متفاوت باشد. نسبت به سری قبل.
3 Corning® Gorilla® Gl، با DX، استحکام افسانه‌ای Corning® Gorilla® Gl، را تکمیل می‌کند تا هم اپتیک ضد انعکاس و هم مقاومت در برابر سایش را بهبود بخشد. کامپوزیت شیشه ای کورنینگ خوانایی صفحه نمایش را از طریق بهبود 75 درصدی در بازتاب سطح جلویی در مقایسه با شیشه استاندارد افزایش می دهد و نسبت کنتراست نمایشگر را با همان روشنایی نمایشگر تا 50 درصد افزایش می دهد.
4 هر دو دستگاه باید به یک حساب سامسونگ وارد شوند. به Galaxy Tab S7 یا جدیدتر و Tab Active4 Pro با One UI 3.1 یا بالاتر نیاز دارد.
5 Samsung Multi Control به تلفن‌های به‌روزرس، شده با One UI 5.1 یا تبلت‌هایی با نسخه One UI 4.1 یا بالاتر نیاز دارد و روی دستگاه‌های سری Galaxy Book منتشر شده در سال ۲۰۲۱ یا بالاتر با تنظیمات Samsung نسخه ۱.۵ (اینتل) یا تنظیمات سامسونگ نسخه ۳.۳ (ARM) کار می‌کند. . برخی از مدل ها ممکن است پشتیب، از ویژگی های محدودی داشته باشند.
6 در دسترس بودن ممکن است بسته به بازار متفاوت باشد. مدل ها، رنگ ها و اندازه های پشتیب، شده ممکن است بسته به بازار متفاوت باشد.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/samsungs-new-ai-pc-galaxy-book4-series-available-globally-beginning-february-26?utm_source=rss&utm_medium=direct

کتاب شیمی مواد غذایی.