به‌روزرسانی جدید One UI 6.1 هوش مصنوعی Galaxy را به دستگاه‌های گلکسی بیشتری می‌آورد – اتاق خبر جهانی سامسونگ

به‌روزرسانی جدید One UI 6.1 هوش مصنوعی Galaxy را به دستگاه‌های گلکسی بیشتری می‌آورد – اتاق خبر جهانی سامسونگ

سامسونگ گسترش جه، هوش مصنوعی موبایل را با امکان تجربه هوش مصنوعی گل،ی در مدل‌های قبلی به کاربران تسریع می‌کند.

سامسونگ الکترونی، امروز در دسترس بودن Galaxy AI را اعلام کرد1 ویژگی‌های دستگاه‌های گل،ی بیشتری را از طریق به‌روزرس، جدید One UI 6.1 که برای دموکراسی‌سازی هوش مصنوعی موبایل طراحی شده است. این به‌روزرس، در سری Galaxy S23، S23 FE، Z Fold5، Z Flip5 و Tab S9 در دسترس خواهد بود و از اوا، ماه مارس عرضه می‌شود. همسویی با سری Galaxy S24 که اخیراً راه اندازی شده است،2 این به‌روزرس، استاندارد تجربه هوش مصنوعی موبایل کاربران را از طریق یک رویکرد ،یبی که هوش مصنوعی روی دستگاه و مبتنی بر ابر را ،یب می‌کند، ارتقا می‌دهد.

TM Roh، رئیس و رئیس بخش Mobile eXperience Business در Samsung Electronics گفت: “هدف ما با Galaxy AI نه تنها پیشگام در عصر جدیدی از هوش مصنوعی تلفن همراه است، بلکه همچنین توانمندسازی کاربران با دسترسی بیشتر به هوش مصنوعی است.” این تنها شروع Galaxy AI است، زیرا ما قصد داریم تا سال 2024 این تجربه را برای بیش از 100 میلیون کاربر گل،ی به ارمغان بیاوریم و به نوآوری راه‌هایی برای استفاده از امکانات نامحدود هوش مصنوعی تلفن همراه ادامه دهیم.

ارتباطی که از موانع عبور می کند

حتی تعداد بیشتری از کاربران گل،ی اکنون می توانند از ویژگی های تقویت کننده ارتباطات Galaxy AI موجود در مدل های پشتیب، شده با هوش مصنوعی استفاده کنند. این ویژگی ها شامل قابلیت تنظیم آهنگ پیام و ترجمه پیام ها به 13 زبان مختلف با استفاده از Chat Assist است.3 کاربران گل،ی می توانند از طریق Live Translate، قدرت تعاملات بلادرنگ را تجربه کنند.4 که ترجمه های صوتی و متنی را برای تماس های تلفنی فراهم می کند. با مترجم، کاربران همچنین می‌توانند در حین سفر با افراد محلی مکالمه‌های خودجوش انجام دهند زیرا ویژگی ت،یم صفحه ترجمه متن را برای مکالمات زنده ایجاد می‌کند.

بهره وری بی نظیر

ادغام گسترده‌تر Galaxy AI در سراسر ا،یستم Galaxy، تجربه کاربری یکپارچه را در کارهای روزمره در مدل‌های پشتیب،‌شده با هوش مصنوعی امکان‌پذیر می‌سازد و سطوح جدیدی از کارایی را ایجاد می‌کند. عملکردهای جستجو از طریق Circle to Search with Google بهبود می یابند،5 که نتایج جستجوی بصری را با یک حرکت دایره ای سریع ایجاد می کند. ویژگی های سازم، تقویت کننده زندگی مانند Note Assist6 به کاربران این امکان را می دهد که در حین مرور، فرمت ایجاد کنند، خلاصه تولید کنند و یادداشت ها را ترجمه کنند7 افراد را قادر می‌سازد تا با تولید خلاصه‌های جامع از مقالات خبری، سریع‌تر به‌روز بمانند. Transcript Assist همچنین می تواند به راحتی موارد ضبط شده جلسه را رونویسی کند و خلاصه و ترجمه ایجاد کند.

خلاقیت توقف ناپذیر برای هنرمند درونی شما

با Galaxy AI، سامسونگ نقش خود را در باز ، پتانسیل خلاقانه افراد دو چندان می کند. آ،ین به روز رس، Galaxy مجموعه ای از ابزارهای Galaxy AI را ارائه می دهد که آزادی خلاقانه را حتی پس از گرفتن ع، تشویق می کند. از طریق ویرایش مولد،8 دستگاه‌هایی که از هوش مصنوعی پشتیب، می‌کنند می‌توانند به راحتی اندازه اشیاء را در ع،‌ها تغییر دهند، جای آن‌ها را تغییر دهند یا آن‌ها را مرتب کنند تا یک ع، عالی را به بهترین شکل ارائه دهند. کاربران همچنین می‌توانند هر ع،ی را سریع‌تر و راحت‌تر از همیشه با پیشنهاد ویرایش جلا دهند.9 بدون نیاز به چندین ع،برداری مجدد به ،وان Instant Slow-mo10 می تواند فریم های اضافی برای فیلم های اسلوموشن ایجاد کند تا لحظات پر اکشن را ثبت کند.

خلاقیت و شخصی سازی به همین جا ختم نمی شود. سفارشی‌سازی دستگاه‌های گل،ی از طریق تصاویر پس‌زمینه تولید شده با هوش مصنوعی حتی ساده‌تر از قبل است و دستگاه‌های مجهز به هوش مصنوعی را قادر می‌سازد تا خلاقیت کاربران را زنده کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy AI، لطفاً از: Samsung Newsroom، Samsung Mobile Press و Samsung دیدن کنید.

1 سامسونگ هیچ قول، تضمین یا تضمینی در مورد صحت، کامل بودن یا قابل اعتماد بودن ،وجی ارائه شده توسط ویژگی های هوش مصنوعی نمی دهد. ممکن است برای استفاده از برخی ویژگی‌های هوش مصنوعی سامسونگ به ورود به حساب سامسونگ نیاز باشد.
2 برخی از ویژگی های هوش مصنوعی سری گل،ی اس 24 ممکن است در مدل های نسل قبلی موجود نباشد.
3 ویژگی ترجمه در Chat Assist ممکن است به ورود به حساب سامسونگ نیاز داشته باشد. برخی از برنامه های چت ممکن است از این ویژگی پشتیب، نکنند. برخی از زبان‌ها ممکن است به دانلود بسته زبان نیاز داشته باشند. در دسترس بودن خدمات ممکن است بسته به زبان متفاوت باشد. این ویژگی زم، فعال می شود که یک زبان قابل ترجمه شناسایی شود. صحت نتایج تضمین نمی شود.
4 ترجمه زنده به اتصال شبکه و ورود به حساب سامسونگ نیاز دارد. ترجمه زنده فقط در برنامه از پیش نصب شده تلفن سامسونگ در دسترس است. تماس ها باید با استفاده از شماره گیر بومی سامسونگ انجام شوند. برخی از زبان‌ها ممکن است به دانلود بسته زبان نیاز داشته باشند. در دسترس بودن خدمات ممکن است بسته به زبان متفاوت باشد. صحت نتایج تضمین نمی شود.
5 نتایج ممکن است بسته به مسابقات بصری متفاوت باشد. نیاز به اتصال به اینترنت دارد. ممکن است لازم باشد کاربران اندروید را به آ،ین نسخه به روز کنند. عملکرد محصول ممکن است به تنظیمات برنامه و دستگاه بستگی داشته باشد. برخی از عملکردها ممکن است با برنامه های خاصی سازگار نباشند. در دسترس بودن این سرویس بسته به کشور و زبان متفاوت است. صحت نتایج تضمین نمی شود. زمان به‌روزرس، ممکن است بسته به مدل‌ها متفاوت باشد.
6 فقط برای متن در Samsung Notes. نیاز به ورود به حساب کاربری سامسونگ و اتصال اینترنت دارد.
7 فقط در برنامه اینترنت سامسونگ موجود است.
8 ویرایش تولیدی به اتصال شبکه و ورود به حساب سامسونگ نیاز دارد. ویرایش با Generative Edit منجر به تغییر اندازه ع، تا 12 مگاپی،ل می شود. پس از ذخیره، یک واترمارک قابل مشاهده روی ،وجی تصویر پوشانده می شود تا نشان دهد که تصویر توسط هوش مصنوعی تولید شده است. دقت و قابلیت اطمینان ،وجی تولید شده تضمین نمی شود.
9 پیشنهاد ویرایش با فرمت های JPG، PNG، GIF و MP4 سازگار است. نتایج ویرایش و کیفیت ممکن است بسته به شرایط عکاسی یا فیلمبرداری متفاوت باشد. صحت نتایج تضمین نمی شود.
10 Instant Slow-mo برای سری Galaxy S23، Z Fold5، Z Flip5 و Tab S9 در دسترس است.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/new-one-ui-6-1-update-brings-galaxy-ai-to-more-galaxy-devices?utm_source=rss&utm_medium=direct

برای خرید اسانس انار اینجا کلیک کنید.