بهترین VPN موبایل 2024

بهترین VPN موبایل 2024

صدها VPN در دسترس هستند، و با توجه به اینکه تعداد زیادی از آنها برنامه های تلفن همراه را ارائه می دهند، انتخاب راه حل من، برای تلفن یا تبلت iOS یا Android شما می تواند دشوار باشد. بر اساس تحقیقات گسترده و آزمایش عملی VPN ها در طول سال ها، اینها عواملی هستند که باید هنگام انتخاب VPN برای دستگاه تلفن همراه خود به آنها توجه کنید:

حریم خصوصی

توجه اولیه برای هر VPN باید حفظ حریم خصوصی باشد. اگر VPN شما قادر به ارائه سطح کافی از حریم خصوصی نیست، VPN شما عملاً بی فایده است، چه از برنامه تلفن همراه یا دسکتاپ آن استفاده کنید. VPN شما باید رمزگذاری استاندارد صنعت AES 256 بیتی را همراه با حفاظت از حریم خصوصی اولیه مانند سوئیچ ،، حفاظت از نشت DNS و خط مشی عدم ثبت گزارش ارائه دهد. اگر نیاز به حفظ حریم خصوصی دارید، به یک ارائه‌دهنده VPN نیاز دارید که در حوزه قضایی دوستانه حفظ حریم خصوصی مستقر است، مبهم‌سازی ارائه می‌دهد و دارای معماری سرور فقط RAM است. ویژگی‌های حریم خصوصی اضافی که باید به آنها توجه کنید عبارتند از Tor over VPN، مسدودکننده‌های تبلیغات و ردیاب و اتصالات چند جهشی. این ویژگی‌ها می‌توانند حفظ حریم خصوصی را افزایش دهند، اما کاملاً ضروری نیستند. همچنین ایده خوبی است که VPN را انتخاب کنید که قابل اعتماد، شفاف باشد و تحت ممیزی های امنیتی شخص ثالث قرار گیرد، که می تواند به تقویت اعتماد به توانایی VPN برای محافظت از حریم خصوصی شما کمک کند.

سرعت

سرعت اتصال VPN تلفن همراه شما می تواند تأثیر عمده ای بر کیفیت جریان، بارگیری، کنفرانس ویدیویی، بازی و فعالیت های کلی مرور وب داشته باشد. برای اینکه کارها تا حد امکان روان اجرا شوند، باید یک VPN داشته باشید که تا حد امکان روی سرعت معمول اینترنت شما تأثیر کمتری داشته باشد، چه از Wi-Fi یا داده تلفن همراه استفاده کنید.

قابلیت استفاده

یک VPN تلفن همراه خوب باید بدون در نظر گرفتن تخصص فنی شما به راحتی اجرا شود و استفاده از آن آسان باشد. باید تمام ویژگی های مورد نیاز را داشته باشد که با یک ضربه انگشت به راحتی قابل دسترسی باشد. بسیاری از برنامه‌های VPN تلفن همراه دارای بخش راهنما با راه‌های آسان برای تماس با پشتیب، یا دسترسی مستقیم به اسناد عیب‌یابی از دستگاه هستند که در صورت نیاز به کمک در حال حرکت می‌تواند مفید باشد. VPN باید شبکه بزرگی از سرورها در سراسر جهان داشته باشد تا بتو،د به راحتی و با اطمینان از هر کجا که سفر می کنید به آن متصل شوید و اگر می خواهید از آن استفاده کنید باید بتواند به شما کمک کند به محتوای محدود جغرافیایی از مناطق مختلف دسترسی داشته باشید. برای.

هزینه

بسته به بودجه خود، ممکن است بخواهید قبل از ،ید، هزینه و ارزش کلی VPN تلفن همراه خود را در نظر بگیرید. قیمت VPN می تواند از ارائه دهنده ای به ارائه دهنده دیگر بسیار متفاوت باشد، اما معمولاً می تو،د انتظار داشته باشید که حدود 5 تا 13 دلار در ماه برای یک برنامه اشتراک ماهانه VPN هزینه کنید. اگر می‌خواهید در درازمدت مقداری پول پس انداز کنید، می‌تو،د اشتراک سالانه را انتخاب کنید، که در آن قیمت‌ها از 30 تا 100 دلار در سال متغیر است. با این حال، باید مراقب VPN های رایگان باشید زیرا ممکن است به جای محافظت از آن هنگام استفاده از یک، حریم خصوصی خود را به خطر بیندازید. Proton VPN در حال حاضر تنها VPN رایگ، است که CNET توصیه می کند. با این حال، ا،ر VPN های ممتاز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند که می تواند از یک هفته تا 45 روز باشد. همچنین هنگام ثبت نام از طریق فروشگاه App اپل یا فروشگاه Google Play، می تو،د یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه با بسیاری از VPN ها دریافت کنید. بنابراین قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آیا به طور کامل در یکی سرمایه گذاری کنید یا خیر، گزینه هایی دارید که VPN های تلفن همراه مختلف را بدون ریسک امتحان کنید.


]
منبع: https://www.cnet.com/tech/services-and-software/best-mobile-vpn/#ftag=CAD-01-10aai3d