بهترین معاملات VPN: پیشنهادات از 2 دلار در ماه

بهترین معاملات VPN: پیشنهادات از 2 دلار در ماه

چه محتوای مورد علاقه خود را پخش کنید، چه در رسانه های اجتماعی پست کنید یا ،ید آنلاین کنید، اتصال به اینترنت به این م،ی است که اطلاعات بانکی و سایر داده های حساس شما ممکن است آسیب پذیر باشند. سرمایه گذاری در VPN یک راه آسان برای محافظت از خود به صورت آنلاین و داشتن کمی آرامش در هنگام گشت و گذار در وب است. یک VPN یا شبکه خصوصی مجازی، یک اتصال رمزگذاری شده بین دستگاه شما و اینترنت ایجاد می کند و عادت های مرور شما را خصوصی نگه می دارد و داده های شخصی شما را از چشمان کنجکاو دور نگه می دارد. ما قبلاً برخی از قابل اعتمادترین خدمات VPN در سال 2024 را آزمایش و گردآوری کرده ایم، و در زیر، بهترین راه ها را برای ثبت نام با هزینه کمتر پیدا کرده ایم.

دلایل زیادی برای استفاده از VPN وجود دارد. برای مثال، آیا می‌دانستید که ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی شما تا حد امکان داده‌های بیشتری را در مورد فعالیت دیجیتال شما جمع‌آوری می‌کند؟ یک 2021 گزارش کمیسیون تجارت فدرال اشاره کرد که ISP های پیشرو داده های کاربر را در مورد موضوعات شخصی مانند نژاد، گرایش ، و مکان واقعی جمع آوری کرده اند. ISP ها آن را ،یب کرده اند، به آن ارجاع داده اند و با شرکای شخص ثالث به اشتراک گذاشته اند.

یک VPN می تواند از شما در برابر چنین شیوه های فراگیر جمع آوری داده محافظت کند. علاوه بر پنهان ، فعالیت اینترنتی خود با ارائه یک “تونل” ایمن و خصوصی به مقصد آنلاین خود، یک VPN می تواند به شما اجازه دهد مکان خود را به طور مجازی به شهر یا کشور دیگری منتقل کنید – اگر به دنبال جابجایی محلی هستید، یک امتیاز خوب است. قو،ن سانسور یا امتحان کنید پیشنهادات رسانه های جری، مختلف در مناطق مختلف

نکته مهمی که باید در نظر داشت این است که خدمات رایگان VPN ارزش ریسک ، را ندارند در بیشتر موارد، آنها همان بازی جمع آوری و فروش داده های شما را انجام می دهند. خبر خوب این است که در حال حاضر برخی از معاملات عالی VPN در دسترس هستند، با قیمت هایی که در صورت پیش پرداخت برای یک یا دو سال خدمات، از مبلغی کمتر از 2 دلار در ماه شروع می شود. ما دسته ای از رهبران بازار را آزمایش کرده ایم و توصیه های خود را برای بهترین معاملات VPN جمع آوری کرده ایم. فقط چند نکته را در نظر داشته باشید:

  • برخی از این پیشنهادات دارای ساعت شمارش مع، هستند که می گوید معاملات VPN “امروز” به پایان می رسد. اینها معمولاً ترفندهای بازاریابی هستند که هیچ ارتباطی با تاریخ پایان واقعی معامله ندارند.
  • وقتی متوجه تغییری شدیم، قیمت‌های فروش را به‌روزرس، می‌کنیم، بنابراین اغلب دوباره بررسی کنید.
  • صنعت VPN در چند سال گذشته دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است هر سه انتخاب برتر VPN ما تغییرات عمده را اعلام می کند در مالکیت شرکتی در سال 2021، ExpressVPN اعلام کرد که به Kape Technologies پیوسته است، شرکتی که قبلاً چندین VPN دیگر را در اختیار داشت و دارد نگر، های مربوط به حریم خصوصی را در گذشته مطرح کرده است. در فوریه 2022، NordVPN و Surfshark اعلام ،د که در حال ادغام هستند، اگرچه آنها به طور مستقل به فعالیت خود ادامه می دهند. ما داده ایم ExpressVPN، NordVPN و Surfshark بررسی های جدید با توجه به این تغییرات، و ما همچنان به ارزیابی سایر خدمات VPN نیز ادامه می دهیم. رتبه‌بندی ما ممکن است تغییر کند زیرا منع،‌کننده آ،ین یافته‌های ما است.
  • بیشتر پیشنهادهای زیر برای اشتراک‌های دو ساله یا بیشتر است، که زمان زیادی است تا خود را به سرویسی متصل کنید که می‌تواند مالکیت (به بالا را ببینید) یا شرایط خدمات را تغییر دهد یا حتی یک حادثه امنیتی داشته باشد. اگرچه ا،ر خدمات دارای یک خط مشی لغو رایگان 30 روزه هستند، قبل از ثبت نام برای تعهد طول، مدت، شرایط خدمات را بررسی کنید.

معاملات VPN: آزمایش شده و توصیه شده است

VPN های این گروه اول نیز جزو شش نفر برتر فعلی ما هستند بهترین انتخاب های VPN. ما می تو،م به طور گسترده آنها را توصیه کنیم – البته با اخطارهای ذکر شده. همانطور که گفته شد، چشم انداز مالکیت در حال تغییر سریع در فضای VPN ممکن است همچنان همه چیز را متز،ل کند، اما با کشف موارد بیشتر، به به روز رس، این لیست ادامه خواهیم داد.

surfshark-banner.png surfshark-banner.png

دستگاه ها: نامحدود

سیاست بازپرداخت: قابل استرداد کامل به مدت 30 روز

Surfshark یک تازه وارد در فضای VPN است، اما به سرعت به دلیل سرعت خود شناخته شده است، به همین دلیل یکی از بهترین انتخاب های کارشناسان VPN ما است. Surfshark همچنین از دستگاه های نامحدود پشتیب، می کند که برای خانواده های بزرگ عالی است. در حال حاضر تمامی طرح ها 82 درصد تخفیف دارند.

اگر در حال حاضر 28 ماه از Surfshark S،er VPN را انتخاب کنید، فقط 1.99 دلار در ماه پرداخت خواهید کرد، با چهار ماه رایگان. این بدان م،است که شما در قبال 55.72 دلار صورتحساب دریافت خواهید کرد. اگر چند امتیاز بیشتر می‌خواهید، می‌تو،د Surfshark One را امتحان کنید که ماهیانه 2.69 دلار برای شما بازگردانده است. شما چهار ماه رایگان با یک اشتراک 28 ماهه دریافت خواهید کرد و 75.32 دلار پیش پرداخت خواهید کرد. این ویژگی‌های اضافه‌شده مانند موتور جستجوی خصوصی و محافظت 24 ساعته از ویروس را به شما می‌دهد. در معامله ای مشابه، می تو،د Surfshark One Plus را با قیمت 3.99 دلار در ماه، با چهار ماه رایگان برای اشتراک 28 ماهه، با قیمت 111.72 دلار پیش پرداخت دریافت کنید. شما هر آنچه را که دو بسته دیگر ارائه می دهند به علاوه حذف داده ها از پایگاه داده شرکت ها و وب سایت های جستجوی افراد دریافت خواهید کرد.

توجه داشته باشید که Surfshark سال گذشته با رقیب NordVPN ادغام شد، اگرچه این شرکت ها به طور مستقل به فعالیت خود ادامه دادند. بررسی Surfshark ما را بخو،د.

جزئیات

expressvpn-logo.png expressvpn-logo.png

ExpressVPN همچنان در صدر لیست بهترین VPN های ما قرار دارد، و می تو،د با رفتن به برنامه 12 ماهه آن، در اشتراک خود صرفه جویی کنید، که در آن سه ماه خدمات اضافی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد و هزینه ماهیانه معادل را به 6.67 دلار کاهش می دهد (صورتحساب) به مبلغ 99.95 دلار از قبل) با کد تبلیغاتی ویژه. این سه ماه دسترسی “رایگان” فقط هزینه کلی در ماه را کاهش می دهد، اما پس انداز را در طول، مدت 15 ماهه ت،یم می کند. ما VPN ها را بر اساس عملکرد کلی آنها در سه دسته اصلی ارزیابی می کنیم: سرعت، امنیت و قیمت. Express ارزان‌ترین نیست، اما در میان سریع‌ترین و تا کنون، امن‌ترین است – حتی پس از ،ید توسط Kape Technologies. بررسی ExpressVPN ما را بخو،د.

جزئیات

NordVPN NordVPN

دستگاه ها: تا 6

سیاست بازپرداخت: قابل استرداد کامل به مدت 30 روز

NordVPN یک صنعت سنگین وزن و هنوز یکی از برترین انتخاب های CNET است، اشتراک دو ساله برنامه استاندارد خود را تا 63 درصد تخفیف می دهد. این بدان م،است که شما معادل 2.99 دلار در ماه (که 80.73 دلار پیش پرداخت می شود) برای 24 ماه خدمات و سه ماه رایگان پرداخت خواهید کرد. این طرح یک ساله نیز با تخفیف 4.49 دلار در ماه به مدت 15 ماه، هرچند نه چندان تند، تخفیف دارد. (دوباره توجه داشته باشید که NordVPN و Surfshark سال گذشته ادغام شدند اما تاکنون به طور مستقل به کار خود ادامه داده اند.)

همچنین می تو،د در VPN Plus صرفه جویی کنید، که در حال حاضر با تخفیف 62 درصدی به 3.99 دلار در ماه، به علاوه سه ماه رایگان برای هزینه اولیه 107.73 دلار است. VPN Ultimate با 69٪ تخفیف در ماهانه 6.99 دلار است. مانند بسته های دیگر، سه ماه اضافی، در مجموع 27 ماه، و هزینه اولیه 188.73 دلار دریافت خواهید کرد.

جزئیات

بررسی NordVPN ما را بخو،د.

private-internet-access.png private-internet-access.png

دستگاه ها: نامحدود

سیاست بازپرداخت: قابل استرداد کامل به مدت 30 روز

PIA یا دسترسی به اینترنت خصوصی، به ،وان یکی از گزینه های بودجه مورد علاقه ما در لیست بهترین خدمات VPN سال 2024 ما جایگاهی را به دست آورد. و در حال حاضر، شما می تو،د با حتی کمتر ثبت نام کنید. این طرح دو ساله در حال حاضر 83٪ تخفیف دارد و شامل سه ماه رایگان است که قیمت را به 2.03 دلار در ماه برای 28 ماه اول کاهش می دهد. پس از آن، با قیمت استاندارد 56.94 دلار در سال تمدید می شود.

با وجود قیمت مقرون به صرفه آن، VPN PIA در آزمایشات ما نسبتاً خوب آزمایش شد. رمزگذاری AES 256 بیتی و همچنین عملکرد سوئیچ کشتن را ارائه می دهد و از کاهش سرعت قابل توجه فقط 24 درصد برخوردار است. شایان ذکر است که PIA تحت صلاحیت قضایی ایالات متحده است، که اگر کاربر متمرکز بر امنیت هستید ممکن است نگران کننده باشد، اگرچه به نظر می رسد این شرکت تمام تلاش خود را برای کاهش این نگر، ها از جمله در دسترس قرار دادن کد منبع خود به طور آشکار انجام می دهد. بررسی PIA VPN ما را بخو،د.

جزئیات

ipvanish-625x350usjc ipvanish-625x350usjc

دستگاه ها: نامحدود

سیاست بازپرداخت: قابل استرداد کامل به مدت 30 روز

با یکی از بهترین رابط های کاربری در این زمینه، طبق نظر بازبینی کننده ما، IPVanish برای ،، که می خواهند تنظیمات را سفارشی کنند و ،، که تازه وارد VPN شده اند خوب است. اگر این اولین بار است که در rodeo شرکت می کنید و می خواهید بیشتر در مورد این فناوری بد،د، IPVanish یک سرویس قابل اعتماد با منحنی یادگیری ملایم است. به طور معمول، IPVanish 90 دلار در سال است، اما این معامله دو سال IPVanish، به علاوه سه ماه رایگان، با 80.75 دلار (2.99 دلار در ماه) به شما می دهد. اگر می‌خواهید بدون تعهد چندساله پس‌انداز کنید، تخفیفی در برنامه سالانه وجود دارد که سه ماه رایگان نیز دارد، بنابراین می‌تو،د برای 15 ماه با قیمت 53.88 دلار (3.59 دلار در ماه) ثبت‌نام کنید. توجه داشته باشید که IPVanish متعلق به Ziff Davis مستقر در ایالات متحده است، که اگر شما یک کاربر متمرکز بر امنیت هستید ممکن است نگران کننده باشد. بررسی IPVanish ما را بخو،د.

جزئیات

proton-logo2 proton-logo2

دستگاه ها: تا 10

سیاست بازپرداخت: قابل استرداد کامل به مدت 30 روز

با ProtonVPN حدود 4 دلار در ماه از شبکه خارج شوید، برای دو سال و نیم خوب است. به خاطر داشته باشید که این معامله به صورت پیش پرداخت 119.70 دلار است. ProtonVPN Plus (طرح پولی) هیچ محدودیت داده یا محدودیت سوئیچ سرور ندارد. سهولت استفاده، پشتیب، Tor و ویژگی مسدود ، تبلیغات، ProtonVPN را مورد علاقه بسیاری از کاربران قرار داده است. همچنین می تو،د طرح 15 ماهه را با 4.79 دلار در ماه (با صورتحساب 71.85 دلار) انتخاب کنید. برای دسترسی به بزرگترین پس انداز، گزینه طرح 30 ماهه را انتخاب کنید. بررسی ProtonVPN ما را بخو،د.

جزئیات

معاملات VPN اضافی

ما یا به طور کامل VPN های زیر را آزمایش نکرده ایم، یا فقط آنها را به صورت حکایتی آزمایش کرده ایم. به همین دلیل، ما فقط می‌تو،م آن‌ها را برای استفاده معمولی، مانند دور زدن محدودیت‌های جغرافیایی هنگام پخش رسانه، توصیه کنیم.

purevpn-review purevpn-review

دستگاه ها: تا 10

سیاست بازپرداخت: قابل استرداد کامل به مدت 31 روز

اگر در بازار یک VPN ساده و بدون بر،ب قیمت بزرگ هستید، PureVPN گزینه مقرون به صرفه دیگری را ارائه می دهد. PureVPN با ناوگان سرورهای جامد که تعداد آنها به بیش از 6500 در 78 کشور می رسد، خدمات قابل اعتمادی را وعده می دهد، اگرچه ما فرصتی برای تأیید آن نداشته ایم. سلب مسئولیت دیگر: PureVPN توسط سایت خواهر ما ZDNet گزارش شده است که در سال 2018 در یک پرونده سایبری، گزارش‌های فقط مهر زم، را به FBI ارائه داده است. سیاست عدم ورود به سیستم آن طرح استاندارد دو ساله آن در حال حاضر 84 درصد تخفیف دارد و شامل سه ماه رایگان است که قیمت را به 1.97 دلار در ماه برای 27 ماه اول کاهش می دهد (53.25 دلار پیش پرداخت). اگر تعهد چند ساله نمی‌خواهید، هنوز هم می‌تو،د 75٪ در یک برنامه استاندارد یک ساله پس انداز کنید، که قیمت را به 3.13 دلار در ماه (46.95 دلار پیش پرداخت) کاهش می‌دهد.

جزئیات

atlas-vpn-logo.png atlas-vpn-logo.png

دستگاه ها: نامحدود

سیاست بازپرداخت: قابل استرداد کامل به مدت 30 روز

Atlas VPN یک VPN مقرون به صرفه است که هدف آن کاربران عادی است که نیازهای اصلی آن پخش ویدئو و اشتراک فایل P2P است. تمام ویژگی‌هایی که از VPN انتظار دارید، مانند رمزگذاری قوی، سیاست عدم ورود به سیستم و سوئیچ کشتن شبکه را دارد. ناوگان سرور Atlas VPN در حال حاضر حدود 700 در 28 کشور است که از ارائه دهندگان اصلی VPN کوچکتر است. این سرویس توسط رقیب NordVPN در سال 2021 ،یداری شد که ممکن است در آینده شامل تغییرات شرایط خدمات باشد. از آنجایی که ما قبلاً Nord را دوست داریم، امیدواریم این یک گام به جلو باشد، نه یک قدم به عقب. (اطلس یک نسخه رایگان ارائه می دهد، اگرچه ما همیشه به شما پیشنهاد می کنیم از آن ها دوری کنید.) از کد استفاده کنید XMAS2023 هنگام پرداخت، 30 ماه Atlas VPN را با 1.64 دلار در ماه (49.21 دلار پیش پرداخت) دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که این معامله به ،وان دو سال خدمت مح،ه می شود، اما شش ماه رایگان هزینه ماهانه را کاهش می دهد و پس انداز را در طول، مدت 30 ماهه پخش می کند.

جزئیات

معاملات بیشتر برای ،ید تعطیلات از CNET


]
منبع: https://www.cnet.com/deals/best-vpn-sales-and-deals-right-now/#ftag=CAD-01-10aai3d