برای ایموجی های جدید آیفون آماده هستید؟ در اینجا 118 آیکون در iOS 17.4 آمده است

برای ایموجی های جدید آیفون آماده هستید؟  در اینجا 118 آیکون در iOS 17.4 آمده است

اگر به دنبال راه جدیدی برای بیان گرافیکی خود در آیفون خود هستید، خوش شانس هستید. نسخه بتای iOS 17.4 که در روز پنجشنبه، 25 ژانویه منتشر شد، 118 ایموجی جدید را معرفی کرد. نمادهای رنگارنگ جدید در حال حاضر فقط برای توسعه دهندگان آیفون در دسترس هستند، اما بقیه ما به زودی آنها را دریافت خواهیم کرد. انتشار عمومی iOS 17.4 در ماه مارس انتظار می رود.

برخی از ایموجی ها – مانند ققنوس، قارچ قهوه ای، آهک و زنجیره ش،ته – جدید هستند. برخی دیگر انواع شکلک‌هایی هستند که از قبل وجود داشته‌اند، با رنگ پوست متفاوت یا به سادگی در جهتی متفاوت تبدیل شده‌اند. این ایموجی‌های تنظیم‌شده شامل افرادی است که راه می‌روند، می‌دوند، زانو می‌زنند، از ویلچر استفاده می‌کنند و از عصای سفید استفاده می‌کنند. همچنین چهار ایموجی جدید گروه خانواده بی‌،تی وجود دارد.

با این حال، هنوز نمی تو،د این ایموجی های جدید را روی صفحه کلید خود پیدا کنید. در حالی که نسخه 15.1.0 یونیکد در 12 سپتامبر تأیید شد (شما می تو،د همه آن را اینجا بخو،د)، همیشه بین تأیید و انتشار آن فاصله وجود دارد. Emojipedia ،ن زده بود که ایموجی جدید در اوایل سال 2024 در دسترس خواهد بود.

همچنین این احتمال وجود دارد که ظاهر هر ایموجی بسته به اینکه از گوشی هوشمند اپل یا اندروید استفاده می کنید کمی متفاوت باشد.

به‌روزرس، ایموجی قبل از این شامل یک قلب صورتی مورد انتظار، یک شکلک با سر تکان و یک ،، ،ن و غاز بود.

راستش را بخواهید، اگرچه، طبق سایت مرجع Emojipedia، این ایموجی ساده است که واقعاً در بین کاربران طنین انداز می شود. به گزارش نیویورک پست، کیت برونی، سردبیر ایموجی‌پدیا، گفت که سه ایموجی پر استفاده در سال 2023 عبارتند از: صورت گریان با چهره خنده، چهره خنده روی زمین غلتیدن و قلب قرمز ساده. از میان ایموجی های جدید منتشر شده در سال 2023، سه قلب با رنگ های مختلف – صورتی، آبی و خا،تری – در کنار چهره ،زان، از محبوب ترین ها بودند.

در اینجا نکاتی در مورد نحوه رمزگشایی برخی از ایموجی ها، به علاوه پنج صفحه کلید شکلک وجود دارد که ارسال پیامک را سرگرم کننده تر می کند. و آن شکلک‌ها بدون تلفن ارزش زیادی نخواهند داشت، بنابراین در اینجا راهنمای CNET برای بهترین تلفن اپل برای سال 2024، به علاوه بهترین گوشی سامسونگ گل،ی، و بهترین تلفن اندرویدی کلی است. اگر فلج گزینه ایجاد شده است، در اینجا نحوه انتخاب بهترین گوشی هوشمند برای نیازهای خود آورده شده است.

همچنین بخو،د: اپل اجازه نصب اپ استورهای رقیب را روی آیفون‌ها می‌دهد اما فقط در اروپا


]
منبع: https://www.cnet.com/tech/mobile/ready-for-new-ip،ne-emojis-here-are-the-118-icons-coming-in-ios-17-4/#ftag=CAD-01-10aai3d