با گرفتن یک Galaxy Z Flip قفل نشده در آمازون، ۱۵۰ دلار اعتبار کسب کنید

samsung-galaxy-z-flip-5-bf

اگر به دنبال ،ید یک گوشی تاشو هستید، اما قیمت همچنان شما را عقب نگه می دارد، آمازون معامله ای دارد که ممکن است بخواهید فوراً به آن بپردازید. در حال حاضر می تو،د تلفن تاشو مورد علاقه ما، Galaxy Z Flip 5 و یک اعتبار 150 دلاری ،ب کنید با ،ید شما این اساساً قیمت مدل 256 گیگابایتی در گرافیت را به تنها 853 دلار می رساند. برای باز،ید معامله یا استفاده از کد، فقط روی دکمه صفحه محصول کلیک کنید HU3OJN77UGW5 در پرداخت

ما در گذشته شاهد این بودیم که این گوشی تا 800 دلار قیمت داشته باشد، اما این یک معامله فوق العاده Z Flip 5 برای هر ،ی است که می خواهد به یک گوشی تاشو ارتقا یابد. ما مطمئن نیستیم که آمازون چه مدت این معامله را ارائه می دهد، بنابراین اگر نمی خواهید این پس انداز را از دست بدهید، حتما به زودی اقدام کنید.

برخلاف گوشی‌های تاشو سال‌های گذشته، Z Flip 5 ویژگی‌های بسیار خوبی را در یک بسته کوچک و جمع‌وجور ارائه می‌کند، همانطور که Lisa Eadicicco، مربی تلفن CNET اشاره کرد، صفحه‌نمایش پوشش بیرونی 3.4 اینچی یکی از بزرگترین مزیت‌های آن است. همچنین دارای یک تراشه فوق سریع Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 است و در صورت باز بودن کامل، اندازه آن 6.7 اینچ است، بنابراین تعداد زیادی گوشی نسبت به اندازه آن در اختیار خواهید داشت.

از هم‌اکنون، می‌تو،د به تمام رنگ‌های موجود در انبار، از جمله ،، گرافیت، اسطوخودوس و ن،اع، ​​با بیشترین صرفه‌جویی در مدل گرافیتی امتیاز بدهید. و اگر به دنبال فضای ذخیره‌سازی بیشتر هستید، اعتبار تبلیغاتی برای مدل‌های 512 گیگابایتی نیز موجود است که اساساً قیمت را به 970 دلار می‌رساند.

فقط توجه داشته باشید که اعتبار تبلیغاتی فقط برای محصولات ارسال شده و فروخته شده توسط آمازون اعمال می شود، بنابراین مطمئن شوید که از شخص ثالث ،ید نمی کنید وگرنه نمی تو،د از این معامله پول نقد کنید. هنگامی که سفارش خود را دریافت کردید، آمازون یک ایمیل با کد اعتبار تبلیغاتی ارسال می کند که می تو،د برای ،یدهای بعدی اعمال کنید.

شما می خواهید سریع عمل کنید زیرا قیمت ها در آمازون و همچنین سهام در نوسان است و دریافت Z Flip تاشو با این قیمت زیاد دوام نخواهد آورد. شایان ذکر است که آمازون همچنین یک برنامه تجاری ارائه می دهد که به شما امکان می دهد در ازای تلفن قدیمی خود تا 401 دلار پس انداز کنید.

معاملات ،ید بیشتر از CNET


]
منبع: https://www.cnet.com/deals/score-a-150-credit-when-you-grab-an-unlocked-galaxy-z-flip-at-amazon/#ftag=CAD-01-10aai3d

برای خرید اسانس انار اینجا کلیک کنید.