این پاور بانک باورنکردنی Anker 37٪ تخفیف با Prime دارد و ارزش قیمتش را دارد

anker-power-bank-sale.png

زندگی امروزی مملو از انواع امکانات است، اما بسیاری از آنها با معایب منحصر به فردی نیز همراه هستند. یکی از ناامید کننده ترین موارد نیاز به شارژ ، تلفن یا لپ تاپ است، اما به دلیل اینکه در حال حرکت هستید، راهی برای انجام این کار ندارید. خب، اینجاست که پاور بانک‌ها وارد می‌شوند، مانند این پاوربانک فوق‌العاده از Anker، که جایگاهی را در مجموعه مدل‌های مورد علاقه ما به دست آورد. Anker 733 در حال حاضر است 37 درصد تخفیف در آمازون برای اعضای Prime، قیمت را به تنها 63 دلار کاهش دهید و زمان خوبی برای گرفتن یکی از آنها برای خود کنید.

این پاوربانک Anker خاص است زیرا نه تنها دارای ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعتی است که بسیار زیاد است، بلکه به ،وان یک شارژر دیواری 65 واتی نیز عمل می کند، به این م،ی که می تواند دستگاه ها را مستقیماً از پریز شارژ کند، حتی در حالی که شارژ می شود. در مرحله شارژ مجدد است این همان نوع انعطاف‌پذیری است که ما دوست داریم ببینیم، و به این م،ی است که بیشتر اوقات برای شما مفید خواهد بود.

هی میدونستی؟ متن معاملات CNET رایگان، آسان است و در هزینه شما صرفه جویی می کند.

این دارای دو درگاه USB-C و یک درگاه USB-A است و می‌تواند به طور فعال انرژی را از طریق هر سه آن به طور همزمان ارائه کند، بنابراین می‌تو،د به طور بالقوه سه دستگاه را همزمان شارژ کنید. همچنین دارای مواردی مانند ActiveShield 2.0 است که اساساً به این م،ی است که استفاده از آن نیز ایمن است. می توان از آن برای شارژ تلفن، تبلت و حتی لپ تاپ استفاده کرد و مطمئناً یکی از بهترین معاملات روز آمازون است.


]
منبع: https://www.cnet.com/deals/this-incredible-anker-power-bank-is-currently-37-off-with-prime-and-well-worth-the-price/#ftag=CAD-01-10aai3d