این صفحه نمایش تاشو Apple CarPlay و Android Auto را تنها با 96 دلار به وسیله نقلیه شما اضافه می کند

Mesay in-car display

Apple CarPlay یا Android Auto راه‌های بسیار خوبی برای لذت بردن از سرگرمی‌های داخل خودرو بدون محدود شدن به سیستمی هستند که خودروساز شما انتخاب کرده است. آنها همچنین بسیار ایمن تر از تلاش برای ضربه زدن به صفحه نمایش تلفن هستند. همه ماشین‌ها از CarPlay یا Android Auto پشتیب، نمی‌کنند، مخصوصا ماشین‌های قدیمی‌تر، اما می‌تو،د هر دو را به ماشین‌هایی که قبلاً آن را ندارند اضافه کنید. فقط با 96 دلار. معامله در StackSocial باعث صرفه جویی 40 درصدی در قیمت اصلی 160 دلاری این نمایشگر افزودنی می شود. و در حالی که تعداد زیادی هد یونیت CarPlay و Android Auto در اطراف وجود دارد، نصب این روش بسیار ارزان‌تر و آسان‌تر است.

این دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی بزرگ 6.8 اینچی است و از Android Auto و CarPlay پشتیب، می کند، بنابراین مهم نیست که کدام گوشی را دارید. گزینه های اتصال زیادی نیز وجود دارد، از جمله بلوتوث و جک aux، در حالی که فرستنده FM داخلی نیز ارائه می شود.

نصب صفحه نمایش سریع و آسان است و پشتیب، از Siri و Google Assistant برای تماس بدون هندز، ناوبری و موسیقی، این گزینه را ایمن‌تر از تلاش برای ضربه زدن به صفحه کوچک تلفن خود در حین حرکت می‌کند. به خاطر داشته باشید که این معامله StackSocial می‌تواند در هر لحظه و بدون هشدار پایان یابد، بنابراین در تصمیم ،ید شما نقش داشته باشید.

به دنبال یک گوشی جدید با این نمایشگر هستید؟ مطمئن شوید که مجموعه ما از بهترین معاملات آیفون را بررسی کنید، در حالی که لیست ما از بهترین معاملات تلفن شامل برخی از مدل های معروف اندروید نیز می باشد.

معاملات ،ید بیشتر از CNET


]
منبع: https://www.cnet.com/deals/this-foldable-display-adds-apple-carplay-and-android-auto-to-your-vehicle-for-just-96/#ftag=CAD-01-10aai3d

رنگ مو، لاک ناخن و صورت در دوران بارداری.