این آیفون از سقوط 4900 متری از داخل هواپیما، جان سالم به در برده است!

این آیفون از سقوط 4900 متری از داخل هواپیما، جان سالم به در برده است!

چند روز پیش بخشی از بدنه یک هواپیمای بوئینگ 737 م، 9 متعلق به خطوط هوایی آ،کا منفجر شد. اکنون در گزارشی اعلام شده است که گوشی آیفون یکی از افراد در این سانحه از ارتفاع 16 هزار پایی (تقریباً 4900 متری) سقوط کرده و در حالی پیدا شده است که صدمه‌ای ندیده و صفحه آن همچنان روی اپ ایمیل باز بوده است.

طبق اعلام کاربری در ای، به‌نام «شاناتان بیتس»، او در کنار جاده‌های پورتلند، اورگان آیفونی را پیدا کرد که هیچ مشکلی نداشت و در واقع صفحه اپلیکیشن بود Mail هنوز روی آن باز است. نمایشگر هم ، یا ش،تگی ندارد اما این احتمالاً تا حدی می‌تواند بیشتر از گلس و قاب محافظ آن باشد.

بیتس در توییتی نوشته است که این موضوع را به اطلاع «هیئت ملی ایمنی حمل‌ونقل» رسانده و مأموران مربوطه به او آمدند تا گوشی را تحویل بگیرند. این نهاد ظاهراً به بیتس اعلام کرد که این دومین گوشی در پی این حادثه کشف شده است.

آیفونی که از یک سقوط چند هزار متری زنده ماند

با توجه به تصویری که از این گوشی منتشر شده است، به‌نظر نمی‌رسد که آن را به 4900 متر کاهش می‌دهد. تنها نکته قابل توجه کانکتور ش،ته‌ای است که از پورت پایین دستگاه بیرون زده و مشخص نیست چگونه به این وضعیت درآمده است. بااین‌حال، بیتس گفته است که این گوشی بدون مشکلی کار می‌کند.

اپل در آیفون‌های جدید خود از محافظ سرامیک شیلد استفاده می‌کند، اما حتی خود این شرکت هم آزمایشی را از ارتفاع 16 هزار پایی را انجام نمی‌دهد و به نظر می‌رسد که این گوشی متأثر از خوششانسی مالک آن بوده است. همان طور که گفتیم، قاب محافظ و گلس آن مطمئناً در این موضوع نقش داشته است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد که گوشی روی چمن می‌افتد که احتمالاً بخشی از ضربه را گرفته است.


]
منبع: https://digiato.com/mobile/ip،ne-survives-16k-feet-alaska-airlines-fall

رنگ مو، لاک ناخن و صورت در دوران بارداری.