اولین گوشی با اسنپدراگون 8 نسل 4 باز هم محصول شیائومی خواهد بود

اولین گوشی با اسنپدراگون 8 نسل 4 باز هم محصول شیائومی خواهد بود

شیائومی اولین برند موبایل خواهد بود که اولین گوشی مجهز به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 4 را در اختیار کاربران قرار می دهد. این سازنده چینی سال گذشته نیز اولین شرکتی بود که اولین گوشی با اسنپدراگون 8 نسل 3 را معرفی کرد.

یکی از منابع آگاه بازار نام سه گوشی را منتشر کرده است که احتمالاً می‌توان اولین موبایل‌هایی را که با اسنپدراگون 8 نسل 4 عرضه می‌شوند، داشته باشد. گفته می‌شود شیائومی اولین برندی است که این چیپست جدید را در سری 15 شیائومی معرفی می‌کند. گفنتی است کوالکام قبلاً تصور کرده بود که اسنپدراگون 8 نسل 4 در ماه اکتبر عرضه خواهد شد.

چیپست اسنپدراگون 8 نسل 4 ابتدا در کدام گوشی هوشمند به بازار عرضه می شود؟

چیپست اسنپدراگون 8 نسل 3 در گوشی‌های پرچمدار اندرویدی به‌کار گرفته شد و تا چند ماه دیگر ،ت به نسل بعدی ی،ی چیپست اسنپدراگون 8 نسل 4 می‌رسد. به گفته «یوگش برار»، یکی از منابع آگاه بازار، شیائومی اولین برندی خواهد بود که با چیپست اسنپدراگون 8 نسل 4 گوشی عرضه می‌کند. همان‌طور که گفته شد شیائومی 14 نیز اولین موبایلی بود که با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 در دسترس کاربران قرار گرفت. درست مانند سری 14، پرچمداران شیائومی 15 نیز قبل از اینکه در سایر نقاط جهان عرضه شوند، ابتدا در چین رونمایی شدند.

یوگش برار بازدیدان می‌کند که شیائومی اولین برندی است که گوشی‌های اسنپدراگون 8 نسل 4 را عرضه می‌کند و از آن ،ت به وان پ، و IQOO می‌رسد. این م،ی است که دو گوشی بعدی که با این تراشه جدید عرضه می‌شوند می‌شوند و پ، 13 و IQOO 13 باشند.

در ایالات‌متحده نیز انتظار می‌رود سامسونگ اولین برندی باشد که گوشی‌های اسنپدراگون 8 نسل 4 را با سری گل،ی S25 عرضه می‌کند. احتمالاً احتمالاً یک نسخه اورکلاک‌ از این چیپست را معرفی خواهد کرد و آن را اسنپدراگون 4 نسل 4 برای گل،ی نامگذاری خواهد کرد. پیش‌تر کوالکام وجود چنین تراشه‌ای را تجربه کرده بود. انتظار می‌رود این تراشه در ماه اکتبر (مهر-آبان‌ماه) معرفی شود.

]
منبع: https://digiato.com/mobile/xiaomi-to-be-first-p،ne-with-snapdragon-8-gen-4